6730
  • nYoMi
    #4332
    Én 1 hete ha játszok vele de már a gépem darabokba van
  • nYoMi
    #4331
    123456: kössz...
  • KG21
    #4330
    pfff másnak általában élete is van, én örülök, ha 2 hét alatt végigviszem
  • bertino
    #4329
    hipergiga£o£
  • 12346
    #4328
    lol
  • fistin
    #4327
    én sem, mert akkor még nem volt ilyen jó gépem, és nem tudtam vele maxon játszani. most nem rég lett meg a agépem, és úgydöntöttem, megvárom a "nagyágyút". hát igen ez meg megint szaggat
  • Siffredi
    #4326
    nalam mar nincs fenn, de ha jol emlexem az 1 dvd-t ugy raktak tele, hogy abbol 2 giganyi anyagot tesz ki a atvezeto videok merete, asszem 1 giga a 3 varos, a maradek meg a hangok, zene, stb...
  • bertino
    #4325
    Egyikse... hidd el
  • nYoMi
    #4324
    Valaki segítsen pls, ott vagyok a 2. városban hogy van egy ékterem ahova el kell mennem, szétlövök mindent,mindenkit majd 4 faszit kell kergetnem autóval, ül melettem valaki akivel lőhetek, de képtelenség egyszerre lőni követni meg vezetni. Ti hogyan csináltátok meg ezt a küldetést? Vagy itt mi a lényeg? Azt irja állítsam meg a kocsit, de utol se tudom érni nem hogy megállíttani
  • Kit--Kat
    #4323
    Nézzétek az SG cikkjét rohattul nyomorék lett. Ha már trendiként oltja a játékot értelmesebb érveket mondjon, ne járassa már le magát a hatalmas baromságaival. LOÁL Azt még mindíg nem tudom, hogy max. grafon melyik GTA szebb:O
  • Hunter of Deer
    #4322
  • fistin
    #4321
    azon tuti kőne mennie. de ne számíts valami egetrengető grafikára rajta, mert már maxon 3000+, 1024RAM, és 6600GT-vel szaggat... szal
  • Hunter of Deer
    #4320
    Most szereztem meg a játékot és remélem hogy menni fog a gépemen:
    1,7Ghz AMD
    256Mb DDR(266)
    Gef 3 Ti.128Mb videókari
  • nYoMi
    #4319
    10 óra alatt? Elég nagy kocka vagy.
  • démonigyerek
    #4318
    mondok pár pozitívumot ajátékról:
    1.az emberek meghalnak a kocsiban, ha frontálisan ütközül velük
    2.a kocsi robbanása jó
    3.a viz is jó
    4.a rendőrök nem ugyanúgy néznek ki mint más városban
    5.a grafika is jó( nálam)
  • bertino
    #4317
    Na ezeket továbbíts nevemben is a Reflections Interactiv felé
  • Magnum PI
    #4316
    Elkezdtem játszani a game-val, játszok-játszok és egyszercsak vége. Kibaszott rövid ez a játék. Még az 1-ben is négy város volt. Mitől 1dvd?
    10 óra alatt végig lehet tolni. Miért nincs multiplayer? Egyébként nekem nagyon bejött.
  • hykao #4315
    Ha lesz is peccs, olyanra ne számíts, ami lehetővé teszi majd, hogy MX-en menjen a játék!
    Tessék már megérteni: az MX-ektől mielőbb meg kell szabadulni, amíg még eladhatóak...egyre kevesebb játék lesz, ami el fog futni MX-en!!!
    Pár rongy rádobásával hozzájuthat bárki legalább egy 8500-as szintű kártyához!
    A különbség ég és föld, és elfut rajta minden...egyelőre...
  • Tiby
    #4314
    GaSO - Milyen mx-el??.Szerintem még nem adtak ki hozzá egy Patchet sem.
  • GaS*O
    #4313
    van már valami patch ami lehetövé teszi hogy mx-el is lehessen játszani ?
  • fistin
    #4312
  • fistin
    #4311
    bakker most jut eszembe, hogy 2.jára úgy sikerült, hogy 1-2 méter volt hátra, és utána qva gyorsan felszalattam a kamionra(még szerencsém volt, hogy nem mentem mellé
  • Tiby
    #4310
    Hát a cikkíró is fikázza a játékot , páran fikázzák , de páran nem.
    Most így egy darabig no comment.De még visszanézek.
  • mike369
    #4309
    nForce-os értékelés:
    "tomiee (10/10) 2005-03-15 11:32:06 Cool Game / Fasza!"
  • Cat #4308
    [hatalmas]CIKK
  • KG21
    #4307
    hú hát az nekem úgy lett meg, hogy nagy nehezen felszerencsétlenkedtem az első kettőt a kamionba, a harmadikkal meg úgy értem a hátuljához, hogy már csak 10m volt hátra, de sehogy sem tudtam felmenni rá... tiszta ideg lettem, aztán beestem a gyártelepre a kamion mögött, és kiderült, hogy így is jó a gépnek :)
  • fistin
    #4306
    2.-jára sikerült, elsőnek azért nem, mert követtem a kamiont. mert nem tudtam mit kell csinálni
  • Atika :o)
    #4305
    Azt amikor a kocsikat kell felrakni a kamionra menet kozben sikerult valakinek mennyit szaroztatok vele mert engem mar az ideg kapkod :)
  • stupido
    #4304
    Hi all!

    Annyival módosítanám a fikázásomat (a sok-sok megszólalással korábbit), hogy amit nagyon elkúrtak, az a programozás. Hihetetlen gány munkát végeztek. Amúgy a többi egész élvezhető.
  • 12346
    #4303
    az azért igaz, hogy tré lett keményen, de ez a szánalmas gta-hoz hasonlítgatás... nyomi gyerek.
  • Kit--Kat
    #4302
    "GTA klónozás felsőfokon" meg szar a fizika pffff...
    Na jó ez a cikk igen felejtős szvsz.
  • Kit--Kat
    #4301
    jahh azok nagyon űbreke lettek, gta-ban is vártak minket:DDD
  • Duddits
    #4300
    Cikk!
  • KG21
    #4299
    ja a legnagyobb gáz, hogy a rosszfiúk egyhelyben állva megvárják, míg sorban leszedem őket. Na mindegy, az autós részek viszont jók.
  • bertino
    #4298
    Mert minden könnyű, így nem csoda, hogy tetszik :-) De én is így vagyok vele
  • démonigyerek
    #4297
    ez a game nekem naon teccik!!!!!!!!
    a grafika sem rossz
    se az irányítás sem a célzás
    nekem tökéletesek
  • oneal1
    #4296
    nem nehéz jah!
    én is megcsináltam
    viszont a köv kicsit érdekes:)
  • Csuhai G
    #4295
    Véletlenül sem akarlak siettetni, de kb mikorra lesz kész teljesen a magyarítás?
  • KG21
    #4294
    nem nagy cucc, aztán a böhöm nagy kamionnal majd át kell zúzni a város másik végébe. Némi zsaru kordon is lesz, de nevetségesen könnyű áttörni őket.
  • fistin
    #4293
    ja csak még nem próbáltam meg beállítani az irányítást. minden billt megnyomtam, és semmi.. most kezdhetem elölről azt a pályát. te megcsináltad már? sikerült?