6730
  • Tiby
    #4152
    de nem kérdezi meg.
  • Amse
    #4151
    Ha átírtad akkor írd felül az eredeti exe-t.
  • Tiby
    #4150
    Mi lehet a probléma?
  • Tiby
    #4149
    Amse - Hát letöltöttem és átneveztem driv3r.exe-re nem csinál semmit kiír valami hibát , azát meg az eredeti nevén is elindítottam.Így is kiír valami hibát.
  • KG21
    #4148
    asszem sync every frame az, az optionsben
  • Kit--Kat
    #4147
    ehh ilyen kis szar kockák tűntek fel a a baloldalon és eltűnt a jobbalsó térképem:((( Eddig minden jó volt, nem tudjátok mi lehet a gond???
  • nYoMi
    #4146
    A gombot megtaláltam, de nem tudom mit kell csinálni, segíthetne vlki.
  • Kit--Kat
    #4145
    vsync-et azt hol???
    sehol se találom:(
  • Duddits
    #4144
    Egyszerübb lenne megnyomni a "Válasz" gombot.
  • nYoMi
    #4143
    Valaki pls segítsen, már ott vok hogy a kék konénerrel kéne vlmit csinálnom de nemtudom mit. Valaki kérem
  • reaper4
    #4142
    pics@ba :D
  • Kit--Kat
    #4141
    nahh mondjuk ezekbe sokkal felhasználóbarátibbak a GTA-k mer ott mindíg kiírja, mit melyik gombal kell
  • Kit--Kat
    #4140
    őőő ezt irónikusan értettem:)
  • nYoMi
    #4139
    Hali ujra! Egy küldetésben kéne segítség, NEve 18n Wheelers vlmi ilyesmi. És Az a lényeg hogy el kell menni egy dockhoz, be uszni az alján és egy ilyen vlmibe beülni és avval vlmit csinálni. Odáig jutottam el hogy a plató fölé ment. De mit kell nyomnom? Vagy mit csináljak?
  • Newfronter
    #4138
    Na asszem megoldottam a grafika problémát. Szóval énnálam nem is volt felvéve az AF meg az AA. Most így néz ki: AF 16x, AA: 4x, 1024x768, High. Ja meg ki kell kapcsolni az EAX-ot meg a Vsync-et és NEM AKAD egyáltalán. Pedig sokkal-de sokkal szebb lett és még nem is akad, hát ilyet én még nem láttam
    De ez legalább jól érintett mert mostmár egész más a játék is.
    Jó játék ez csak egy kicsit be kell állítani és egészen mást kapunk...
    Néha villognak a fák dehát sebaj megesik az ilyen..

    Szóval nem tudtam hogy ekkora sebességnővekedést érek el és még ráadásul ilyen szép is lesz....

    De viszont egy dolog nagyon furcsa: Ha felveszem a fényerőt (mert ha elindítom a gémet akkor visszateszi alapra), akkor viszont nem jönnek be ezek a DX9-es dolgok, de ha viszont nem bántom a fényerőt akkor minden normális
  • reaper4
    #4137
    halljuk
  • 3Error #4136
    most akartam én is feltölteni neki valahova ;)
    nem baj, nem fog lassulni a net addig sem... :)
  • Kit--Kat
    #4135
    ez most csak kötekedés... Jól néz ki?? Jól néz ki! Érdekel valakit milyen trükkökkel néz ki így???
  • Amse
    #4134
    amse.uw.hu ott van driv3r reloaded.zip azt szedd le és nevezd át driv3r.exe-re.
  • Tiby
    #4133
    Duddits - Hát volt már rá példa hogy elindul úgy
  • 3Error #4132
    vagy itt...
  • Duddits
    #4131
    Eredetihez crack?? Milyen világban élünk... Lassan már az eredetit is crackelni kell.
  • Tiby
    #4130
    Sil3nt - Nem találtam a honlapon
  • KG21
    #4129
    kissé belassult felvételkor azért, sztem minél erősebb a géped, annál jobban bírja.
  • KG21
    #4128
    pedig csak az árnyék nincs rajta
  • bertino
    #4127
    Jah DCn ne nagyon keressetek cracket... egyik haver talált Atari driv3r.exe néven... na, hát az vírus, szal ne szedjétek le.
  • Sil3nt
    #4126
    itt biztos lesz
  • Tiby
    #4125
    Mert én nem találok
  • Tiby
    #4124
    Nincs honlap ahonnan le lehetne szedni a cracket?
  • bertino
    #4123
    Te hogy csinálod meg, hogy nem szaggat mikor veszed frapsal... ? én mikor kipróbáltam gépemen ugy csinálta, hogy egyből kódolt és mintha a gém FPS gyökeret nyelt volna proci dolgozik, game belassul mint állat... és persze ezt veszi... ezen nem nagyon látni mintha szaggatna...
    szal ? :-D
  • Zetorg
    #4122
    így már nem is olyan szép.
  • bertino
    #4121
    ja, ha fraps akkor sorry
  • Tiby
    #4120
    Duddits - Nekem nincs rajat a DVD-n mert eredetibe van meg , csak nem indul és azért akarom kipróbálni crackel.
  • bertino
    #4119
    Szabad érdeklődni milyen progival csináltad ?
  • KG21
    #4118
    csináltam egy rövidke üldözés jelenetet, csak 1,7 mega
    katt
  • Duddits
    #4117
    Rajta van a DVD-n.
  • KG21
    #4116
    lőttem vagy 15 képet össze vissza, és mind szépen néz ki, csakhát mind nem akartam feltenni. Ezzel csak azt mondom, hogy egyáltalán nem kell szép helyzeteket keresgélni, egyszerűen jól néz ki a game.
  • bertino
    #4115
    www.driver-3.de itt találsz PCset és konzolos videókat is
  • KG21
    #4114
    jó hát a padnak is kéne árnyék, dehát ez van
  • Tiby
    #4113
    Hol lehet leszedni a Crack-et a játékhoz?