6730
  • REAL_CIÁN
    #3979
    Ha valaki most vezetne így először, annak egy kis iskola:
    Teljes sebességgel közelítünk a kanyar felé.
    A kanyar elött két autóhossznyira elrántjuk a kormányt és nyomunk egy féket.
    A kocsi kicsapja a farát és elkezd kersztbe csúszni a kanyar felé.
    Ekkor ellenkormányzunk és nyomjuk a gázt.
    Ha jól csináltuk, pont a kanyarba fogunk érkezni és alig lassultunk. :DD
  • Shep
    #3978
    tudom hogy az, de pl a szar needben is utáltam, mondjuk az autós játékokat /kivéve a GTA stílusuakat/ nem szeretem, a rallyt meg egyáltalán nem értem, mi abban a jó, hogy egy tök üres pályán az idővel versenyzek, na mindegy, amúgy is utálom a kocsikat, a vezetést meg még annál is jobban.
  • Shep
    #3977
    na-na a True Crime igen is jó játék, nekem tetszett legalábbis a történet is meg minden, mondjuk a grafika el volt maradva, de hát konzolon már ezer éve megjelent, mondjuk a driver se egy FarCry. A kocsik mondjuk jók /fogjuk rá/
  • REAL_CIÁN
    #3976
    Ezt úgy hívják, hogy driftelés, az előző részekben is így kellett vezetni, ha ráérzel, nagyon egyszerü, a kanyarokban sem veszítesz sebességet. Rallisok előnyben. :DD
  • Falconer
    #3975
    Na jolvan, megcsináltam, az volt, hogy nem tudtam a qrva nagy jahtra felszállni, amit fel kellett robbantani. De már megvan
  • Shep
    #3974
    Hát óriási, hogy ilyen idióta irányítása van, és mi az már, hogy 120-al belerohanok egy villanyoszlopba, az meg még csak meg se ferdül a kocsi meg rongyá törik, üldözéses pályán, meg kapásból újrakezdést jelent egy ilyen manőver, mondjuk azt már az első résznél sem értettem, hogy kis sebesség esetén is kanyarodásnál állandóan farol az autó és totál irányíthatatlan, jó lehet itt jönni azzal, hogy mert így látványos meg olyan mint egy hálivúdi filmben, de ettől még nem jó.
  • Action
    #3973
    Ehh de hülyén fogalmaztam!Szóval próbálj meg ugyanugy beszállni mint a kocsikba
  • Action
    #3972
    Nyomj egy ugyanolyna betüt mint amivel beszállsz a kocsikba a stégröl.Elvileg utánna már vezetheted.Bár nem egészen értettem a problémát
  • Action
    #3971
    Na sikerült végégvinni! Nem volt ez olyan rossz játék egyáltalán!ha egy kicsit nagyobb figyelmet forditottak volna rá nagyon ütött volna,de azért nekem igy is tetszett.
  • Falconer
    #3970
    Hogy a francba kell a hajóra bemenni a létrán? Nem birok rájönni, hogyan kell, és most nem azzal a gyors sárgával vagyok, hanem egy nagyobb farlejáratos fehérrel, és az istennek sem akar sikerülni
    help, pls!
  • 12346
    #3969
    mafia meg mégjobb
  • [OP]Freedom
    #3968
    Semmi demo de a játék kint van!
    Azt irták 18.-a!
    Behuzzák az embereket aztán kiadják a demót!
    Kezdem megszokni a játékot, csak jó nagy csalódás lett...
    Nah mind 1 ez van ezt kell szeretni....
    GTA-k jobbak voltak....
  • KG21
    #3967
    esetleg gyenge a géped, és akkor nincs mit tenni
  • Davidka
    #3966
    A "C"-n 20 gigából 6 szabad.
  • Xian
    #3965
    Én nem tudom de nekem alapból az egér megint forditva van.
    Mármint a fel-le.
    Hogy kinél alap ez az irány nem tudom.
  • tigeroo
    #3964
    a vinyódon mennyi szabad hely van..?
  • Davidka
    #3963
    Nekem az a problémám, hogy iszonyatosan szaggat a játék.... nem tud valaki segíteni? (a beállításoknál a displaynél már mindent minimumra raktam, de még mindig akadozik....)
  • REAL_CIÁN
    #3962
    Nem kell lemenni a lépcsőn, elég ha besétálsz a bódéba, megnyomod a piros gombot és leereszted a hidat. De ne örülj, mert innen motorral kell üldözni Calitát, ami még szivatósabb, mint kocsival. :DD
  • 12346
    #3961
    há ja, sajna ez van:/ de nem csak a játékoknál, hanem a filmeknél meg zenéknél is nagy részt. nem a minőség számít, hanem a mennyiség, meg az ebből befolyó zsé. csak nem tom mikor lesz vmi változás. minden héten 25 új játék, 15 új film és egyik szarabb, mint a másik.
  • Borg
    #3960
    Ez nem ilyen egyszerű.
    Egy játék alulmúlhatja az ember várakozásait, de ez... ez annyira rakás szar, hogy ha nem tudnám, rá sem mondanám hogy 2005-ös és driv3r...
  • Action
    #3959
    Éppen Calitát üldözöm a törököknél és szétbasz az ideg.Amikor eljutok a hidig ami felnyilik azt mondja keressek másik utat.Jó,mondom, kiszállok lemegyek a lépcsön ott van egy hajó beszállok megyek a túlpartra,látom a térképen hogy már nagyon közel van a csaj.Szinte már látom amikor kiirja hogy megszökött.DE MIÉRT AMIKOR OTT VAN ELÖTTEM!!!??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
    Megcinálta már valaki ezt a részt?
  • alph4
    #3958
    Hát igen, nekem is pontosan ezek voltak a gondjaim.
    Nem tudom mikor jön ki egy rendes játszható játék?! Csak azt nem értem akkor minek adnak ki majdnem mindenap egy szar játékot!
    Beharangozza mindeki mindenhol hogy ilyen olyan szuper lesz, és mikor játszik az ember rádöbben hogy nem ezt várta...
  • edios
    #3957
    Ez PONTOSAN így van! Én egy órát jáccottam vele össz(abból a negyede az irányítás beállítása volt kb nekem is),most töröltem le végleg a gépemről ezt a..

    Egyetlen pozitívum a játékban,h nem tölt sokat,és az átvezető videók jó minőségűek:)
  • Borg
    #3956
    Bő fél órát engedélyeztem ennek a játéknak kipróbálás gyanánt. Sok volt.
    Ennyit erről.
    A grafika egy 5 évvel ezelőtti PC játéknak elmegy, az irányítása egy kalap szar, a hangok pedig viccnek is rosszak. A fizikája pedig semmivel sem jobb bármely más hasonló játéknál.
    Ha ez ennyire szar lett, akkor PS2-n is egy határ szar kell legyen, mert ennél még a GTA-t is SOKKAL jobban áthozták. (pedig az is csak egy portolt rakás szar volt, de legalább jól játszható)

    A legjobban azon akadtam ki, hogy felmentem egy házhoz a lépcsőn, és láttam lentről hogy korlát van az erkélyén. De fentről ez már nem látszik. Csak az egyik oldalán van textúra. LOL. Utána az autóm 45°-ban fennakadt egy ház oldalán, se kiszállni, se legörcsölni nem engedett a falról. Fél perc múlva kilépett valami hibával. A rendőröket nem lehet lelőni az autó ablaküvegén át. 200-al is nekimehetek egy fának, nem halok meg. De ha a rendőr 40-el nekitol a falnak, azonnal died. Az ojjektumok előttem 50mrel tűnnek fel, majd tűnnek is el hátul. Az emberke textúrája tükrözően fényes a napon. Mindene. A vízről ne is beszéljünk inkább, egy halom vertex kapott egy transzparens textúrát oszt kész. Ráadásul ahogy uszok, látom, hogy a part mindössze 5mm-t "lóg" a víz alá. A fegyverrel való célzás egy vicc, még azután is, hogy kb 15 percet basztam el az irányítás használhatóvá tételén, lévén a default beállításokat valami értelmi fogyatékos találhatta ki.

    2005-öt írunk, ez a játék egy SZÉGYEN a mai színvonalon. Nem ajánlom senkinek aki még nem vette meg/töltötte le, nem érdemes.
  • Falconer
    #3955
    Ez egy dolog, de nálad is úgy van, hogy nem lehet a célkeresztet elég finoman mozgatni, mint más fpsnél? Mert engem nagyon zavar, hogy alig birok szép fejlövést adni, mert a célkereszt apránként megy
  • Falconer
    #3954
    annyi
  • Falconer
    #3953
    "Ez a warezos verzió hibája,vagy az eredeti is ilyen instabil?"
    Én csináltam már egy pár missziót a warezossal, még abszulút semmi gáz nem volt nele, legfeljebb pár apróbb textúra (küszöb, ilyen szintű dolgok) néha villog, de semmi extra
  • SASboy
    #3952
    Jó a driv3r? Le akarom szedni,de amit találtam dc-n az 3.8gb. Annyi?
  • KG21
    #3951
    csak azért mert néhányan ilyeneket mondtak, hogy még az is jobb ennél.
  • KG21
    #3950
    ja télleg, bocs
  • Captain Sparrow
    #3949
    az igaz hogy a True Crime szarabb volt mégis tovább jáccottam vele mint ezzel :D
  • M@TriX
    #3948
    hát annál azért nehéz lenne sz@rabbat alkotni, de komolyan...
  • DonnieBrasco
    #3947
    Kösz :)

    DB
  • M@TriX
    #3946
    késő már megmondtam neki a megfejtést :)
  • M@TriX
    #3945
    "pedig ki van kapcsolva az autó-aiming"
  • DonnieBrasco
    #3944
    Te se olvasod végig a beírásokat? Nézd már meg még egyszer, mit írtam...

    DB
  • KG21
    #3943
    kövezzetek meg, de nekem akkor is tetszik. Nem annyira rossz, mint ahogy beállítjátok, a True Crime pl ezerszer szarabb volt ennél.
  • KG21
    #3942
    ki lehet kapcsolni az autoaimot
  • DonnieBrasco
    #3941
    Amúgy ha értékelnem kéne akkor kb:

    Graf: 6 (bugok miatt, amúgy 8 is lehetne, van pár jó shader effekt)
    Játékélmény 6 (autós 9, gyalogos 3)
    Hangulat 9 (videók, zene)
    Összesen: 7 (kis jóindulattal). Sokkal jobb lehetett volna, kicsit több odafigyeléssel!

    DB
  • DonnieBrasco
    #3940
    Leszarom hogy a konzolban milyen hibák voltak vagy nem voltak. Ez most PC-s játék (kellene, hogy legyen), tehát szebb textúrákat, távolban (akármilyen messze) megjelenő többi autót, gyalogos részeknél normális egérkezelésú FPS irányítást akarok. Mégiscsak röhej, hogy amikor gyalog vagyok, és ráviszem a célkeresztet egy baromi távoli alakra, akkor mikor pirosra vált, RÁUGRIK a célkereszt, és 1 km távolságból ugyanúgy 3 lövéstől pusztul meg, mintha közvetlen közelről lőném meg.... pedig ki van kapcsolva az autó-aiming. :((
    GAGYI!
    Pedig alapvetően tetszik. Ja, és pont az irányíthatósága ami PC-n egészen jóra sikerült, szóval mellélőttél!

    DB