6730
  • Prézli
    #3286
    Hi all
    Nem tudja vki honnan tudok
    a gamehez végigjátszást
    szerezni???
    Please help!
  • Zetorg
    #3285
    nekem SB live 5.1 van és azzal is szar :\
    nem recseg, csak néha elhalkul az autó.kurva jók lennének a hangok, ha nem baszodna el.
  • tiroxine
    #3284
    Hogy-hogy nem hiszed? Ha a hang be van kapcsolva, akkor erősen szaggat, 15 körüli fps-sel. Ha pedig kikapcsolom , akkor simán fut, mindenféle akadás és fps csökkenés nélkül. Ezen nincs mit nem hinni, ki kell próbálni. Márpedig, ha a hang kikapcsolásával megjavul, akkor csak ott lesz a probléma, szerintem.
    Amúgy nekem is 9600 xt-m van.
  • csabóca27
    #3283
    KIJÖTT?
  • Seth
    #3282
    akkor szedd ftp-n, az nem szopat
  • Kit--Kat
    #3281
    nekem is az a baj, hogy csak 1esével tudom tölteni mer különbe php-ket szed le, átvan állítva 1esével töltésre flashget szal nemtudom miért szopat:(
  • PLackó
    #3280
    ááá,azért az már tényleg durva lenne ha a hang miatt szaggatna.nem hiszem.de amúgy a képek alapján nem lenne oka szaggatásra semmilyen gépen sem :P
  • PLackó
    #3279
    és akkor én 9600xt-vel?:DD
    amúgy sikerül már tölteni?
  • tiroxine
    #3278
    Nekem folyamatosan recseg a hang.
  • tiroxine
    #3277
    Most néztem, hogy ha kikapcsolom a hangot, akkor gyönyörűen simán fut a játék. Szóval szerintem nem videókártya probléma van a háttérben.
  • Amse
    #3276
    Nálam néha elmegy a hang és csak a zene van, de ha megy akkor jól megy.
  • Kit--Kat
    #3275
    ehh míí van itt? nem vagyok 4 napot és ez lesz?
    Szörnyű, flémhegyek(ami nem baj) az egymás ismételgetése.
    Ejj nem lehet, hogy eltunyultatok a GTA butuska autós irányításától?:)
  • Thanatos
    #3274
    ne, de szvsz nem sokat vesztesz a game-el :)
  • oneal1
    #3273
    akkor 9800 pro val ne is álmodjak???:(
  • ZoliJ
    #3272
    szerintem te a BiA patchre gondoltál:D
  • Tocika
    #3271
    Szevasztok!
    Nállatok is szar a hang a játékba ?
    Vagy ez esetleg az integrált hangkártya miatt lehet ?
    recseg mint az állat
    olyan 15 másodpercenként
  • malter
    #3270
    az autok viselkedését kéne gtaba nyomni és kész lenne a full game:)
  • malter
    #3269
    annyira nem siralmas a helyzet mint ahogy gondoltam bár attol függ kinek milyen a konfig nekem türhetöen megy de az is igaz hogy joval kevesebbet nyujt mint amit vártunk de azért sztem játszhato az autok viselkedése jo csak meg kell szokni
  • Amse
    #3268
    Szerintem ezt nem is írták át pc-re, maximum elkeztdték.Szánalom.
  • PLackó
    #3267
    A pr0härÐver fórumon olvastam hogy ati x800xt-ken meg mittudom én milyen atomgépeken is szaggat!nagyon nvidiára van optimalizálva.ez azért nagyon szemétség..
  • Amse
    #3266
    Én is azt mondtam.Az se volt jól megírva.Megszámlálhatatlan sok bug van benne.
  • Szabyka
    #3265
    Kivancsi vagyok mikor jon ki az elso patch hozza ...
    De miert adtak meg ki a jatekot igy ?
    Tiszta Street Legal ... ehh
  • Amse
    #3264
  • Kovász
    #3263
    Sorry, elnéztem, az másik játékhoz van
  • Amse
    #3262
    Végülis annyira nem rossz.El tudnék játszani vele, ha nem lenne ennyire megbízhatatlan.Néha teljesen türhetően fut, néha szaggaz mint az állat, néha belassul, néha meg szarul tölti be a textúrákat, éd néha ezeket kombinálja. :) Szal kb az esetek 20%-ban tudok játszani, de akkor is elbaszódik 1 idő múlva.
  • PLackó
    #3261
  • PLackó
    #3260
    lol,1 nap után már jön is a patch? :D
  • Szabyka
    #3259
    Hol van a patch ??????
  • arty
    #3258
    kösz, ez az amcsi ringás érdekel legjobban, azt imádtam a d1ben is :)

    kovász: milyen 1.02ről beszélsz ???
  • gurubefree
    #3257
    Bocs a zavarásért de lenne gy kérdésem a Punkbaster-el kapcs.

    Amikor servert csinálok mind. azt írja ki hogy old version .Honnan szedjek újabbat????

    Köszönöm
  • Szabyka
    #3256
    Érdekes, nekem hol szaggat, hol meg jo masodpercenkent valtozik .
    2200Xp, Gf4Ti4200 ...
    Masnal GF4200-on jo ? Akinek igen melyik driver van fent ?
  • Kovász
    #3255
    Az 1.02-es patchet nézted már? Az nem javit ezen a helyzeten? Mert ha tényleg ilyen szaggatós szar a játék, akkor inkább várok még pár hetet, amíg kijön vmi optimalizáló javitás..
  • Amse
    #3254
    Az átvezetők nagyon jók, csak kár hogy játék van köztük. :)
  • malter
    #3253
    nah már sikerült olyan 40fps körül elérnem,de ha füst van akkor olyan 20-25:)



  • edios
    #3252
    Maffiáról nem is beszélve...
  • edios
    #3251
    Hy all!

    Kipróbáltam a játékot, hát a főmenü és a kezdő videó az nagyon elnyerte a tetszésemet, reménykedtem,h vmi új jó kis gamma született,de amint bejött az engine-s világ,léptem is ki, töröltem!

    HIHETETLENÜL irányíthatatlan szerintem,az egészet át kellett configolni,h vmit tudjak egyáltalán csinálni,a grafika nevetséges az autók kivételével szerintem a vice city 1000x felülmúlja ezt a játékot!
    Nem csodálom hogy mindenki rosszat írt róla! De a videó bevezetés az nem volt rossz:)
  • dannynet
    #3250
    Az alábbi gépen 15-20 fps-t produkált: AMD Athlon XP 2200+ (2 Ghz-en),
    512 MB RAM, SB Live! 5.1 hangkártya, ATI Radeon 9800 Pro videókártya...Ez a konfig ma már legfeljebb az alsó-közép kategóriát képezi, de a játék ajánlott rendszerkövetelményeknek megfelel, úgyhogy eldöntöttem, megkeresem a gyengélkedése okait.

    Először is azt javaslom, hogy minden grafikai effektet kapcsoljatok ki, a videókártya driverében pedig állítsátok "alkalmazásvezérelt"-re az anizotróp szűrés (Anisotropic filtering) és az ésimítás (antialiasing) csúszkáit. Ezt követően lehet szépen egyesével bekapcsolni a Driv3r-ben a grafikai effekteket, Fraps-sal (másodpercenkénti képkockaszámláló) figyelve a teljesítményváltozást.

    Úgy néz ki, a fejlesztők nem optimalizáltak megfelelően egyes effekteket, mert mint lentebb olvastam, még a preferált NVidia termékek egyik legerősebbikén (6800 GT) is képes megröccenni a program.

    Az alábbi beállításokat alkalmazva átlag 50 FPS-re sikerült belőnöm a játékot:

    A Graphics->Advanced optionson belül ki kell kapcsolni a következőket:
    -SYNC EVERY FRAME (ha bekapcsolva marad, 20 FPS-re csökken a teljesítmény)
    -PARTICLE SYSTEM (ezek a füst-effektek, bekapcsolt állapotban képesek erős belassulást okozni)
    -SHADOWS (árnyékok->óriási teljesítménycsökkenést okoznak)

    /Amíg nem adnak ki Atari-ék egy peccset, vagy a VGA-gyártók új drivert, szerintem el lehet játszani az egyébként sem túl meggyőző füst és árnyékok effektek nélkül./
    Minden más beállítást ki-ki belátása (és PC-je képességei) szerint állítson, ne féljetek kísérletezni!:)

    Miután a fentebb leírt módon stabilizálódott az FPS, a videókártya driverében engedélyeztem a 8*-os anizotróp szűrést (így az út elmosott pacából visszaváltozott aszfalttá) és a játék grafikai beállításaiban engedélyeztem az élsimítást /antialiasing/(így a recés, "fűrészfogas" tárgyak, épületek és autók körvonalai "kisimultak", igényesebb lett a megjelenés. Örömmel tapasztaltam, hogy így sem csökkent az FPS-szám jelentősen.

    Az irányításról: kormánnyal nagy hotjáték tapasztalható, de a hardver driverében valamelyest lehet ellensúlyozni.

    A fizikáról: nekem tetszett; az amerikai kocsik hajóként hullámoznak, hintáznak, úgy ahogy cirkálókhoz illik, ripityánkra lehet törni a járműveket, és bár a karosszéria textúrái eléggé alacsony felbontásúak, ha lerepül a motorháztető, akkor tényleg motort találunk alatta:))

    A játékélményről még nem tudok beszámolni, mert sajnos még dolgozok:P
  • oneal1
    #3249
    be van:(
  • Nadi
    #3248
    Állítsd be hogy egyszerre csak 1et szedjen
  • oneal1
    #3247
    nah sikerült regelni csinálnám ahogy kell:
    minden letöltése fg el benyomok mindent frankón és csak az 1 est szedte le nomrálisan a többit meg egy pillanat alatt php formátumban!
    ez mié van???

    gyors help lécci