6730
  • Amse
    #3854
    Szétlőni mindent.Van fent középen 1 mérce, hogy mennyire amortizáltad le.Annak fel kell kúszni teljesen.
  • Amse
    #3853
    Az lenne az.Acceptel kell minden beállításból kijönni különben nem menti el.
  • DonnieBrasco
    #3852
    Hol a francba???? Én találtam egy mouse sensitivityt, le is vittem 60-ról 20-ra, mire ugyanolyan idegbeteg gyors maradt....

    DB
  • Falconer
    #3851
    Valaki! Plz!
  • Amse
    #3850
    1.igaz
    2.ha nálam annyi lenne mint másnál szarnék rá
    3.Állítható:)
    4.nagyon nagy hiba, de ha a forditás meglesz a videó feliratokkal együtt akkor ez is lényegtelen lesz.
  • Falconer
    #3849
    Van az a shoot up the bar misszió, amikor be kell menni a bárba szétlőni mindent mielőtt jönnek a zsaruk. Ott konkrétan mit kell csinálni, mert én látszólag mindenkit leszedek, de aztán megy az idő tovvább, és nem lesz semmi, még az autoba sem lehet visszaszállni.
    Valahol el van bújva egy manus?
  • DonnieBrasco
    #3848
    Na, kipróbáltam, messze nem annyira gáz, mint sokan állítják. Pl. az irányítás teljesen jó, nyilván az NFSU-s meccsboxokhoz szokott, autót még sosem vezetett gyerekeknek nehéz - de még mindig 1000x reálisabb!!

    A problémák:

    1. Idióta konzolos save-rendszer (konzolbroáf...)

    2. Grafikai bugok.

    3. túlérzékeny egér 1st person módban!! Nem állítható :(( idióták. A 1st person harc egy az egyben konzolos borzalom :(((

    4. NO MISSION BRIEFING!!! Mégis honnan a zanyámból tudjam, mi a szarral impresszáljam Lomas-t???? Az égvilágon semmit nem lehet megtudni a küldetésekről...

    Ha ezek nem lennének, egész jászható lenne. Nálam csak az antialiasing nincs bekapcsolva, és simán jól megy Radeon 9500-ason, szóval..

    DB
  • bertino
    #3847
    Meg se SZÓÓÓÓÓLALTAM :-d
  • bertino
    #3846
    Nekem az még nem sikerült.. monnyuk az is lehet, hogy ebben a gameban nincs ilyen
  • Amse
    #3845
    ha van melletted valaki aki lőhet akkor ha a 0*-át megynomod 1x akkor kihajol ha sokáig nyomod akkor lő ha megint megnyomod 1x akkor visszaül.
    *alpból
  • Danman
    #3844
    KOcsiból hogy lehet kilőni?
  • báttyó02
    #3843
    :|
    .)
  • PLackó
    #3842
    shadows bekapcs - 18 fps
    shadows kikapcs - 42 fps ;)
  • thedriver
    #3841
    Egyébként tényleg nem olyan rossz ez a játék. Akinek szaggat, az próbálja meg kikapcsolni a shadows-t, és mindjárt sokat javul a helyzet.
  • KG21
    #3840
    a driver1 nekem nagyon bejött, többször is végigjátszottam... nem is értem azt hogy lehet leszarozni
  • thedriver
    #3839
    Kicsit tovább kell őt követni. Egyszer csak egy az ellenség által lezárt úthoz érsz, majd a csónakból átszáll a forma egy kocsiba, ahogy te is, és autósüldözés következik.
  • nYoMi
    #3838
    Hali minden kedves játékosnak.
    Elakadtam annál a küldetésnél mikor egy embert kell üldözni motorral. Én motorral vagyok Ő pedig egy csónakkal menekül. Itt követni kell vagy mi a lényeg? Mert egy ideig követem majd kiirja hogy elmenekült
  • Captain Sparrow
    #3837
    akkor a kettővel nem jáccottam...
    de emléxem utána beirtam a kódot és városban is mászkáltam de valami nagyon szar volt
  • bitubo
    #3836
    azaz 1 volt
  • Prézli
    #3835
    Megnéztem a Hogy készült a Driv3r-t az extrák közt
    és ott nagyban hirdetik hogy megmarad a golyó
    nyoma a kocsikon.ellenben nálam csak a stadion árnyékában
    látszott ebből valami.Nem tudja vki hogy ha beállítani
    kell ezt akkor hol?
  • Captain Sparrow
    #3834
    én a driver 2-be odáig jutottam hogy az első pályán nemtuttam mit kell csinálni :D:D:D aztán letöröltem (tod a garázsban kellett időre csinálni valamit)
  • KG21
    #3833
    röhej, de a driver1-et anno még 32 mega rammal kezdtem játszani,(64 kellett volna akkor már) és ott is a hang lelövésével javult meg a dolog.
  • DarkJedi
    #3832
    5 gigát.
  • Captain Sparrow
    #3831
    annyit monnyon meg valaki aki warezről szette dvd-t...mennyit rak fel a gépre??
  • Captain Sparrow
    #3830
    na mindegy..megnézem :D
  • mike369
    #3829
    maradjunk annyiban, hogy nem váltotta meg a világot, de sztem élvezhető (mások szerint NEM)...
  • mike369
    #3828
    ha T-vel Tök jól néz ki, próbáld ki K-val is...
  • Captain Sparrow
    #3827
    most akkor jó ez a játék vagy nem? :D
  • PLackó
    #3826
    megtaláltam az okot,valamilyen effekt nem volt bekapcsolva.most már nekem is van robbanás,kipufogó,motorfüst,tükör törik,ha neki megyek valaminek apró darabkák szálllnak le a kocsiról,stb...
    nah hát így már tényleg nagyon tetszik!
    azt is szeretem hogy megyek jó gyorsan,aztán a szembejövő sávban jövővel frontálisan ütközök.(előtte belassítom ,(elmosítom) a játékot asszem a T-vel és tök jól néz ki az ütközés.
    szerintem jó a törésmodellje.
  • PLackó
    #3825
    lol :D
  • mike369
    #3824
    nálam amúgy szaggatott, mint az állat... de mióta újra megy a hűtés a videókártyán valahogy ez is begyorsult...
  • Htjet
    #3823
    Én most próbáltam ki a játékot, és nálam nincs semmi gond a játékkal, ezen a konfigon: 2600+,1GB RAM,ATI9600XT 128MB, mindent bekapcsolva is rendesen fut. Egyedül csak az irányítást kellene még vhogy megszokni, mert még gamepaddal játszva is vannak problémák.
  • PLackó
    #3822
    nálam semmi tűzefekt,hanem csak vagy 4 darabra összeesik a kocsi.miért?:(
    lehet valami ilyesmit is kikapcsoltam a grafikánál..
  • Prézli
    #3821
    Nálam szép kis tüzijáték van ha robban a kocsin.
  • Danman
    #3820
    És Kocsiból meg motorról nem is lehet lőni?Vagy csak én nem jöttem rá?Ha igen melyik az a beállítás?
  • PLackó
    #3819
    valaki please #3810
  • mike369
    #3818
    a Bloodlines-nál is bedobta valami főokos ezt annó... aztán kiderült, hogy mégse...
  • PLackó
    #3817
    nem
  • Danman
    #3816
    Más fórumokon azt írják hogy va aki rossz BETA verziót töltött le,és ezért oly sz@r a gamma.Szentetek ez igaz?
  • Amse
    #3815
    Letöröltem, mert játszhatatlanul instabill nálam a progi, csak kiváncsi vagyok, milyenek.