6730
  • Falconer
    #4421
    Teljesen mindegy, a topik bannere alatt is meg van írva, hogy a "a játék szar", "irányítás szar", "akad", "GTA-k jobbak voltak" nem kéne betenni!
    Talán ha ezt az elején írod akkor igazad van, de most nem, mert már mindenkinek tele van a töke ezekkel meg a GTAkkal, ez van, ezt kell szeretni, szerintem jó, fikázták már épp elegen, újat úgysem tudsz mondani
    Szal kusslegyen :)
  • fistin
    #4420
    hallod az nem olyan nehéz. csak qva gyorsan kell sietni. nekem az utolsó 1-2 méteren sikerült felrakni az uccsót, azt is úgy hogy épp rászaladtam a platóra, és még elfogadta
  • Laszlou
    #4419
    Huuu, köszönöm, nem tudom ki!!!! Így sikerült simán: menj mellé, és nyomd meg a wehicle action gombot (amivel a kocsiból lőni lehet kifelé)

    Mégegyszer köszi!
  • Amse
    #4418
    Te meg ne jelentsd ki, hogy: "a játék egy nagy rakás szar".Légyszives használd a szerintem szót.És hagyd abba a flame-et.THx.
  • fistin
    #4417
    "Engem inkább az érdekelne, hogy hogy tudnám megoldani a villogó textúrák godják. Az összes fa lombja villódzik, meg más tártyak is.
    6600 AGP, 71.24 es ForceWare.
    Frisebb driverrel megoldódik? Vagy túl friss a játék ahoz, hogy nV kijavítsa a bugokat?"

    na figyu nekem is ilyen karim van, és nekem is így villog. az nvidian fent van egy márciusi driver. azt leszeded, és gyorsabb lesz a játék, meg nem fog annyira szaggatni. de hogy ugyanúgy fog villogni az már mellékes
  • oneal1
    #4415
    azt meg hogyan??????
  • Zetorg
    #4414
    vazz, köszi a mentést, megjavult a grafika! :D
    HIBÁTLAN!!!ugyan így volt nekem is beállítva, de akadt.a te profilodat beraktam, átállítottam 1280x1024-re és 60-70FPS-em van!
    mostmár élvezet vele játszani! :))
  • Falconer
    #4413
    Ehh:D Az jó lsz...
    De én ezen a szar autótolvajos, nájtrájderes kamionos részen nem bírok továbbjutni. És nem is kicsit maradok le... Nagyon gáz az egész. Vmi kó 5leted nincs esetleg, vagy csak próbálkozzak amíg meglesz?
  • AirborneRanger
    #4412
    2. városban van egy olyan küld h elmész kikötőbe, leirtod rosszbácsikat, akkor daruval felpakolod a konténert a platóra, odamész kamionnal, összekaccsolod, aztá zúzás keresztül a városon :D
  • Falconer
    #4411
    Miről beszélsz?
  • AirborneRanger
    #4410
    18wheeler jó kis küldi volt mwahhahah :D szar kis pözsó rendőrautokat rendesen apritotta :D igaz gumijaim 50%a durrdefektes volt, de rullz volt :D
  • Falconer
    #4409
    Jaja:D Nálam is uez van :(
  • AirborneRanger
    #4408
    Nekem se akad cask néha nagyon leesik az fps, meg mintha swappolna, de szerencsére nem túl gyakran. Azt utálom amikor térképről visszaváltok gémre és tökhangos lesz 1 ideig a kocsi motorja, meg amikor visszavált ilyen beakadt motorhang jön ki... De utálom :D
  • Falconer
    #4407
    Nemtudom nektek miért akad, nekem minden maxon van, csak AAnincs, és nem akad, csak gyakran frames. Van egy 2200+, egy 9600Pro meg 512ram
    Szerintem akinek ennél jobb a gépe és akad, ott a driverekkel van elcseszve vmi
  • Amse
    #4406
    Szóval fogalmazzunk úgy, hogy ezt ps-re találták ki.:)
  • Amse
    #4405
    Valószínű, hogy arra lett kitalálva az irányítás, de más analog kontrolleren meg játszhatatlan.
  • Amse
    #4404
    Nálam is ez a baj.Simán végigvinném, de nagyon szarul fut nála.Elindítom akkor jó.Lenyomok 2 küldetést úgy 30 perc alatt és 1x csak a textúrákat nem jeleníti meg, leesik az fps kb 1 re, hang elmegy aztán ha nem lépek ki reset.Na ebből már kezd elegem lenni.Ha meg kilépek akkor is kell 1 reset, mert a memóriámat úgy teleszarja, hogy az használhatatlan 1 óráig.
  • KG21
    #4403
    lehet az analog controlleren joypadra gondolt, én azzal játszom, és nagyon jó, látszik, hogy erre találták ki.
  • AirborneRanger
    #4402
    Hát akkor ezvan... na mind1 :D egyszer azér tuti vgigtolom :D csak ne akadna ennyire .( néha nagyon felbassza az agyam
  • Amse
    #4401
    Már sokszor leírtam, de neked is elmondom, hogy kipróbáltam analóg kontroller-el(kormány) és valami iszonyatosan szar.:)Szal jobb bill-el.
  • Kit--Kat
    #4400
    hehh
  • KG21
    #4399
    épp most jutottam oda, tessék
    istanbuli mentés
  • Kit--Kat
    #4398
    áhh ilyen dácsiaszerűek, de azért lehet van bömös is:)
  • Kaslerka #4397
    ja, meg Dacia-k :) Nézd meg mégegyszer a bevezető videót, egy pillanatra látszik a dacia is a háttérben. :)
  • AirborneRanger
    #4396
    Fuhh elsőre nagyon leesett az állam h ez mekka szar meg minden meg akad meg bvááá.... Kicsit pihentettem, levettem csutkára a grafikát (majdnem) és elkeztem objektíven sezmlélni a játékot... Nem is olyan szar. Anno Driver 1 kedvencem volt. Kocsiknak szerintem kurvajhó az irányítása, bár érezhető h analog controllerre irták. Gombokkal kicsit nehéz, de megszokható. Most ott tartok h 1 franvia szőke bigét kell kinyirnom, aki valami maffiózócska. De amikor üldözöm ott az úton be van scriptelve 1 köcsög civil aki pont bevág elém 1 szűk kereszteződésbe, és soha sem tudom időben le reagálni, és a szösi elmenekül .( Nehéz az élet :D Törököknél bömös redőrkonzervek vannak mint az elején a videoban?
  • KG21
    #4395
    menj mellé, és nyomd meg a wehicle action gombot (amivel a kocsiból lőni lehet kifelé)
  • KG21
    #4394
    én szoktam látni golyónyomokat, mikor lőnek rám, de direkt nem próbáltam ki
  • Goliath
    #4393
    Faking Tico-t hogy kell kinyírni???
  • Laszlou
    #4392
    Nem tudom, hogy pontosan melyik részre gondolsz, de ha az ahol motorral kell üldöznöd a csónakot, az nem vészes, csak kövesd.
    Persze ahol tudsz haladj előrébb és akkor kanyargósabb részeknél nem tud nagyon leelőzni.

    Nekem segítsen valaki, légyszi.:
    Segítséget szeretnék kérni, elakadtam ott, ahol bomba van a kocsiban és felrobban ha lassan megyek, elérek a partra, ahol az embert át kellene ugrasztani a furgonba, de sehogysem megy.
    Légyszi, valaki mondja el részletesen vagy küldjön egy 100% os save
    fájlt, vagy valami módon segítsen tuljutni ezen a részen mert már nagyon unom.
    Ide sem rossz, de mégjobb lenne a [email protected] email és msn messenger
    címre.
  • Met
    #4391
    akkor a #4369-re tudsz megoldást?
  • Kit--Kat
    #4390
    nekem se
  • Falconer
    #4389
    Jó neked, én már azon szenvedek egy órája, hogy el bírjak lopni 3autót, és fel bírjak parkolni a teherautóra mint a májkel nájt a nájtrájderben
  • Prézli
    #4388
    Nektek megmarad a kocsikon a
    lövés nyoma?(Nekem nem)
  • Laszlou
    #4387
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, elakadtam ott, ahol bomba van a kocsiban és felrobban ha lassan megyek, elérek a partra, ahol az embert át kellene ugrasztani a furgonba, de sehogysem megy.
    Légyszi, valaki mondja el részletesen vagy küldjön egy 100% os save
    fájlt, vagy valami módon segítsen tuljutni ezen a részen mert már nagyon unom.
    Ide sem rossz, de mégjobb lenne a [email protected] email és msn messenger címre.
  • Falconer
    #4386
    Én is ezt mondom. Sok nyomosrék GTAs baromarcúból már nagyon elegem van.
    Nyomják a buzi szar árkádnál árkádabb játékokat, aztán ha hozzájutnak egy kevésbé baromorientált játékhoz, akkor arra azt mondják, hogy szar
  • Kit--Kat
    #4385
    ez csak divat aki béna és nem sikerül semmi már divatból 1ből a játékra keni és átveszi a többi fars kritikát
  • Falconer
    #4384
    Mert hülye vagy totál. Az összes drivernek ilyen volt az irányítása, de elég ha ésszel mész, kitapasztalod a fizikáját, és megpróbálsz fékezve, gázvisszavételekkel menni. Nagyon gáz, ha nem tudod irányítani. írta valaki, hogy akkor veszed észre a keresztbejövőt, amikor 20centire van. Érdekes, szinte sohasem jönnek nekem...
    Elég lesz már ebben a topikban a játék, az irányítás, a grafika, stb szidalmazásából. 1 te vagy a béna, nem a játék 2 ha a játék lenne szar, akkor sincs értelme, ha elmondja mindenki 20szor

    Szóval aki a játkot szidja, az elmehet a *va anyjába!
  • ponki
    #4383
    :-((((((((((((((((((((((((((((((((((( Ha ti mondjátok...........
  • Kit--Kat
    #4382
    nem az a gond, hanem az, hogy hülyeségeket beszélsz:o
  • ponki
    #4381
    Bocsánat! Egy kicsit felhúztam magam!
    Szánom- bánom bűnöm!