6730
  • Amse
    #3898
    Szerintem csak azért csúsznak, mert full gáznál kitör a seggük kanyarban ami normális ezeknél a kocsiknál.Ha valaki ezt megtanulja kezelni 1 kis finom ellenkormányzással akkor onnantól már nem lesz gond.
  • DonnieBrasco
    #3897
    Nemtom nekem semmi nehézség nincs tartani a távolságot bárkivel üldözéskor... a kanyarokban ellenkormányozni kell, de ez normális. Rally programokban gyakorlott játékosok előnyben :))

    Ja és billentyűvel nyomom, alapbeállításban - kicsit szokni kellett de egyáltalán nem nehéz az irányítás szvsz.

    DB
  • DonnieBrasco
    #3896
    Vezettél már igazi autót?

    Szerintem meglepően reális a fizika, egy kicsit talán tényleg túlságosan csúsznak az autók (kb. mintha nyáron mennék téligumival...), meg hát himbálnak a kocsik: hát istenem, amcsi autó, mint a hintaló :)) ez a valóságban is így van általában!
    Sokkal nagyobb baj, hogy a Lamborghini pontosan ugyanannyival megy, mint a legkisebb Renault :(( gáz!

    DB
  • hykao #3895
    Normális. Kis fizika van a játékban, bár a jobbra-balra billentyű érzékenység kissé túl sok, szal nagyon közvetlen, semmi holtjáték, de ezt lehet, hogy lehet állítani...
  • Amse
    #3894
    Alap beállítást "alapból" :) át kell állítani.Ha meg nem tudsz bevenni 1 kanyart akkor mégis béna vagy.:)Kormánnyal nyomod?Mert azzal nagyon fos.Billel nem gáz.
  • magus
    #3893
    olvastam a topicot, de hat ha egyszer felora utan sem tudtam bevenni egy kanyart a kocsival, es nem azert mert bena vagyok akkor, mit mondjak az iranyitasra, meg az alap beallitasokra?:D
  • Kit--Kat
    #3892
    LOÁL hát nézz rá a városra meg az autókra 99ben sem volt egetverő sőt.. Nem ezért lett nagy játék. Én msotanában is tolom néha, szal szerintem inkább nézz utána.
  • 0ppika
    #3891
    Biztos a szemem káprázott.
    Akkor ezekszerint te a driv3r-ről is újságban olvastál és ott írták hogy milyen zsír grafikája van.
  • Kit--Kat
    #3890
    tévedsz a Driver1 grafikája korántsem vlt már akkor sem szépnek monható, olvass csak el 1 régi újságot amiben róla írnak. De nagyon jó volt ettől még a játék, örök etalon.
  • lwb
    #3889
    az normális, hogy úgy csúszkál az autóm, mintha jégpályán vezetnék? mert így elég viccesek az üldözős részek ... ha lelassítok egy kanyarhoz, akkor nem csúszok ki, de elveszítem a fazont, ha meg megyek rendesen, akkor 180 fokban kifarolok és ezért vesztem el. ez így se nem szórakoztató, se nem reális.
    lehet, hogy csak a billentyűs irányítással gáz.
  • 0ppika
    #3888
    De komolyan gondolom. A két gém megjelenése óta eltel legalább 5 év. Akkor az 1-nek nagyon jó volt a grafikája, ezt meg veri minden 1-2 éves játék ...
  • Kit--Kat
    #3887
    te sem gondolod komolyan, hogyugyanolyan a grafikája, na mind1 inkább rád hagyom
  • 0ppika
    #3886
    Ebben mi a túlzás?
    Én szerettem anno a driver 1-et, és ezt nagyon vártam már. De amikor megláttam...
    1600x1200-ba minden fullon is undorító.
  • bazze
    #3885
    THX
    Akkor még lövök a procin
    a ram meg bassza meg az anyucikáját
  • Amse
    #3884
    A ram meg a proci eléggé.
  • Kit--Kat
    #3883
    jóó elhiszem sokatoknak nem tetszik,de azért túlzásokba neessetek már
  • bazze
    #3882
    Azért azt nem hiszem...
    FX5200 al is m1 igaz szarul de m1
  • KG21
    #3881
    minden
  • 0ppika
    #3880
    Tegnap volt "szerencsém" kipróbálni
    Van még változás a driver 1-hez képest, azon kívül, hogy lehet mászkálni vele? Mert a grafikához nemnagyon nyúltak szerintem
  • bazze
    #3879
    A jó isten bassza meg....:(:(:(:(:(
    Hmmmmmmm........
    Nagyobb gépigény mint a HL2 nél
    lol
    mondjuk bazi nagy a város...
    Amugy mi a kevés a gépembe??
  • Amse
    #3878
    Szerintem felejtős.Vagy minden minimumon és szaggat.
  • bazze
    #3877
    fiuk ezen hogy kéne mennie?
    1100@1600 tualatin cerka
    384 133 SD
    Abit R9600SE
  • Kit--Kat
    #3876
    HTX:)
  • DonnieBrasco
    #3875
    Nálam csak AA van kikapcsolva, ha nincs füst akkor stabil 20-30 FPS. Sima Radeon9500, non-pro, nincs húzva. 1024x768x32.

    DB
  • Amse
    #3874
    Athlon 2800+ proci, 512 DDR Ram, 9600XT vga
  • Kit--Kat
    #3873
    jó van de nekem ez a sok hülye név kínai
  • hykao #3872
    Még sehonnan! Kis türelem, ahogy Imyke elkészül vele, s letölthető, fel lesz tűntetve a banneren!
  • PLackó
    #3871
    aláírás
    most megyek,jó 8
  • Kit--Kat
    #3870
    milyen a géped?
  • PLackó
    #3869
    most hogy már csak a shadows,meg az a frame-es valami van kikapcsolva így sajnos már csak 25-30.kisebbre veszem a grafikát.
  • Amse
    #3868
    Az csak gyakorlás nem kell megcsinálni.
  • Kit--Kat
    #3866
    ne mááá ezt nem hiszem el
  • kigyi
    #3865
    Leszedtem a game-t hát többet vártam volna de ha ez jött össze ezzel kell beérni! Írtok itt grafikai bugokról, hát nemtom nálam ilyen nincs, és nem is akad a játék, viszont az irányítás katasztrofálisra sikeredett még az amúgy is gyenge grafikánál is rosszabb, bár majd megnézem mit tud kormánnyal. Script hibákkal viszont tömve van, az első küldetés (a rendőrségen kellene lelövöldözni a bábukat (egyet sem lőttem le, de még fegyvert sem vettem elő, csak átfutottam, de elfogadta teljesített küldetésnek :) Remélem jön ki hozzá rövidesen orvosló Patch mert így ez nagyon gyenge.
  • nYoMi
    #3863
    Sracok, Ti hogy csinaltatok meg azt amiior 3 kocsit kell beszallittani? Eszméletle nehéz. Ez már a 2. városban van
  • Sliders
    #3862
    Skacok honnan lehet leszedni a Driver 3 magyarosítást?

    JA még annyi h a hátra tolatást hol kell keresni a beállításoknál?
  • Amse
    #3859
    Először én is motorral mentem és kiríta, hogy szálljak be, de hát nem tudtam:)
  • DonnieBrasco
    #3858
    Értem :) én kocsival mentem oda :))))) így azért minden más :)
    Nem nagyon tudta a program kezelni, hogy autóval is odataláltam :))

    DB
  • Amse
    #3857
    Az az a rész amikor csónakkal kell odamenni aztán beülni a kocsiba vele?
  • DonnieBrasco
    #3856
    Na jó, akkor Lomaz-t mivel kápráztassam el?

    DB
  • DonnieBrasco
    #3855
    Azzal mentem ki. Nem működött.

    DB