6730
  • Narancs
    #4380
    ehh...csak az még nem támogatja a kártyámat...
  • Kit--Kat
    #4379
    hehhe Hyk ma is törölhet
  • gameplusz
    #4378
    Én egyenlőre tesóm gépén nyomtam. 5200-es kártyája van, és asszen 45.93-as driver. Azzal nincs baj...
  • steweee
    #4377
    miért? nem értem? vagy a fejlesztésére gondolsz? én nem értek az ilyesmihez
  • Narancs
    #4375
    Engem inkább az érdekelne, hogy hogy tudnám megoldani a villogó textúrák godják. Az összes fa lombja villódzik, meg más tártyak is.
    6600 AGP, 71.24 es ForceWare.
    Frisebb driverrel megoldódik? Vagy túl friss a játék ahoz, hogy nV kijavítsa a bugokat?
  • ponki
    #4374
    stewee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    te vagy az én emberem!
  • Kit--Kat
    #4373
    én csak támaogatni tudom, de Miami ismeretén kívül sokat nem tudok hozzáadni:)
  • ponki
    #4372
    Igyaz! Tényleg GTA- n nőttem fel! Az irányításról annyit, hogy a mafia versenyét jó félkörös előnnyel vittem át! De a vicces az, gogy eddig minden autós játékot tudtam a GTA- hoz hasonlóan irányítani. EZT MIÉRT NEM!
  • steweee
    #4371
    nem lenne rossz ha nem lenne ilyen förtelmes az irányítás meg lenne olyan javítása radeonhoz mint a doom 3nál volt. vagy van már vmi peccs irányítás/grafikához?
  • gameplusz
    #4370
    Mit szóltok ahhoz, ha fogjuk a játékot, és moddal feltuningoljuk. PL. bugot javítunk, szebb textúrákat csinálunk, normális irányítást csinálunk?

    És utána kész a Driv4r. :)

    Aki szeretne jelentkezni, az privátban tegye meg.
  • Met
    #4369
    Azt a kecseg Tico-t hogy tudom elkapni?
    Siessek az első hídhoz amin átmegy és ott próbáljam leszedni?
  • fistin
    #4368
    pill
  • Goliath
    #4367
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy van e már valakinek olyan savegameja amiben szabad a harmadik város freerideban? Mert akkor kirakhatná valahova aztán belinkelhetné.
    Esetleg trainer a problémára? mert én 2-t találtam,de azok csak ammo, stb.
  • Kit--Kat
    #4366
    sztem a külső az jó, esetleg majd 1 kamera MOD
  • Kit--Kat
    #4365
    az vicces, hogy a "cikkírók" is 1-az1ben átvették a PS2es cikkeket meg a divatszapulást az nem gond, hogy pl. az itteni gyerek aki "írta a "cikket" játszott lazán max 2 órát vele......Legalábbis a cikkéből ítélve többre nem futotta max X-boxon.
  • Narancs
    #4364
    Nekem nem is az irányítással van bajom, hanem a kamera nézetekkel.
    De úgy látom nincs megoldás...:(
  • 12346
    #4363
    én is úgy képzeltem, hogy ez lesz az utolsó hozzászólásom:)
  • Kit--Kat
    #4362
    hát aki Driveren nőtt fel+ én nem a Sailor Moon-okkal meg WoW-okkal játszom
  • Kit--Kat
    #4361
    haggyad már majd megunják, és rájönnek nem a gém irányítása szar, ők szoktak hozzá az NFShez meg a GTA-hoz
    (és most naggggyon finoman fogalmaztam, hogy senkit ne sértsek meg)
  • 12346
    #4359
    ritka szánalmas kezd lenni sajna jópár topik. ezt is most divat fikázni, mégha nem is tudja pontosan az illető miről beszél, csak fikázzon, mer ez a menő újabban. tény, hogy messze nem lett olyan, mint vártuk, de azért pl az autó irányítással semmi tré nincs.
  • 12346
    #4357
    mi a probléma az irányítással? nem nfs-es doboztologatás? megesik az autóknál néha, hogy kanyarban fékezni kell meg ilyenek.
  • Falconer
    #4351
    Hát ezt tudom, de azt hittem, hogy azért a 4es gyorsabb
    De mindegy, szar mind a 2
  • Narancs
    #4350
    Hali!
    Meg tudnátok mondani, hogy miért csak 2 kamera állás közt tudok választani? Nálam van a hiba?
    Vagy hogy lehetne vmi jobb kamera állást beállítani? Mert ami alapból van az elég ratyi, nem látom rendesen az utat...:(
  • hykao #4349
    A Gef3 jobb kártya mint a Gef4MX! (a Gef4MX megtévesztő neve ellenére egy kissé módosított Gef2 - azaz csak DirectX 7-et tudó - kártya...)
    Sajnos ez van! Akinek ilyen kártyája van, mielőbb adjon túl rajta...amíg még van játék, ami egyáltalán elindul rajta...
  • bertino
    #4348
    Menjél mellette a parton, kövesd mig lehet aztán meglátod mi lesz
  • bertino
    #4347
    Az csak egy cikk...
  • démonigyerek
    #4346
    kéne egy kis segitség!!!!!!!!
    a játék elején tartok, ott ahol mennem kell motorral és jön mellettem egy hajó a vizen!
    azt kell kinyirni?
    ha igen akkor hogy?
  • démonigyerek
    #4345
    azt írták egy cikkben, hogy gta klón felsőfokon
  • KG21
    #4344
    próbáld ki akkor is csinálja-e, ha leveszed a hangot.
  • Máté008
    #4343
    Hmmm... Nekem tetszene ez a játék mert szerettem a Driver-t de egyszerűen nem tudok vele játszani. Tökéletesen fut a gém 1024ben minden ON-on (kivéve a Anti An., meg a Vsync) viszont folyamatosan azt csinálja, hogy megyek 100m-t és akad egyet. Mintha darálna a vinyó. De az megse mozdul. Szal van vkinek vmi ötlete mi lehet a gond? (Hiaba veszem le 640-be minimumra, ugyanugy megy mint maxon! :D szal...)
  • nYoMi
    #4342
    Jovanna, Mind1 Valaki nem tudna már segíteni?
  • 12346
    #4341
    mé mutogatsz? nem téged röhöglek ki bámeg. hanem, hogy nagy kockának kell lenni, ha vki végig tologatja egy leüléssel.
  • KG21
    #4340
    jah, 2 csillag a grafikára, csak mert néhány textúra villog
  • bertino
    #4339
    NAnemondd :_ )
  • Kit--Kat
    #4338
    Driver1 + kis GTA-s fíling mai köntösben
  • Kit--Kat
    #4337
    ez oylan irónikus kérdés volt:D
  • dan104
    #4336
    Hi,ez a játék mihez hasonlít??
  • Tiby
    #4335
    Falconer - hát igen a régi szép idők
  • Falconer
    #4334
    Gef3??? Nem az van, hogy csak a Gef4Mxnél újabbakat támogatja?
    Egyébként ugy is elég gyenge kártya, úgyhogy tökmind1
  • nYoMi
    #4333
    ide jött sry