6730
  • geri15
    #4068
    Te hallod két perce még valami eminem-es avatarod volt, nem? LOOOL :DDD
    Nah én téptem alukálni, ha valakinek van csítje vagy savegémje akkor tolja be a közösbe :DDD
    Bye all
  • Kit--Kat
    #4067
    hát ja az embre mennyiséget az nem túlozták, néha van, hogy egész sok mászkál 1szerre, de ez nem jellemző sajnos:(
    Az viszont teccik, hogy átvették a Driver1ből azt, hogy kihasználják a székek és padok adta lehetőségeket, ez jól néz ki.
  • Kit--Kat
    #4066
    jahh mer félek tőlük
  • Kit--Kat
    #4065
    ez nem volt 1általán maxon, így játszok, néha megakad, de elviselhető
  • geri15
    #4064
    Hallod simán :DD
    Az a problem, hogy mivel az autós részek faszák azzal nincs is gond, de azok a telibaszott mászkálós részek megőrjítenek! Két éve csézek komolyan, szal "tudok lőni", de ez embertelen!!!
  • PLackó
    #4063
    mert nálad milyen??nehogy már jobb legyen 9600XT-n mint 6600GT-n...
  • báttyó02
    #4062
    vaze:DD
    mindenki megszerzi a jatekot,azon gondolkozik rögtön,hogy milyen cheat,save,akarmivel játssza végig,nyissa meg a dolgokat :dddd
    am komoly ennyire szar? :O
  • geri15
    #4061
    Nincsenek meg valakinek a PC-s verzióhoz a kódok? A mászkálós részek szörnyűek, én így nem fogom tudni végigvinni!
  • báttyó02
    #4060
    hááát...ezeken nem látszik,de a gelériádba látszik ugyanugy egy két képen a fák,meg egyebek kidolgozatlansága,meg ALIG van ember...beszarok am,sehol nem latok embert egyik kepen se,csak elvétve..
  • hykao #4059
    Ja, ha már képeket csinálsz (Kit--Kat), akkor legyen minden maxon a fotózás idejére! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4058
    Árnyékokat be se merted kapcsolni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Zetorg
    #4057
    hát bazz, ha nálam ilyen lenne, nagyon örülnék
  • Kit--Kat
    #4056
    kicsit alábecsültem a képméretezést, sry remélem Hyk nem törli
  • Kit--Kat
    #4055






    Tényleg milyen csúnya lett a DRIV3R tisztára mint a Driver1.....
    További képek a galériámba!
  • KG21
    #4054
    még mindig jobb, mintha akadna sztem.
  • Kit--Kat
    #4053
    jóhh és hangnélkül tudod mennyire lehet élvezni...:)
  • KG21
    #4052
    én csak a shadowst kapcsoltam le, meg a sync every frame-et. Kevés ramosok próbálják ki hang nélkül a játékot, az sokat javít!
  • KG21
    #4051
    nekem is tetszik, pont ilyenre számítottam. Bár a textúravillogás azért néha zavar.
  • hykao #4050
    Alapeset, hogy amik a játék menüjéből állíthatók, azokat "alkalmazás szerinti"-re érdemes rakni a videokártya driver panelén! S nem csak e játék kapcsán... :)
  • bertino
    #4049
    Nem olyan nagy szám azaz istanbull... így meghogy végigvittem a gémet asszittem megadja cheateket is, mert 1ben így működött a dolog, hát itt nem
    Szal keresheted még a rejtett kocsikat, egy már megvan a reptéren
  • báttyó02
    #4048
    :DDDDD
  • Zetorg
    #4047
    valaki küldjön egy full mentést MOST! :)

    légyszi :D
  • báttyó02
    #4046
    szerintem am fraps-ot használj,az tuti lefényképezi .D
  • bertino
    #4045
    Jah, az nékem se ment...
  • Kit--Kat
    #4044
    az
  • báttyó02
    #4043
    okéjs .)
  • bertino
    #4042
    Jó, nem ugy értettem...
  • Kit--Kat
    #4041
    okés várjcsak printscreenra nem reagál most mostpróbálom aktivizálni a fotózósprogim
  • Zetorg
    #4040
    az normális, hogy az én gépemen 1024-ben akadozik, másnál meg egy gyengébb gépe full graon megy?

    nekem ez nem normális...
  • báttyó02
    #4039
    vagy valami képet plz nyomjál már be,mert kiváncsi vagyok,neked milyen a játék.
    egy hónapon belül veszek ugyis videókártyát,szal nemtom érdemes lesz-e leszednem,bár havernál jácottam,és full gagyi..
  • báttyó02
    #4038
    neked melyik verzió van? reloaded?
  • bertino
    #4037
    Sztem full normális...
  • Falconer
    #4036
    Ahol a Tico menekül motorcsónakkal, én meg üldözöm a parton motorral, ott végestelen végig követni kell, vagy van vmi trükkje?
    Mert én már a városban mentem az utakon, aztán elvesztettem, mert sokat kellett kanyarognom. Ezt így kell csinálni?
  • Zetorg
    #4035
    kicsit érdekes, hogy pár embernél, szinte hibátlan a játék.
  • bertino
    #4034
    Eayrider öcsém, Ámen
  • báttyó02
    #4033
  • Kit--Kat
    #4032
    Hát hölgyeim és uraim 1 igen hosszúra sikerült kipróbálás után ez a véleményem:
    Sokan fikáztátok a grafját meg az irányítást... Hát ez érdekes a Graffal nagyon is megvagyok elégedve az autók kidolgozása gyönyörű max grafon és a város sem lett 1általán ronda, Miami is gyönyörű, de Nizza, hát az káprázatos lett. Énnemtom mi van nálatok de nekem 1 közepes géppel is szépgrafot csonál textúra bugok nélkül. Az irányítsá hát az űberfrankó, aki játszott Driver1-el és szerette, annak ez az irányítás 1 újabb megváltás mer átvette ugyanazt a fizikát a játék szerencsére. Bár Tanner irányítását mindíg is másodlagos dologként kezeltem, kellemeset csalódtam, mer nem olyan rossz ahogy azt 1esek írták. A törés modellje meg valami szenzációsra sikerült, 1 unikum.
    És a tenger víz na az is nagyon gyönyörű lett.
    Bugok persze vannak ami ugyen kellemetlen, de abszolút elviselhető, nálam végülis annyira nagy még nem volt. Ami eddig a legjobban csípi a szemem, a házamnál lévő medencében nem igazán érzékelhető a víz valamiért:(
    Na mind1, ez legeyen a legnagyobb gond.
    Az épületek belülről szebbek lettek mint GTA-ben és interaktívabbak is.
    Szal abszolút azt vártam amit kaptam, mer én nem GTA-t, hanem DRIVER folytatást vártam.
  • bertino
    #4031
    Áhh... sebaj, no problem, legalább akik nem tudják és nem olvasnak vissza majd itt lesz nekik :-DD
  • PLackó
    #4030
    #3971 ;)
  • Zetorg
    #4029
    akkó kűdd má át nekem is! :)