6730
  • mike369
    #3566
    mert az elején mindenki csak a grafikát nézi, az meg ugye olyan, amilyen...
  • szaharin
    #3565
    aha.de nekem kicsit akadt maxon..lehet a RAM miat...
    kulonben nemtudom miert szidtak ennyire...azert annyira nemszar...70-80% korul fog kapni sztem majd az ujsagoktol....
  • mike369
    #3564
    1 GB RAM
    AMD 2800+ os proci
    9600xt videokartya

    minden max...
  • szaharin
    #3563
    miert, min legyen?elvault videokartya..de sztem nem videokartyaigenyes a jatek...
  • mike369
    #3562
    már megbocsáss, de ilyen konfiggal mi a ráknak van mediumon a graf???
  • szaharin
    #3561
    irnayitassal sincsen gondom!...sztem jo csak hozzakell szokni..a kocsig jol tornek, a kuldetesek jok...jatekmenet izgalmas..
    lehet a texturahiba csak a tortben van, de kulonben jo lett a jatek
  • szaharin
    #3560
    kirpobaltam, es nekem kurvara tetszik, vanbenne par textura hiba, de a hang jo , meg az egesz hangulata jo..jok az atvezeto animaciok nekem minden tetszik benne...
    grafika medium on van...
    Gepem:
    512 MB RAM
    P4 3.2es proci
    9600xt videokartya..
  • szaharin
    #3559
    nekem teccik..
  • Tufa
    #3558
    Itt nézd meg hogy mikor jött ki, aztán látogass el az nvidia oldalára, és nézd meg mikor jött ki a legutolsó driver, és annak mennyi a verziószáma :)
    Valahogy ezekben az elörehaladott noname driverekben soha nem bíztam... Viszont az uj nvidia, elég jó... Rakd fel te is sztem azt, annál ujjabb jelenleg nem hiszem hogy lenne és rengeteg hibát javít.
  • Zetorg
    #3557
    itt van egy pár
  • Tufa
    #3556
    és 75.90et? sem az inno3d, sem a chaintech, sem az nvidia oldalán nem találtam 75.90et :S
    Nvidián a legujjabb:

    Version: 71.84
    Release Date: March 11, 2005
    WHQL Certified
  • Zetorg
    #3555
    75.90 volt, sry :D
  • Tufa
    #3554
    79.50et te hol találtál? O_O
  • reaper4
    #3553
    osztom a véleményed. én ps-en soxor az utat se láttam :).
  • Zetorg
    #3552
    nfsu-ról ne is beszéljünk :)
    annál az irányításnál még ez is jobb(nekem)
    a lövés az érdekes, én mostanában csak CS-vel játszok, úgyhogy kicsit nehézkesen megy :)

    vga driver: 71.25
    nekem ez van gyárilag a cd-n, de próbáltam másikat, a 79.50-est és azzal nem indul el egy játék sem :o
    1024x768-ban nyomom, majdnem minden effekt ki van kapcsolva és így van 25-100 FPS-em :(
    ha hajóval megyek, akkor néha leesik 15-re is.
  • Prince007
    #3551
    Mindenki többet várt a játéktól. Nem értem hogy a készítők mit csináltak\Akartak csinálni az elmúlt fél évben.
    Ráadásul a képek, videókon is máshogy nézett ki.
    NAGY CSALÓDÁS
  • TothLaci
    #3550
    Ne haragudjatok, hogy az én véleményemet is lepötyögöm Driv3rről, de soha-soha nem gondoltam volna, hogy ilyen pocsék, gagyi, nagyon összecsapott sz*r játék lenne. Ne bosszantson fel senkit az én véleményem, de ettől még az RPG, és a tök egyszerű autósjátékok is jobbak (inkább játszok a 15 éves Stunts-al, mint ezzel). True Crime sem nyerte el a tetszésem, de garantáltan merem állítani, hogy jobb mint "ez". Mit is vártam ettől a játéktól? Hát ezt a rémálmomban sem mertem gondolni, hogy ennyire...
  • DannyL
    #3549
    A Pc vs PS2-höz annyit tennék, hozzá, hogy én láttam mind 2n a Colin 2005-öt és hát PS-en olyan volt mint a Colin2 640x480-ban, PC-n meg egyszerűen gyönyörű. Én nem is értem, hogy lehet őket összehasonlítani.
  • leslieboy
    #3548
    Egyet tudok!Az pedig a Nightfire!Megvan!De a pc-sen nincs az autós rész!!
    De az EON!Az más!Az aztán game a javából!!
  • MrTressy
    #3547
    hát sajnálom hogy nem a driver 1et turbozták fel a mai követelményeknek.Igy felejtös erösen max kuriozium (vagy hogy kell irni) ként érdemes elrakni mert a város meglehetösen jól ki van dolgozva.De meglehetösen vacak enginet toltak alá, autófizika gyak totál arcade.Szomorú vagyok mert magából az ötletböl igen ütös gémet lehetett volna összeütni de a megvalósitás siralmasra sikerült.Licenszelhették volna simán a mafia enginjét+ driver 1 es fizika és igen ütös móka sült ki volna belöle de igy... ehh
  • Csuhai G
    #3546
    Ha ingyenesen le tudod tölteni akkor érdemes, de ha viszont fizetned kell érte... szerintem akkor inkább ne...
  • Tufa
    #3545
    Grand Turismo sorozat leginkább...

    egyébként 007es próbálkozások voltak már pc-n...
  • hiba
    #3544
    csak ha vmi fanatik vagy driver/gtak teren
  • hiba
    #3543
    azt nemtom de en px-en jatszottam vele ahol nem volt nagy durranas a gtak miatt de ennel vhogy jobban jattszahato volt
  • báttyó02
    #3542
    mert igy éri meg nekik..
  • PeeTeR
    #3541
    egyaltalan erdemes letolteni a jatekot ?
    csak mert sok forumot olvastam ahol anyazzak mint az alat
  • Csuhai G
    #3540
    Miért csak PS2-re és XBOX-ra jön majd ki ?!?!!
  • AnarchoiD
    #3539
    xboxon ez rettenetszar (lassu tobbek kozott) gamma, szvsz nem kell hinni a nnak a topicnak ;)
  • hiba
    #3538
    /off
    a pcs jatekoknak befellegzett topiconak kezdek hinni foleg ha mostmar a legtobb game ilyen konzol atirat lesz...

    ez szar lett

  • báttyó02
    #3537
    ok
  • leslieboy
    #3536
    Na én most már sok játék után mondhatom:A driv3r egy bukás!A küldetéseket a GTA sorozatból,és a Mafiából rakták át!!Nincsen ma már fantáziája a készítőknek?!
    Tisztelet a kivételnek!
  • báttyó02
    #3535

    mehet a levesbe :DD
  • stifi
    #3534
    igazad van

    a topik pedig törölhető :D
  • Hunter of Deer
    #3533
    Szerintem most már elég lesz a PS2-ből!
    Mindenki jáccon azzal amivel neki tetszik.
    Szerintem!
  • báttyó02
    #3532
    lehet :)
  • báttyó02
    #3531
    ps2-stül dugd fel magadnak :ÐÐÐÐÐÐ
  • leslieboy
    #3530
    Be kellett volna rakniuk a rendőrös üldözést is!Akkor nem lenne játék,ami megközelítené!!!
  • PLackó
    #3529
    ijj.már lent van de ki sem akarom próbálni ilyen sok negatívum mellett
    hátha lesz valami ultra-mega-hiperszuper patch hozzá..hátha...
  • PS3
    #3528
    Hosszában, vagy széltében dugjam fel? Te biztos tudod melyik a jobb, persze nem X800XT-vel, hanem az ultramodern Mx440-al !
  • Alien
    #3527
    Látom elég sok negatív kritika van a játékról, az enyém se más, nekem hatalmas csalódás ez a játék, többet szerintem nem is kell mondanom.