6730
  • TothLaci
    #3606
    Lehetséges, hogy Ati-n szebb a játék?
  • báttyó02
    #3605
    hozad kiszolt coppfos :Ð
  • oneal1
    #3604
    szerintem nem olyan rossz a game mint ahogy mindenki mondja:)
    és ráadásul a konfigommal sincs semmi baja
  • bestGP
    #3603
    nám
  • F0Rm4T
    #3602
    Amúgy télleg jobban megy hang nélkül
  • TothLaci
    #3601
  • Newfronter
    #3600
    Hiába ez a sok rossz vélemény. Én azért még mindig reménykedem, és ha mégis szar lenne, akkor remélem a töréssel lesz gond, nem a játékkal.
    Nehogy már ez legyen az évezred bukása! Nem akarom! Kár lenne érte...

    A remény hal meg utoljára....
  • Amse
    #3599
    Végigmész a parton.Aztán fel az útra amikor beér folyóhoz.Ott végigmész az uccsó hídig ami az út mellett van.Azon átmész majd balra tovább.A híd után nem kell sokat menni.
  • stifi
    #3598
    bocs már megvan amit akartam
  • stifi
    #3597
    van ennek a fosnak hivatalos oldala? :D
  • Newfronter
    #3596
    Ja amúgy az 5.3-as driver az egy fos.. olyan textúrahibákat okoz a játékokban mint állat. Az 5.2 stabil....

    SAPPHIRE ATI RADEON 9800PRO 128MB/256bit
  • báttyó02
    #3595
    hát elég valószinü hogy a játék..
  • Newfronter
    #3594
    Hi!

    Még nem próbáltam de feltételezéseim szerint a törés rossz nem a játék.
    Én a RELOADED verziót húzom. Nem tudom hogy nektek melyik van meg.
    Biztos hogy a játék a szar? Nem a törés?

  • PLackó
    #3593
    5.1-es hangrendszerrel
  • Sgtfathi
    #3592
    Örök hála!
  • [OP]Freedom
    #3591
    Meg kell ölni Rico-t vagy Nico-t Motorral kezdek a parton! Ö meg csónakban! Mit csináljak? mert megyek a mocival mint a golyó eljutok a part végéig átmegyek az u alaku stégnél vissza az utra de ott megint át kellene menni egy hidon és addig lelép:P
    esetleg valaki help pls:)
  • PLackó
    #3590
    ja és mégegy:alapbeállításnál hogy lehet a kocsiból ki/be szállni?
    felrakom a 4.12 helyett az 5.3-as drivert mert nagyon textúrahibás.
  • Taranov
    #3589
    Szegény bár :-C
  • refo
    #3588
    "Miért nem képesek csak egy kicsit is tőrődni a leendő vásárlók elvárásaival?" - Nyugi! Szerintem fognak, ha meglátják az eladási statisztikákat... -Nem lehet nem észrevenni mit csináltak!
    De azt már nem ebben a részben hozzák helyre!
  • PLackó
    #3587
    nekem is egy kérdés: valamiért fülhallgatón nem hallom a kocsi hangját.ha 5.1-el játszok kb. 2 hangszóróbol szól.miért?
  • [OP]Freedom
    #3586
    ááááá én akartam beirni:)
  • malter
    #3585
    szanaszét kell löni a bárt a csik mutatja mikor jo aztán ki a kocsiba
  • Sgtfathi
    #3584
    Valaki tudna segiteni? Ott vagyok ahol az a Lamaz (vlmi hasonlo)nevü csákoval furikázok,elöször teszteli milyen jo autós vagyok (ez sikerült is) aztán valami lebujba kell bemenni és lekaszálni a fazonokat,na itt is ugye számol az ido de kinyirtam akit láttam még maradt is idö de azt irja hogy Failed és ott hagy a "haver".tehát mit cseszhettem el?
  • PLackó
    #3583
    egy szóval tudom jellemezni: bboorrzzaalloomm
    csak nálam villog rendgeteg textúra (nem csak 1-2 hane rengeteg!)
  • PLackó
    #3582
    sorry,tényleg sikerült megoldanom
  • Zetorg
    #3581
    a crack az image fájlban van.nem kell semmit csomagolni.
  • PLackó
    #3580
    valaki el tudná küldeni a crack-et?1 óráig tartott a kicsomagolás de elfeleftettem a cracket a telepítésnél.nem akarom újrakezdenia csomagolást mert eleve 6-7 gigát visz el.köszi.
    [email protected]
  • Chaos Mad
    #3579
    eh
    utoljára a street legal volt ilyen szar ahogy Amse mondaná :)
  • stupido
    #3578
    thief első része, de lehet, hogy később jött ki. Viszont a Driver-rel ellentétes utat járt be, mert bár bug gyűjtemény volt, de a felhasznlókra (is) hallgatva megcsinálták a második és harmadik részt amiből az utóbbi komoly sikereket könyvelhetett el.

    Ehhez képest a Driver pont fordítva járt. Az első rész zseniális voolt (magam is sokat játszottam vele). Majd jött a második ami hatalmasat bukott. És a harmadik sem kecsegtet semmi jóval... Az Atarinak el kéne gondolkodnia azon, hogy milyen játékokba nyúl bele. Elég felemás sikereket könyvelhetnek el.
  • szaharin
    #3577
    nekem 2.db textura hiba van benne, a lakaban a kanape, meg neha az ember feherebb mint amennyire kene...
    4.12es ati driver van fent....
  • Tufa
    #3576
    98ban? mit?
  • stupido
    #3575
    megvárom az első patch-et, ha az sem változtat semmit (ami erősen sanszos), akkor törlöm a francba...
  • stupido
    #3574
    bocs, de ennyire bugos játékot utoljára 98-ban láttam. Azt mondom, hogy szégyelhetik magukat. Ebben a programban pc-re optimalizálásnak nyoma sincs. Csak átírták a kódokat...
  • Amse
    #3573
    Én már tovább vittem mint te és még mindíg szar. :D
    Neke mnincs olyan gépem mint neked ezért sokkal többet szívok vele.Nincs 1 db normális textúra se a játékban.Minden bugos.
  • báttyó02
    #3572
  • Amse
    #3571
    Utolsó kérdésre én is választ várok. :D
  • szaharin
    #3570
    mertcsak az elejet nezitek...jatszatok vele tovabb.kesobb mar jo.....
  • Chaos Mad
    #3569
    hát kipróbáltam, tömören szar lett, pedig nagy elvárásaim voltak :(


  • stupido
    #3568
    Miért? Miért? Miért?

    Miért kellett elhalasztani a megjelenést, ha nem csináltak semmit, csak egy konverziót? (Ha létezne ps2 emulátor, akkor nyagyjából így menne rajta a ps2-es változat.)

    Miért nem képesek csak egy kicsit is tőrődni a leendő vásárlók elvárásaival?

    Miért nem kapják be az összes faszomat?
  • szaharin
    #3567
    jah...eleje olyan szarott hazban meg nekem az a kanape vagy mi feher volt..de kesobb egesz jo..te hol tartasz?nekem valami motorcsonakot kell elkalnom motorral:)