6730
  • N1
    #3126
    ja és a főhőskénk tud úszni is
  • Istencsászár
    #3125
    igaz 1 nagyon faxa volt
  • WiZZaRD
    #3124
    hát ha ez megnyugtat bárkit is, konzolon is ugyanilyen trágya volt...sokat akartak, aztán ez lett belőle. A driver első része a legjobb, ott még nem erőltették a mászkálós részeket.
  • Istencsászár
    #3123
    kb igen
  • IMYke2.0.0.0
    #3122
    Szubjektív véleményem:

    Játékélmény:
    1. GTA 3
    2. GTA: Vice City
    3. Streets of L.A.: True Crime
    4. Driv3r

    Grafika:
    1. Driv3r
    2. Streets of L.A.: True Crime
    3. GTA: Vice City
    4. GTA 3

    Irányíthatóság:
    1. GTA3 + GTA: Vice City
    2. True Crime
    3. Driv3r

    Átvezetők:
    1. Driv3r
    2. GTA3 + GTA: Vice City
    3. True Crime

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Istencsászár
    #3121
    jah nemtudtam:D
  • Taranov
    #3120
    Szép is lenne, ha az én 9800-amon akadna, nekem 9000-em van :)
    Bár arra is van Omega.
  • Istencsászár
    #3119
    de ezt ne is akadasnak vedd átirat átiratok általában rondák lassuak pcn szerintem ez a gond (a ps2 átiratok)
  • ChevyG #3118
    bár még nem probáltam a gammát, de akinek ati vga-ja van és akad stb, az feltétlen omega drivert használjon!
    (és aki nvidiát az is)
    omega driverek
  • Istencsászár
    #3117
    de ha nekek 9800 akad akkor a gemmel van a baj nempedig a driverkkel
  • Istencsászár
    #3116
    probald meg omegamval bar attol rondabbaklesznek a texturak de a gem viszont gyorsabb probald ki.
  • ponki
    #3115
    Jelen pillanatban megkövülve ülök a képernyő előtt! Fél éve várlok rá, mert a gta- kat és a mafiát már mindet többször átvittem. Holnap akartam megvenni és ez az első fórum, amit elolvastam. Tényleg ennyire szar? Legalább annyit: A True Crime Street of LA- Hoz felér legalább ( bár az is szar ). Na mindegy! Most megyek és kisírom magam! :-((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Taranov
    #3114
    Most nem is arról van szó, hogy X800-on akad-e, mert ha igen, tuti szar.
    A baj az, hogy annyira elrontották vagy annyira nagy a követelménye, hogy 9800-on is akad :(
  • josi
    #3113
    Hali!
    Probáld ki az omega drivert.direkt játékokra optimizálják.

    omega
  • M@TriX
    #3112
    na van azért egy halvány reménysugaram. :)
  • Istencsászár
    #3111
    nekem legujabb katalist de ha x800on akadna akkor torolnem is le:D
  • Lord Myn
    #3110
    Visszatérve a Driv3r-re... Először nekem is csalódás volt, de azután el kezdtem nyomni vele egy kis szabad autózást (mondjuk kellett vagy 30-40 perc, mert az irányítás az elején kicsit nehézkes) és egyre jobban tetszett, szóval SZVSZ azért nem olyan rossz. Amúgy meg ne GTA-khoz és a Mafia-hoz hasonlítsuk, mert akkor biztos csalódás lesz, inkább a Driver 1-2-hez nézzük. Egyébként a fizika egész jó benne, van néhány hülyeség (mint ahogy a hollywood-i filmekben is!), de egész jók az ütközések és a sérülés-modell. A rendes fő játékot még nem játszottam, úgyhogy arról még nem nyilatkoznék. Ja, és 1 jó tanács: Ha egér+bill kombóval játszol, akkor mindenképpen konfiguráld át az alap kiosztást...
  • grebber
    #3109
    Akinek ati vga-ja van melyik vga driver van fennt hogy nem akad?
  • ChevyG #3108
    ehh, meddig vártam én is ezt a gammát!:(
    de még azért reménykedek:)
  • Taranov
    #3107
    Nem hinném, bár lehet, mert 18-ára mondják a driv3r.com-on. :D
  • M@TriX
    #3106
    jaja, az még mopst is igencsak megállja a helyét minden tekintetben...
  • Zsoldos
    #3105
    Sztem ne is emlitsuk egy mondatban a mafiat ezzel a hulladekkal.
  • Lord Myn
    #3104
    Ne hülyéskedjél már! A Mafia több mint 2 évet csúszott... (ettől függetlenül vagy épp ezért: No.1!) Tudok neked mutatni olyan 2000-es (!) Gamestart, amiben írják, hogy szeptembertől megvásárolható a Mafia!
  • R9
    #3103
    lehet ez ilyen elbaszott kiadás hogym egszivassák az embereket nem?
  • grebber
    #3102
    Akkor most mivan, hogy van ez hogy valakinél akad valakinél nem?
  • Taranov
    #3101
    Így van,a Driver név már eladja magát :(
  • M@TriX
    #3100
    mondjuk én megvárom a RiP-et, mert ennyit úgy tűnik nem ér a gém, de egy kis kocsikázásra hátha jó lesz...
  • M@TriX
    #3099
    lehet nem az került kin a netre... :)
  • Zsoldos
    #3098
    a gf4 mx egy dx 7.0 -as kartya, a r9000 es r8500 pedig teljeserteku dx8.1 -es.
  • ChevyG #3097
    az biztos nem... EA...
  • Wukifi
    #3096
    Majd a kereszt apa:)
  • ChevyG #3095
    a MAFIA-ánál nincs jobb

    ...nehéz jobbat csinálni
  • R9
    #3094
    ne idegesítsetek,nem lett jobb mint a mafia?akkor nem is nyomom majd vele....
  • geri15
    #3093
    Nekem mennem kell suliba, szóval csak délután tudom majd megnézni, de valahogy már nem is várom annyira, nem is tudom miért..
    Még szerencse hogy most jött ki a Brothers in Arms is, mert legalább wan valami értékelhető is ehelyett a trágya helyett.
  • fitutufi
    #3092
    nekem az írányítással van bajom, mert a kormányom összeveszik a billel , meg nincsen teljesen beállítva mert mindig visszafelé megy a hapek, én ebbe sose voltam jó kalibrálás téren :(
    grafika szar, vagyis kockás
    motorhang nincs is
    az emberek balfaxok

    sokkal több a negatívum, nálam 100ból 60% kb
    de még hangulatról meg játékélményről nemtudok semmit mert még csak 1. küldit csináltam meg, szval az még dobhat vmit, de nem sokat...
  • bitubo
    #3091
    nem a fenét nem,a szép doboza meg a neve eladja ez itt a baj,átbaszák az embereket
  • TothLaci
    #3090
    Ennyit a Driv3rről. Nem gond, az ő bajuk lesz, hogy senki sem veszi meg a játékot.
  • Smuge
    #3089
    Egy szóval: csalodás . Egyszerüen hihetetlenül "száraznak" tünik a játék , grafikárol meg inkabb nem beszélek. Mult héten láttam egy netes flash játékot állitom az szebb volt mint ez!! Egyszerüen hihetetlen hogy erre várt mindenki és hogy mennyire nem azt kaptuk amit igértek. Azokat a vásárlokat sajnálom akik meg is veszik az elözetes képek alapján..mert mintha egy teljesen más game lenne .
    Na mind1. Sajnálom kár érte ! Ámen ! :(
  • geri15
    #3088
    Basszameg visszaolvastam csak ennek az oldalnak a kommentjeit, és már elment a kedvem az egésztől!! BASSZMEG!! HOGY KÉPZELIK EZT?? HÚZZÁK A PÉCÉSEK AGYÁT FÉL ÉVIG, ÉS ILYEN RAKÁS SZART TOLNAK AZ ORRUNK ELÉ????
  • geri15
    #3087
    Tényleg ennyire sz@r lett???? Én is most szedem, már csak néhány 50es rar wan belőle hátra, ne basszatok ki velem