6730
  • The Hedgehog
    #3446
    Hát szerintem itt nem a videókártya gyártó miatt lett olyan a játék amilyen. Ne írjatok már hülyeségeket! Egy fejlesztő sem ekkora ökör! Már a PS2-es verzsön is bukta volt PC-n pedig az ottani hibákhoz még társult a rossz konverzió okozta mizéria!
  • báttyó02
    #3445
    nekem meg azért,mert ocsmány szar
  • ponki
    #3444
    Nekem nem jön be a ps2. Biztos csak azért, mert nem vagyok hozzászokbva az irányításhoz.
  • Amse
    #3443
    Tudom, de attól még számtalan jó játék van pc-re(autós is), csak nem újak.
  • Amse
    #3442
    Ok.
  • Skynet
    #3441
    Bocs Amse-nak ment:)
  • Skynet
    #3440
    Az utóbbi pár hónapban tényleg nagy a pangás pc-n sajna
  • báttyó02
    #3439
    őszintén? ezektől semmit..
  • Me0w
    #3438
    Ne haragudj, de en nem baz-oztam. Foleg nem Neked. Nincs sajnos PS2-m, nem tehetem meg jelenleg hogy vegyek egyet. Baratom viszont egy boldog PS2 tulaj, pl anno a GTA2-t is vele jatszottam eloszor. Attol meg hogy normalis hangnemben keptelen vagy megfogalmazni a gondolataidat, sajnos a PS2 siman veri a PC-t azokban a jatekokban amire ki lett talalva.
  • báttyó02
    #3437
    :O
    neked is mx van? :O
  • Amse
    #3436
    Jóvan menj már innen a ps2-őddel.Ilyet mondani, hogy nincsenek jó játékok pc-re bazz...
  • leslieboy
    #3435
    Csak lehet,hogy úgy gondolják az idióták,ha az SC2-nél,meg most az SC3?-nál lecserélték a grafkártyát az emberek a Pixelshader miatt akkor most is!(Kirabolunk egy bankot!)
    De már most van olyan játék,ami ha kijön,olyan konfig kell hozzá,Hogy Darth Fater halálcsillagjáról kell ellopni!!!
  • hen-tes
    #3434
    hogy talán ki lehet kapcsolni néhány effektet, és elszenved még az én gépemen is..
    hiú ábránd volt
  • ponki
    #3433
    Nekem még egy játékhoz sem kellett új kártya!
    Csak új gép.
  • Me0w
    #3432
    Ne haragudj, de az mx 440 egy GF2 core-ra epitett kartya. Mit vartal? Oszinten?
  • Me0w
    #3431
    Sajnos igazad van :( Se platform, se verekedos, se normalis autos jatek nincs. Ami van az meg van PS2n is :)
  • Amse
    #3430
    Nem 100e- s kártya, de nvidia és nem megy rendesen.
  • tukko
    #3429
    Mondhatok akármit, de ez a Driv3r akkor is szar és leszarom milyen videokártya kell hozzá. Részemről ennyi nem kívánok ehhez a témához többet hozzászólni.
  • Kovász
    #3428
    Ha ez így is van, nem hiszem, hogy ez bevált szokássá válna: gondolj csak bele, így a játékosok felétől alapból elesnek (akiknek a másik fajta vidkarija van).
  • leslieboy
    #3427
    Nvidia 100e feletti,vagy körüli kártyád??
    Mint írtam, "belső infó",úgyhogy tudom,amit tudok!
  • hen-tes
    #3426
    :C
  • Amse
    #3425
    Ez nem nvidia vs ati kérdés.Nekem nvidiám van és azonse fut nyugodj meg.
  • M@TriX
    #3424
    ne flamelj itt van erre megfelelő topic a konzolos fórumban...
  • báttyó02
    #3423
    én azt tudom csak,hogy mx440-en nem megy
  • tukko
    #3422
    Hát ha te ilyenekkel játszol, akkor hiába tépem a számat. Vegyél egy Ps2 és probáld ki és akkor meg tudod miről beszélek. Ps2 egy dologba szar az Fps-ekbe. A pc-nek is van jó oldala, de azok nem a játékok.
  • leslieboy
    #3421
    Csak közlöm belső infóból,hogy nem a fejlesztők,hanem az Nvidia miatt szívunk!Ugyanis valami rohadt nagy átcseszéssel valami grafikus motor? jogot szereztek,ezért a gamma csak a megfelelő!(értsd 1 osztályú/árú) kategóriás Nvidia kártyákkal fut rendesen!Akinek meg ez nincs,szerezzenek egyet!Ezt gondolják/mondják!Az Atari,meg fejét veri a falba,hogy átvágta az Nvidia!
    Már nem egy játék volt,aminek a kijövetele miatt új kártyát kellett beszerezni,hogy élvezhetően fusson!
    Úgyhogy a kiskártyások játszhatnak sehogy,vagy driver 1 szinten ,az Atisok csak reménykedhetnek a patch-ben,bár ezt üzleti okokból nem valószínű,hogy megteszik!Lassan odajutunk,ha akarsz egy játékot,számolj hozzá egy új vidkártyát is!
  • The Hedgehog
    #3420
    konzolon és PC-n is más autós az etalon! de sztem egy Driv3r-t ne akarjatok egy GT-vel vagy egy GranTurismo-val összehasonlítani!
  • ponki
    #3419
    GTA?????????? MAFIA????????????????????,
  • Skynet
    #3418
    Szimulációra komolyabbat is lehet mondani a gt4-nél de kb ennyi...Minden másban gt a rlz:)
  • hen-tes
    #3417
    well?
  • ponki
    #3416
    Jaja! Az itt lévők nagy számábó én arra következtetek, hogy máris elég sok az áldozat!
  • Skynet
    #3415
    A lejtőn felgurulás azé annyira nezavarjon mert azok a többezer köbcentis 8 hengeres dögök a nyomatékukkal 1-esben mosolyogva fel tudnak gurulni alapjáraton:)
  • tukko
    #3414
    ponki mondj olyan szintű játékot, mint a Gran Turismo vagy NFS Hot Pursuit 2, tudom ez megvan PC-re is, de az egy kalap szar.
  • Skynet
    #3413
    bocs ps1
  • ponki
    #3412
    No ige Skynet! Elég idegesítő volt!
  • Skynet
    #3411
    Az a baj hogy a fejlesztőket nem fogja érdekelni hogy lehúzzák a progit mert a név miatt fogy mijnt a cukor és dől nekik a zsé:)
  • ponki
    #3410
    Nos tukko: meg kell tanúlni játszani!
    PC-n igenis van jó autós játék!
    Persze csak azok számára, akik ki tudnak mozdúlni a konzol árnyékából!
  • Skynet
    #3409
    Az komoly akko:)))
    Én nemészleltem eztahibát pedig nyüstöltem rendesen:)
  • The Hedgehog
    #3408
    ki szidja a fejlesztőket? én a munkájukat, a terméküket kritizálom! nem a személyüket! nem azt hozták amit ígértek, mutattak és kész! legyen nekik ezek miatt lelkiismeretfurdalásuk!
  • hen-tes
    #3407
    hm nem örülök
    pixel shader 1.1 nélkül el sem indul ? :C