6730
  • TomY92
    #3939
    ÚÚÚÚÚ bazze te egy faszláma vagyok:)) Most olvastam ek jobban na bazze! pffffffffff:DDD
  • TomY92
    #3938
    Honnan töltödted le Hykaó?
  • TothLaci
    #3937
    Oké, vedd úgy, hogy nem szóltam.
  • Captain Sparrow
    #3936
    vagy itt nem a véleményeket kell irni
    ja bocs akkor eltévettem ez a driver imádók topicja
  • Captain Sparrow
    #3935
    amugy meg a banner-ben szereplő "utasitások" elég bénák, mert ha ez a DRIV3r topic akkor a driverről beszélnek...ugyanaz a téma hogy a játék szar, meg az irányitása meg az egész egyben..meghogy a gta jobb
    szóval ezzel nekem ne jöjjön senki mert azt irok amit akarok
  • Captain Sparrow
    #3934
    nekem aztán tök mindegy mihez hasonlitod..
    Én az ilyen játékokat a gta-hoz mérem...mér milyem ilyen kategóriáju játék van még?? True Crime?? Talán még ez is jobb
  • Tufa
    #3933
    Ezentúl hasonlítsuk a Driv3rt a Microsoft Flight Simulator 2004re. Jó?
  • TothLaci
    #3932
    Driver 2
  • bertino
    #3931
    De legalább valami hasonló kategóriáj-lyú gamet mondanál...
  • TothLaci
    #3930
    Én szerintem mindenki tisztában, hogy milyen. Abba is tisztában vannak, hogy ki tud olvasni.
  • Captain Sparrow
    #3929
    nembaj..
    valamihez hasonlitani kell hogy elmongyam milyen
  • bertino
    #3928
    GTA és Driver sorozat korántsem egy kategória
  • TothLaci
    #3927
    Én meg most kezdem megszokni Driv3rt.
  • TothLaci
    #3926
    Na még ezután az hiányozna
  • Captain Sparrow
    #3925
    aszittem ez a driv3er tök jó lesz azt közbe egy nagy fos...
    még a vice city is jobb
  • Captain Sparrow
    #3924
    Remélem a San Andreast nem ilyen bénán foglyák átteni konzolról!!!
  • KG21
    #3923
    normális gépen, analog stickes joypaddal nekem teljesen jól fut, az irányítás is teljesen jó. Amúgy ps2-s videóból úgy láttam, kb ugyanott tűnnek elő a tereptárgyak. Az a kevés textúrahiba meg ami van, engem egyáltalán nem zavar
  • REAL_CIÁN
    #3922
    A "konzolos múltról": tized ennyi bug van benne, mint PC-n, a tereptárgyak és a texturák nem elötted épülnek fel, mint PC-n, viszonylag jó az fps, nem úgy mint PC-n, a kocsik sokkal jobban irányíthatóak, mint PC-n... folytassam? :D
  • Duddits
    #3921
    "sokkal jobban futna, mint egy 2.4Ghz-es proci+256mega ram és valami ma már karcsú videokari...)"


    Köszi..
  • DonnieBrasco
    #3920
    Nagyjából egyetértek. A konzolos múlt sajnos nagyon meglátszik... a legnagyobb gáz szvsz a semmiből 50 méterre előbukkanó autók/gyalogosok, az eltűnő tereptárgyak, illetve a béna FPS/TPS nézet. Ami viszont nagyon jó: a filmek, a zene, az irányítás/fizika és alapvetően a hangulat. Ha füsteffekt és AA nincs, még az én R9500-asomon is tök simán fut. Mondjuk az 1GB RAM jól jön :) de ennyi szerintem senkinek nem árt(ana).

    DB
  • PhantomW
    #3919
    hogy kell felmászni egy létrára? van egy küldetés konténerrel kell valmit csinálni és fel kéne másznom egy toronyszerüségbe de valamiért nem akar felmászni rá
  • csabóca27
    #3918
    szerntem nem rossz a grafika sem,csak hát mindenki többetvárt volna!Túl jók voltak a videok és képek,ezért mindenki többet várt volna!
  • Amse
    #3917
    Kormánnyal nagyon rossz.Nekem még analóg kanyarodás se volt.Szal kb a kormány elforgatását csak a két végpotban érzékeli 20%-ban.Olyan mintha 80% dead zone lenne bekapcsolva.Elég gáz.
  • andriska
    #3916
    Egyetértek
  • reaper4
    #3915
    nos. nálam is akad a game (2500+ barton, 9800pro@xt,1gb ram), de ez annyira nem érdekell. a nagyobb gáz az h nem használja a force-t a kormányon. be van kapcsolva, de csak akkor megy ha nekimegyek vminek.
    menet közben nem :(.
  • hykao #3914
    Szerintem maga a grafika egyáltalán nem olyan hardverigényes, nem azért "akad" úgymond a játék (bár a különböző "speciális" effektek, mint pl. a füst furcsán terhelik meg hardvert...), bár ez elég egyértelmű kéne, hogy legyen azok számára is, akik mindent minimumra raknak és ugyanúgy "akad" nekik...

    Szóval én úgy vettem észre, hogy inkább a különböző pályaelemek kezelése, betöltögetése az ami meg-megakasztja a képet. Ez megfelelő mennyiségű ram esetén nem olyan zavaró, mert ekkor, ha már betöltögetett mindent, ami az adott városrészhez tartozik, utána már nem "akasztja" meg a folytonosságot (egész addig, ameddig el nem hagyjuk a már betöltögetett részek határait...). Kevés ram esetén viszont a swap-pelgetés folyamatos, s így valóban el tudom képzelni, hogy játszhatatlan.

    De könyörgöm, 256 mega rammal ne várjon már senki csodát XP-vel 2005-ben...(inkább ramot vegyen, meg videokártyát! ...sok embernél láttam számomra meglepő konfigokat: 2ghz feletti procikat kevés rammal és/vagy gyenge videokártyával...ha valaki játszani akar akkor a videokártyára kéne fókuszálni, meg, hogy azért legyen 512MB ram...mégha csak 1ghz-es procija is lenne, de 512 ram és egy legalább 9600 szintű kártya, minden játék sokkal jobban futna, mint egy 2.4Ghz-es proci+256mega ram és valami ma már karcsú videokari...)

    Amúgy a játékban szerintem ami kiemelendő, az az ilyen játékoknál megszokotthoz képest valamivel jobb fizika, a zene (nagyon hangulatos), és a napszakok váltakozása, ami bár nem újdonság, de szerintem jobban - hangulatosabbra - sikerült, mint a vetélytársaknál...
  • bertino
    #3913
    AAhhh... Thx
  • REAL_CIÁN
    #3912
    Nem bevinni kell a kocsikat, hanem a kamionra felparkolni, mielött elér a célhoz. Húzós misszió.
  • REAL_CIÁN
    #3911
    Balról hajts a pickup mellé és amikor az utasod kihajol, akkor nyomd az ugrás gombot. Ha jól csináltad átugrik a pickupra. De ezzel nincs vége, mert magadat is meg kell menteni, menj vissza a városba a raktárokhoz és irányítsd a kocsit a kamionba, majd ugorj.
  • nYoMi
    #3910
    HAli mindenkinek! amikor be kell vinni 3 kocsit azt hogyan csináljam? Vlmi tippet adjatok kerlek.
  • bertino
    #3909
    Skacok... help me pls, bakker... :_ )
    Annál a résznél járok Nizzában, mikor a bombás kocsiban ülök és a sebessége a verdának nem mehet 50 mph alá... az addig oké hova kell menni... a kocsi el is indul előttem, frankó...

    De mi a frászt kell csinálni ? irta a car action gombot jumpe-hoz, de azt vhogy nem találtam a controlsban... és ha megvan akkor mi a teendő ?
    Ugrassak ugy a tengerparton, hogy a pickup-ra ? vagy hogy... ?
  • KG21
    #3908
    most próbáltam ki, és én pozitívan csalódtam eddig, egyáltalán nem rossz ez.
  • andriska
    #3906
    Ez a warezos verzió hibája,vagy az eredeti is ilyen instabil?
  • Borg
    #3905
    Inkább az lenne az igazi, ha ezt nem kellene elmagyarázni senkinek sem.
  • Mayday
    #3904
    Tudom, hogy vegulis ez is "szemet", de nagyon jo a topic alcime, mondjuk a jatektopicok 95%-aba elkellene :)
  • Amse
    #3903
    Nálam meg nagyon instabill.10-ből ha 2szer jól tölti be a dolgokat.A többi 8-nál meg nem tölti be a textúrákat, hanem fekete, piros, sárga, zöld színátmenetek vannak ami kicsit hülyén néz ki, de ha csak ennyi lenne akkor még próbálkoznék, de 2 nap alatt 5 restartot csinált a gépnek szal.És még sorolhatnám.
  • lwb
    #3902
    akkor ezek szerint én mázlista vagyok. egy-két textúra villog nagynéha, de amúgy semmi bug nincs. még csak nem is szaggat, pedig 1024x768x32 @ 100 Hz, highon, csak AA nincs bekapcsolva. ja, és nincs erőművem.
  • Amse
    #3901
    Szerintem se annyira gáz a gyalogos rész.Nálam csak a grafika annyira bugos, hogy sajnos játszhatatlan.Pedig ha menne végigvinném.
  • lwb
    #3900
    hát épp ez a gáz az ilyen játékoknál. ugye itt nincs pedál, csak billentyűvel lehet gyorsítani, ott meg nincs átmenet - vagy tövig nyomom a gázpedált, vagy egyáltalán nem. szerintem erre ráépíteni egy viszonylag reális kicsúszás-modellt hiba.
    mind1, ha nektek megy, akkor biztos csak gyakorolnom kell és nekem is fog. amúgy a grafikával semmi bajom nincs, még a 3rd personos on foot részek sem olyan gázak szvsz. darabnak elmegy.
  • DonnieBrasco
    #3899
    Pontosan így gondolom én is. Sőt, itt aztán lehet powerslide-olni ezerrel :))

    DB