6730
  • Prézli
    #4473
    A végén elég ha kinyírod Tico-t egy M16-ossal nem is nehéz.
    (Én úgy oldottam meg hogy a kapuajjbanotthagytam a kocsit
    bementem megtömtem ólommal és kész.)
  • Kit--Kat
    #4472
    sry de vakszeg garfod nagyon gyenge szinten van és ha tudod irányítani az autókat és így se tetszik az már a te bajdo ! bye!
  • Adam II
    #4471
    Elolvastam az alcímet de meg kell hagyni ez a játék botrányosan béna minden téren. És ezt nem azért mondom mert nem tudok játszani vele vagy divatból hanem azért mert ez tény. Viszont az átvezető filmeket napestig tudnám nézni:)
  • bertino
    #4470
    Arra nem reagál öö.. vagyis nálam
  • Kaslerka #4469
    Ha csak azt nem vesszük grafikai bug-nak, hogy azért tényleg lehetne szebb game. A Mafia szebb volt igencsak, pedig nem mai gyerek az se. :)
  • Tiby
    #4468
    Kaslerka - :) akkor jó neked
  • Kaslerka #4467
    Nekem (AMD 2500+ (@2000), 1GB RAM, GF4TI4200) tökéletesen megy, nem akadozik be soha. A 71.84-es driverrel pedig grafikai bug-ot sem láttam, legalábbis villodzó dolgok nincsenek. :)
  • Tiby
    #4466
    hen-tes - Nekem például el se indul , de nem Radeon 9200-am van :)
  • PLackó
    #4465
    háát elindulni lehet hogy elindul de utána már lehet elég élvezhetetlen lesz :(
  • PLackó
    #4464
    esetleg printscreen?:P
  • tigeroo
    #4463
    jah, nekem is olyan karim van, bár a minőség-játszhatóságot nem igazán sikerült eltalálni a fejlesztőknek
  • hen-tes
    #4462
    ati radeon 9200 se
    ezzel elindul a gém?
  • ChevyG #4461
    nem rossz annyira a game
  • démonigyerek
    #4460
    a driverből milyen progival lehet képet vagy videót kimenteni?????
  • Falconer
    #4459
    Ottvagyok, amikor a konténert kell felpaokolni, a 18wheeler című küldetésnél. Ott azt írja, hogy használjam a crane-controlst. Az mi? Melyik gombok azok?
  • Tiby
    #4458
    oneal1 - Sirály ismerősömnek is Radeon 9800PRO-ja van és neki is ezeket csinálja amit beszéltetek.Csak neki meg AMD-s a gépe :)
  • Tiby
    #4457
    Jah akkor majd lehet egy Patch vagy egy új Driver segíteni fog
  • oneal1
    #4456
    nekem is ugyanez van:(
  • blackgamer
    #4455
    ismertek time cheat-et a játékhoz?
    mert nekem túl gyors az üldözéses rész mindig lemaradok már az elején
    (dlh.net jelenleg nem elérhető, de ott csak trainer-t láttam, többi oldalon virust talált az irto)
    főmenüben a cheat opciót hogyan lehet aktiválni?
  • arty
    #4454
    ATI9800, drv5.2, fák villognak, helyenként az árnyék nem jelenik meg csak későn, stb ...

    sztem itt nem a driverekkel lesz a gond, mert nem hiszem, hogy PONT ugyanott van bug az nvidia és ati driverekben is :)
  • AnuluWork #4453
    Nem lenne rossz játék. Nálam a grafikával sem volt gond, a rendszámtáblák is faszán látszottak, csak az action rész irányítását nem tudtam emberire beállítani, és ez nagyon elszomorít. :(

    Kár érte. Pl. Nizzát egész jól lemodellezték.
  • bertino
    #4451
    Ahh, megvolt a takarítás, thx a moderátornak
  • Kit--Kat
    #4450
    na és most következik: szar az irrányítása és a grafikája is.....
    legalaábbis a nagytöbségnél.
    Olyan szánalmas emberek irkálnak cikk fórumára miuhahahahhhhhaaaaa
  • Shep
    #4446
    hát ez már egy tróger játék, kill Tico pályával sz@ok ha nem 20 próbáltam akkor egyszer se, vag karambolozok, vagy lelőnek a végén, óriási.
  • bertino
    #4441
    Kisebb...
  • nYoMi
    #4439
    Általában én nekem azok könnyen mennek.
  • Prowler
    #4436
    Egy "kisebbfajta" lövöldözés. Persze lehet hogy neked az jobban megy mint nekem. Én szenvedtem vele egy darabig.
  • nYoMi
    #4435
    Mi lesz utána???
  • Prowler
    #4434
    Vagy térj le a sínről és menj az úton. Ott egyszerűen meg lehet előzni a vonatot. Gond csak a sínre való visszatérésnél lehet. Viszont kösd fel a gatyát, mert ami utána jön...
  • nYoMi
    #4433
    Köfike, próbálkozom. De már csak holnap. Most SzunDee
  • bertino
    #4432
    Menjél mellette... annyi a lényeg, hogy előzd meg, ami csakis akkor sikerülhet (akkoris huzosan) ha balról előzöd... miután megelőzted menjél a pályáján és idővel eglátod mi lesz, csak előzd meg és menjél előtte, ez a lényeg.
  • nYoMi
    #4431
    Jovanna, sorry. Azt hittem leültél és 10 óra múlva fel álltál ropogó csontokkal és mondtad: KÉSSZ, VégiG ViTTeM
  • nYoMi
    #4430
    Amúgy nem tudom mi lett a játékkal de nem akad nem rossz a grafika meg semmi, mint ha tudná a gép ha még egyszer nem sikerül a küldi akkor szétt verem, szegény gépem. Én ilyen idegbeteg type vok. A ház oldala már hogy is mondjam..szal értitek. Nah csoki mentem csicsikálni
  • Magnum PI
    #4429
    #4319-re

    A 10 óra alattot ne úgy értsd, hogy leűltem és egy nekifutás (úgy max csak a Half-Life-ot vinném végig). A 10 óra az össz játékidő. Gondolom olvastál már pár cikket, mindenütt össz játékidőről beszélnek.

    Üdv. Kocka

  • nYoMi
    #4428
    Hali ujra, van egy vonatos küldetés Istanbulban. Ott mit kell csinálni avval a kúva vonattaaa? MErt az megy mind az atom aztán kiirja hogy menjek a fejére vagy mi a fakkom. Közbe lő rám a muksó hátulról. 1.Mire a vonat mellé érek életem kocsim 50%on szal valaki pls segítsen. Próbáltam a vonat mellett menni de hirtelen jött egy fal.
  • bertino
    #4427
    Képzeld, rajta kívül még jósokmindenki más is vlszleg
  • Falconer
    #4426
    Akkor ezt most zárjuk le.
    Mindenki olvassa el a banner alatti szöveget, és az alapján fórumozzék! Kérem!
  • Amse
    #4425
    OFF:
    Elhiszem, hogy nem tetszik, de Falconak igaza van abban, hogy nem érdekell már itt senkit, hogy ki szerint mennyire szar a játék.Nem jól fejezte ki magát azt elismerem, de a mondanivalójával 1et értek és engem sem érdekell, hogy neked nem tetszik és szerinted is szar.Lehet csak béna vagy és nem tudod irányítani, de engem az sem érdekell.Írd le, hogy nekem nem jött be azt jóvan.És a szerinetm szót odaírhatod, mert különben nem véleményt hanem tényt írsz méghozzá nem igaz tényt.
    ON:
  • KG21
    #4424
    nem értem hogyafenébe, de szívesen :D
  • KG21
    #4422
    nincsmit, én vótam :)