6730
  • theodor
    #6490
    Mi van veled apád Magyar anyád meg Angol vagy mi?
  • theodor
    #6489
    Mi van veled apád Magyar anyád meg Angol vagy mi?
  • Fido4life
    #6488
    Küldj képet !
  • sikmina
    #6487
    méert van az hogy ha belépek a játékba egyből hibaüzenetet ír ki???
  • Fido4life
    #6486
    Hát IQ nem, de ügyesség annál inkább...
  • bertino
    #6485
    nem kell hozzá IQ fighter felfogás, nem nehezek, csak egy kettő :)
  • Fido4life
    #6484
    Akkor tényleg, csak divat volt ez a fikázás. Igaz, PC-n az életbe nem vinném végig, PS2-őn azért elvoltam a küldetésekkel. Lehet megis próbálom majd végig vinni...
  • bertino
    #6483
    bizony én is most raktam fel ujra nemrég :)
  • Fido4life
    #6482
    De jó, tényleg van aki még játszik vele ? Nekem a város jött be nagyon, főleg este, tök jól megcsinálták, és biza, néha halálra szaggat, de ha beteszem a soundtrackot, és úgy nyomom a Take a Ride-ot, az félelmetes élményt nyújt!
  • mano913
    #6481
    nagyon jo ha meg lene akkor még jobb lene
  • baca01
    #6480
    látótávolság
  • andriska
    #6479
    ennyi....
  • Kit--Kat
    #6478
    akkor mennyél más fórumra..................HTX!!!!
  • bertino
    #6477
    jah meg az is aki eleve fennakad rajta, hogy neked mennyi eszed van :D legalább a saját hülyeségedbe ne magadat vezetnéd vissza
  • Gerbill
    #6476
    Ezt nem tudom hol láttad de én sehol
  • Gerbill
    #6475
  • Gerbill
    #6474
    Meg az is hogy van aki még mindig ezzel játszik
  • Gerbill
    #6473
    THX thanks Szleng / Chat
    A HTX az akkor most magyar angol hibrid szó? Elég nagy taplóság
  • bertino
    #6472
    sőt, delplzhtxvm... na ezt adjátok össze...

    ^^
  • Daza500
    #6471
    HTXVM. Na erre varjá' gombot.
  • Ackro
    #6470
  • Nuki
    #6469
    rövidítések
    ha nem hiszed el, bizonyosodj meg magad a létezéséről újreg =)
    [sorry for the reklám]
  • Kit--Kat
    #6468
    na ne hülyéskedj itt ez a szokás [pont] HTX!
  • Gerbill
    #6467
    Nem HTX hanem THX
  • Kit--Kat
    #6466
    Hmm?
  • Gerbill
    #6465
    THX(Thanks)
  • Kit--Kat
    #6464
    HTX!!!!
  • bertino
    #6463
    HBD :)
  • Gerbill
    #6462
    Én már másodjára próbáltam végigjátszani de most még odáig sem jutottam el hogy elkezdjem az undercovert. Játszottam egy keveset a take a ride-al de meg is untam. Elsőre a harmadik küldetésnél hagytam abba de már a másodikat is halálosan untam. Remélem a 4 jobban fog sikerülni.
  • Kit--Kat
    #6461
    Na ja SOKKAL, de még ígyis 1000x jobb mint ahogy az emberek fikázzák, ez lett most a divat meg a trendi, a buzizás mellett...
  • bertino
    #6460
    yeah, persze lehetett volna ettől függetlenül picit jobb is :)
  • Kit--Kat
    #6459
    Én nekem a vezetéssel nincs gondom, gyakorlott Driveres vagyok 1-2vel is játszottam csomót (1el főleg), azért nekem nagyobb elvárasaim voltak: tönb gyalogos/autó, nagyobb város, mindamellett csomó bug is van benne. Tanner járása stb, nem mestermű, de én nem is vártam ezt tőle, a grafal úgy a bugokon kívül semmi bajom sőt... Az pedig,hogy akad betudható a kevés memómnak(528).
    Nekem mindent öszevetve szintén nagyon tetszik, a pályák nagyon hangulatosak lettek, főleg Miami és Nizza.
  • Mayorpapa
    #6458
    Én most vittem végig másodszor, de azon gondolkodom, hogy elkezdjem-e harmadszor is...Hiába, kár tagadni, Driv3r függő lettemnekem semmi bajom a játékkal, nálam alig van benne hiba, szinte nincs is, szépen fut, úgyhogy nem értettem, hogy korábban miért szidták annyira. Jó, nehéz egy csöppet vezetni, számtalanszor ki akartam törni a monitort, de sok gyakorlással meg lehet csinálni mindent. Szerintem.
  • Kit--Kat
    #6457
    Ha te mondod főnök:D
  • hykao #6456
    ...és még mindig rövid az az i... :P
  • Kit--Kat
    #6455
    Én most kormánnyal meg gázpedállal járkálok összevissza Miamiban meg Nizzában. És még mindíg nagyon élvezem!!!:)
  • reménytelen
    #6454
    Ha nekem megjön a rendes alaplapom, lehet, hogy felrakom. Bár, patch nélkül túl sok a hiba, a patch meg a legtöbb dolgot az exén javítja, de azt vissza kell crackelni. Lehet, hogyha ez is 2000 Ft lesz, megveszem, sajnos a ráfordított munkát, hibamentesítést, optimalizálást és hasonlókat figyelembe véve nem ér többet...
  • Mayorpapa
    #6453
    Játszik még valaki egyáltalán ezzel a játékkal?
    Nekem nagyon bejött, már alig várom a 4. részt!
  • reménytelen
    #6452
    Értem.
  • Mayorpapa
    #6451
    a térkép nekem is megvan, de azt az egyet rossz helyre rajzolták be, ezért nem találtam