6730
  • edios
    #4112
    Nem vágom,h erre a játékra hogy lehet ráfogni,h jó a grafikája. Jó most ezeken a képeken direkt meg lett keresve az a pár helyzet,amikor nem néz ki olyan szarul,de azért nézzük már meg az emberünket (a mozgását is akár) közelebbről,meg bárhol a draw distancét! Maxra állítva akkora kb mint VCben minimumon! Meg én már találkoztam olyannal,h a parkolóban két autó egymásban volt alapból! A játék összhatása igénytelen, és szar szerintem,annyiból jobb a gtaknál,h van 1-2 modernebb effekt. Nagy cucc 2-3év elteltével
  • rage
    #4111
    Itt a képen, ahol a csávó ül a padon, az árnyék nem valami reális...
  • hykao #4110
    Meglehet. Én csak arra céloztam, hogy némely játéknál ha a driverből is be vannak állítva azok a dolgok, amik a játék menüjében is (AA, AF, vsync, stb.), akkor duplára növekedik a gépigény érdekes módon (a látvány persze ugyanaz...)
    Szóval érdemes a driverben mindent alkalmazás szerintire állítani, ami a játék menüjéből is állítható!
  • geri15
    #4109
    Olyan nekem is kéne :DDDD
  • Csuhai G
    #4108
    Valaki tudna olyan mentést küldeni, amelyben már benne van Istanbul? :)
  • Duddits
    #4106
    Basszus! Tényleg nem megy 98-on. !!
    Valahogy nem lehet átverni a játékot, hogy menjen 98-on is??
  • Duddits
    #4105
    Hopp. Az nem is azé. Sorry

    Ez a jó.
    System Specs:
    Operating System: Windows® 2000/XP
    Processor: Pentium® 4 1.5 GHz or AMD Athlon™ 1.5 GHz or higher
    Memory: 256 MB RAM
    Hard Disk Space: 2.95 GB free
    DVD-ROM Drive: 4X speed or faster
    Video: 64 MB Hardware T&L-compatible video card or higher
    Sound: DirectX® version 9.0-compatible sound card
    DirectX®: DirectX® version 9.0c (included) or higher
  • Duddits
    #4103
    Mi a gépigénye?
  • KG21
    #4102
    sztem árnyékokat kell csak kikapcsolnod, és tökéletes lesz neked is.
  • KG21
    #4101
    az árnyékokat csak a képek kedvéért kapcsoltam be, amúgy azok belassítják 20-25 fps-re a játékot. 1024*768 32bit 85hz 4* aniso 8* AA

    a gépem XP2600+ Radeon 9600XT 1 giga ram.
  • Duddits
    #4100
    Mi az a 2K? Nehogymár!! Tényleg nem fut 98 SE-n??
  • Tiby
    #4099
    :) király nálla minden jó.
  • Tiby
    #4098
    KG21 - Meg légyszi azt is írd már oda hogy milyenre állítottad a grafikát!
  • Newfronter
    #4097
    Nálad milyen szépek a képek, te ezt hogy érted el???
    Nálam 1280*1024 85Hz, AA(nemtom hányx-os, csak bekapcsoltam alapértelmezetten),High minden...) a környezet így is csúnya....de a többi jól néz ki.
    Amúgy így iszonyatosan szaggat vezetés közben :(
    Te mit csináltál vele?

    9800PRO, 1GB, 2800+ /NGO ATI OPTIMIZED(5.3)/
  • Tiby
    #4096
    Mert én például nem fikázom.Csak itt fórumozgatok.Biztos jó a játék , csak pár emberkének rosz.
  • Tiby
    #4095
    KG21 - Milyen a konfigurációd?? Érdekelne.Mert ismerősömnek is jó gépe van , de ott vektor hibák vannak asziszem.
  • Prézli
    #4094
    Épp az imént parkoltam fel 4
    buszt a felnyíló hídra.
    Gondoltam megnézema replayt
    de egy idő után fogta magát
    és LEÁLT valami "time reach"
    problémára hivatkozva mit tegyek???
  • KG21
    #4093
    az apróbb részletekben lévő hiányoságok nem zavarnak annyira, összességében jól néz ki a játék.
  • Amse
    #4092
    Valaki csinálhatna 1 jó kis filmet fraps-al.
  • KG21
    #4091
    nem érdekel hogy csinálták, de az összkép egyáltalán nem rossz
  • IMYke2.0.0.0
    #4090
    Ajánlom a figyelmedbe a Filmrendezést, melynek folyamán a kerekek mellé helyezett kamerával is mozoghatsz - annak idején az Enter The Matrixot mindenki (joggal) fikázta a kocka kerekek miatt... az ETM óta eltelt 2 év... tessék csak megnézni azt a kereket!
    S akkor ott vannak a rendszámok, a rossz illesztések (ezt fedi el a ragyogás effektus) stb.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Amse
    #4089
    Így jó, csak nálam nem ilyen.:)
  • IMYke2.0.0.0
    #4088
    Bloom és glow effekttel el lehet fedni a gányt, amit a grafika jelent - ez tény.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • KG21
    #4087
    pár kép, nemtom aki a grafikát fikázza mit várt, de ennél nem nagyon kell jobb sztem





  • bertino
    #4084
    XP-n és 2K-n fut csak a gém
  • gaben104
    #4083
    Vártam mint a messiást! Aztán egy nagy gagyi az egész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Értelme nem sok! Azért a játék javára legyen írva feszültség levezetőnek nem rossz! elmotorozgatok a városba! Piszkálom a zsarukat meg rosszalkodok!!![#boxer]
  • Duddits
    #4082
    Szerintetek ha most letörlöm az XP-t és Windows 98 SE-t rakok a gépem-re, futni fog rendesen?


    Celeron 2.4, Radeon 9600, 256 MB.
  • DarkJedi
    #4081
    Nincs még patch, de mindenki azt várja..
  • Tiby
    #4080
    Még elfelejtettem írni - Vagy lehet Patch orvosolja majd a problémát??
  • Tiby
    #4079
    Üdv! Megvettem a játékot,Ismerősömnek Ati Radeon 9800Pro-ja van és néhol a házakon fekete csíkok mászkálnak de néha nem.Lehet azért csinál ilyeneket mert Geforce-ra van optimalizálva,mert olvastam valahol a neten ezt is.Mert nekem az előző gépemnél csinálta ezt néhány játéknál.Leírom a konfigját - Intel Celeron 1.4 GHZ , 256 MB Ram 133MHZ , nVidia Geforce 2 32MB stb.. A Desert Storm II-nél csinálta.Szerintem a hiba a videókártyánál lehet.És visszatérve a Driv3r-ra ezeket csinálja ismerősümnek , de nem is régi a videókártyája , eddig futott neki minden simán.Nem tudjátok mi lehet a gond?? Lehet Geforce-al kell futtatni??
  • predator88
    #4078
    Windows XP
  • TothLaci
    #4077
    Milyen op. rendszered van?
  • predator88
    #4076
    Hello!
    C:\Windows\system32\Autoexec.int. A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz. Nekem ezt írja ki, ha a setup-ra kattintok! Vki tud segíteni?
  • Borg
    #4075
    Én 9600pro-n mindent maxra állítottam 1024-ben, és simán futott.
    Szerintem a kutya nem a vga-nál van elásva.
  • Prézli
    #4074
    Nem tudja valaki hogyan szerezhetek
    rendőrkocsit azon kívül hogy ellopom
    és 5 másodperc múlva roncsá verik
    a "rend"őrök???

    please help!!!
  • Newfronter
    #4073
    Kipróbáltam végre!
    Csalódnom kellett, de nem nagyot. Tényleg a graf nem legjobb, dehát ez van... Amúgy nekem semmi gondom az irányítással, nekem bejön..
    Egyedül az nem tetszik amikor célzok mert azt egy kicsit nehéz.
    De amúgy nagyon kellemes játék ez. A többi dolog viszont király!
    Ja néha villog 1-2 textúra, hát Istenem villogott nekem a Half-Life 2-ben még több és ki is lett javítva idővel, szóval ez nem meglepő, lehet orvosolni.

    2800+,9800PRO,1GB RAM ---> 1024,High nem szaggat de AA-val igen, de ezt meg egy driverrel megoldják...ennyi..
  • Zetorg
    #4072
    nem értem én se :(
    3dmark03-ban 9500 pontot kapot, szal nem hiszem, hogy a vga lenne szar...
  • hykao #4071
    Fura! Nekem minden maxon (AA is) 9800pro-val nem akad (mint a picsa), pedig elméletileg ezt is nVidiára optimalizálták, hisz ott éktelenkedik a logó az elején...

    Bár nem ismerem az újabb nVidia drivereket, de nem lehet, hogy neked is a videokártya driverből is be van állítva pár dolog, amiket elég lenne csak a játék menüjéből beállítani? (pl. AA, szűrés, Vsync, stb.)
  • báttyó02
    #4070
    áz vot DDD
  • Zetorg
    #4069
    gané.
    minden recés :(
    ha bekapcsolom AA-t, akkor meg akad mint a picsa :\