6730
  • REAL_CIÁN
    #3486
    Ha olyan lesz, mint az első, akkor ne nagyon várd... :DD
  • báttyó02
    #3485
    most nemtom mit kell itt ajanlgatni a pisi2-t..
    hagyuk már
  • ponki
    #3484
    Mondjunk már valami jót is a játékról! Legalább az UNINSTAL rendesen működik!!!!!!!!!!!!!!!!
  • báttyó02
    #3483
    grat! :DD
  • REAL_CIÁN
    #3482
    Ha mindegy neked, hogy PS2 vagy PC és szereted az autós gameket, akkor vegyél egy PS2-t. 40ezerért már kapsz és játszhatsz a GT4-el, WRC4-el, Burnout3-al.
  • leone
    #3481
    Én Driver3at XboXon végignyomtam :P
  • Amse
    #3480
    Nem ártana.World Racing 2-t várom már.
  • Tufa
    #3479
    GTR Fia Racinget próbáltad?
  • stifi
    #3478
    sztem tök fölös itt flamelni, a játék attól nem lesz jobb, hogy ps2 vagy pc...

    mert nem nagy cucc, és a tököm tele, hogy az elmúlt fél évben nem csináltak jó játékot PC-re! az összes szar! kivéve hl2, és nfsu2, de ezek már uncsik... beújítottam a gépem, erre diablo2zök, meg mafiázok, mert minden más játék egy fos, játszhatatlan szar!
    fenn van a gépemen a driv3r, a street racing syndicate, egyik rosszabb a másiknál... mikor jön már ki élvezhető autós játék?!
  • REAL_CIÁN
    #3477
    A Driver3-hoz nem kell kormány, tökéletesen megteszi az analóg kontroller, arra van optimalizálva. Nem Nascar ez.
  • báttyó02
    #3476
    jó,tökmindegy,ugyse adok igazat neked,és tese nekem,szal ezeket a vitákat feleslegesnek tartom.
    itt elkezdett valaki pisi2-ről beszélni,áttértünk ara,kész hagyuk.
  • REAL_CIÁN
    #3475
    Megelőztél. :DD
  • Tufa
    #3474
    Mx 440el tényleg ne szarozz le egy olyat, amiben eleve jobb videómegjelenítő van...
  • báttyó02
    #3473
    oks
  • REAL_CIÁN
    #3472
    Egy mx 440-nél igen, szebb. De ha azt mondod, képes a géped egy GT4, MGS3 szintü grafra, stabil 60 fps-en, akkor körberöhöglek.
  • stifi
    #3471
    naja, szokni kell biztos

    sok nfsu után mintha nem is autókat vezetnél :)
    sok mafia után elég nehéz célozni vele, valahogy tök más
    sok counter-strike után meg nem is mondom, mert semmi köze hozzá :D

    de látom neked is inno3d, nekem agp-s, de az órajelei pci-exesek (500/1000)
    nem gyatra a grafika nálad? milyen drivert (a topik kedvéért forceware-t) használsz? én az alap 66.93-ast, mert a többivel szaggat a diablo2, de ezzel elég fos..
  • PS3
    #3470
    Nem vicc, szánalom.. el se indul a kaki gépén a játék, de azért fikáz
  • Amse
    #3469
    Én kormánnyal is kipróbáltam és 1 vicc.kb 80%-os a holttér és 20%- ban lehet kanyarodni ami majdnem olyan mintha bill-el nyomnám.És nem szarul van beállítva.
  • Tufa
    #3468
    analog kontroller autós játékokhoz PC-re? nane... :DDD kormány dísznek van csak?
  • The Hedgehog
    #3467
    egy mostani PC-s gammához nem is mérhető! de azért szerintem sok PC-s szíve megdobban egy GT4, Killzone, Devil May Cry vagy MGS3 láttán... de ne OFFoljunk!
  • báttyó02
    #3466
    én.
    leocsmányszaroztam a pisi2 grafikáját.
  • REAL_CIÁN
    #3465
    Ezért kell analóg kontrollerrel vezetni, a billel vezetés mindig is egy tréfa volt akármelyik autós játékban. Konzolon is vannak bugok a D3-ban, de legalább a vezetés része jó, köszönhetően az analóg irányításnak.
  • hapi
    #3464
    A féklámpa hiánya valóban grafikai bug. 6600 Gt-n kitesz 1 piros négyzetet (persze bugosan) a féklámpa helyére ha fékezel.Persze ez nem változtat azon, hogy szar a gamma. Én speciel azért nem játszom vele mert közvetlenül a kereszteződés előtt sem látom van e autó a kereszteződésben. Csak hirtelen az arcod elé bassza a járműveket azt szevasz. Na ennél azért 5 évvel ezelőtt is többet tudtak a programozók...
  • The Hedgehog
    #3463
    ki beszél itt a grafikáról te pupák?! :)
  • báttyó02
    #3462
    na nehogy azt mondd man,hogy szebb a pisi2 az én gépemen megjelenitett grafikánál :|||
    lol
  • edios
    #3461
    Ááá ez a játék biztos nem komoly.. Lehet,h a kész átverés show csináltatta,és most nézik,h miket írunk rá:)
  • Zetorg
    #3460
    én nem találtam benne irányíthatatlan járművet :)
    kb olyan az irányítás, mint az 1-ben és ez kurva jó.lehet szépen autózni vele, de csak keresztbem :D
  • REAL_CIÁN
    #3459
    MX 440-es kari van a gépedben, de leocsmányszarozod a PS2-t?!
    Egy vicc vagy ember.
  • stifi
    #3458
    ez hülyeség

    nekem nvidia 6600 gt karim van, és így is randa/bugos a játék
    kb olyan a grafika mint az 1ben :)

    de majd frissítek videókártyadrivert, hátha az segít, ami a bugokat illeti.. a randaságon nem fog :)

    és az autókat vezetni billentyűzeten kész élmény :)
    ha nyomsz egy balost, minden átmenet nélkül csutkára balra tekeri a kormányt, jobbra ugyanez, finoman nem lehet közlekedni :)
    játék közben nem lehet konfigolni a billentyűzetet, kilépsz, beállítod, beléépsz, ha nem működik, újra ugyanez, és ahány billentyűzetet lehet kiosztani, az is kész kabaré :D

    analog lean left, digital lean left, asse tom mi ez, ha meg ki akarom próbálni, ki be kell lépkedni, ami kurva unalmas
  • báttyó02
    #3457
    ha lenne se vennék,mondjuk haveromnak a szomszédba van,szal..tudom milyen
  • ponki
    #3456
    Ne beszéljetek baromságokat! Videókártya? Grafikai hiba a féklámpák hiánya? Vagy az irányíthatatlan járművek? Ha csak a grafikával lanne probkéma, akkor szerintem nem lenne itt ennyi dühös ember!
  • M@TriX
    #3455
    a rip is 1,5G bazz? hajh...
  • Me0w
    #3454
    Nem hiszem, hogy a PS2 ocsmany szar lenne... remek kis gep, es tokeletesen hozza amire ki lett talalva. Attol meg, hogy Neked nincs ra penzd, nem kene lehuzni...
  • edios
    #3453
    Miért így érdekel valakit? Egyáltalán írt már vki jót erről a játékról?:) (csak azért mert olvasom egy ideje ezt a topicotés még nem láttam pozitív véleményt... amit mondjuk meg is értek:))
  • leslieboy
    #3452
    A driver sorozat is inkább autós játék!Mellesleg ne érts félre,nem emelni akarom ezt a játékot!Sőt!Ha a lövöldözős részek nem lennének benne,a kutyát sem érdekelné!!
  • The Hedgehog
    #3451
    hogy lenne már a MC3 a Driv3r ellenfele? ne viccelj! még ha azt mondod, hogy a Stuntman2 vagy a GTA:SA akkor oks, de az MC3... képben vagy?!
  • The Hedgehog
    #3450
    használnék de valamikor szarozik! :)
  • leslieboy
    #3449
    Vagy inkább nézzd meg,hogy ki hozza ki a driv3r ellenfelét,a Midnight Club 3-at!Hoppá!!Pénz beszél...
  • Amse
    #3448
    válasz gombot használj pls:)
  • The Hedgehog
    #3447
    na! te sem sokat játszottál PS2-es gammákkal barátom! :)