6730
  • sike
    #4517
    help!
  • sike
    #4516
    bocsi a kamionos résznél tartok mit tegyek???
    nem megy az hogy 3 kocsi..
    nincs időm. helep.!
  • Laszlou
    #4515
    Hali mindenkinek! Nekem elegem lett ebből a játékból, egyszerűen dühít, hogy üldöznöm kell egy másik kocsit és ő sosem hibázik és baromi gyors.... Vagy 50 szer próbáltam, de még csak alternatív megoldás sincs, menet közben ha lövöm , akkor tuti neki megyek valaminek...
    Valaki legyen olyan kedves és küldjön egy mentést a [email protected]. Vagy 100%-ost vagy aki már előrébb jár. Én a második város vége felé járok kb... a neten sehol sem találok ilyesmit, max trainert, de az ide nem jó.
  • bertino
    #4514
    Ok leszedtem, de vlszleg ez egyből az alap telepítési mappában keresi a Driv3r.exe-t, nekem bizony nem a program filesban van a játék és sztem ezért nem találta meg, szal nekem ennyi
  • IMYke2.0.0.0
    #4513
    A Retail azt jelenti magyarul, hogy kereskedelemben már megjelent verzió!
    Tehát, töltsd csak le.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Amse
    #4512
    Használd a keresőt a lap alján.Le volt már párszor írva.
  • démonigyerek
    #4511
    csá
    mi a minimum gépigénye a játéknak?
  • bertino
    #4510
    Most tőtöm... de ez retail-hez van, nem relodedhez nem ?
  • gameplusz
    #4509
    Patch mennyi buGot javít?
    Vagy javít valamit is egyáltalán?
  • hykao #4508
    Nos feltenni még nem tudtam, mert kell majd a krekkeletlen eredeti indítófájl...
    De ha minden igaz, annyi legalább fog történni, hogy kibűvülnek a grafikai beállítási lehetőségek a menükben...
  • ChevyG #4507
    teghnap felraktam a gammát és nem szaggatot, este jáccotam kicsit vele és azota szaggat.
    nem állitottam semmit se pedig
  • Vlala #4506
    Ez sajnos annyit jelent, hogy nincs a játék által támogatott videokártyád.
  • IMYke2.0.0.0
    #4505
    Beteszi a kínai manualt *.pdf fájlban... [csak poén]
    [Nem lepődnék meg!]

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Csuhai G
    #4504
    Szerintem semmit.... :(
  • hykao #4503
    Meglátjuk mit javít a helyzeten: itt a link
  • B@dsector
    #4502
    Kijött hozzá patch, de sztem. nem segít rajta.
  • Rafaelo
    #4501
    szomorú ez nagyon
  • Prowler
    #4500
    Ez valóban az egyik legnehezebb küldetés. Az elején érdemes csak akkor lőni, amikor dobja le a hordót, el kell kapni az ütemet. Ha utoléred a teherautót, akkor akaszkodj rá a hátsó lökhárítójára, így fölötted dobja el a bombákat. Na ekkor lehet adni neki ami a csövön kifér.
  • DonnieBrasco
    #4499
    Na, adtam neki egy egész komoly esélyt - amit ennyien fikáznak, lehet hogy tényleg rossz, de lehet, hogy csak divatból teszik.
    Elsőre tetszett, a mozik és a menü teljesen jók. Aztán a TPS/FPS irányítás nagyon elkeserített, de az autózás egészen jó. Igaz, az autó hangja siralmas, fél perc alatt eléri a max RPM-et, és azon halad. Gáz!
    De hogy nem lehet menteni, és újra végig kell szenvedni az iszonyat béna gyalogos részeket.... 10 percig sorolhatnám mitől sz*r, de úgyis tudja mindenki.
    Ez a játék egy alibi, iszonyat rosszul megírt, és még csak nem is szép. 2005 eddigi bukása, ez már tuti.

    DB
  • Zozo76
    #4498
    Shadow of the Beast? Amiga?
  • insp
    #4497
    Nekem is ez a nagy szívfájdalmam.
    Ez a játék a világ játéktörténelmének legnagyobb kihagyott ziccere. Egyszerre lehetne benne Baywatch, a Harley Davidson és a Marlboro Man, A Miami Vice és az össze B-mozi hangulata mindennel ami kell...
    ...de nem!
    Jajajajajajajjjj.

    A játék legjobb eleme: a főmenü.
  • bertino
    #4496
    A Reflections egyébként egy nagyon jó játékfejlesztő... nem foglalkoztak vele annyit na, nincs ezen sajnos mit tárgyalni
  • rorr
    #4495
    aReflections inkább írt volna egy új BEAST-et!
  • hykao #4494
    FRAPS (szerintem ez a legjobb video és/vagy screenshot készítő)
  • bertino
    #4493
    Hát szted nem segítenék ha tudnék ? erre mi jobb trükköt tudsz ? Én is így csináltam meg...
  • Prézli
    #4492
    Hogy szereznhetek rndőrkocsit akarom
    már szétzúzni őket,da a zsaruk folyton
    megteszik helyettem?
  • thedriver
    #4491
    Köszi, ezzel sokat segítettél. Akkor semmi trükkje nincs?
  • bertino
    #4490
    Addig lődd le te őt hamarabb, mig nem fog fordítva bekövetkezni... ez az egyetlen nyitja, ráadásul időn belül kell teljesíteni... hajrá...
  • mafiahq
    #4489
    Hi!
    Srácok valaki tudna segíteni, feltettem a játékot aztán indításnál ezt írja:

    "Error - Failed to create directX No upporte display adapter present."

    Ha valaki tudja miért van ez, az segítsen.
  • thedriver
    #4488
    Elakadtam. Isztambulban vagyok, és egy teherautót kéne megállítanom kocsival követve és lövöldözve közben, de az cikázik a városban, és a platójáról kb 8-10 másodpercenként ledobnak egy hordót, ami rendeszeresen rajtam robban. Kb olyan 60-70 %ig sikerült legyilkolnom egyszer már a teherautót, de sehogysem sikerül teljesen, állandóan szétrobban a kocsim.
    Valakinek valami tuti tippje? Arra már rájöttem én is, hogyha rögtön a hordó ledobásának pillanatában lövök, és a platón robban szét a hordó, az egész komoly kárt tesz a teherautóban, de szinte képtelenség a megfelelő időben és helyen eltalálni a nagy cikázás közben, a forgalmat is kikerülve. Ráadásul állandóan tárat is kell cserélni, ami eltart néhány másodpercig. Szóval kezdek durcás lenni. Mi a trükk? HELP PLEASE!!!
  • sike
    #4487

    KÖSZÖNÖM A FIGYELMET!! (TORGYÁN JÓZSEF)

  • sike
    #4486
    Nagyon várjuk!!!
  • sike
    #4485
    MIKO LESZ KÉSZ A MAGYAROSÍTÁS????
  • Kaslerka #4481
    Azért "R" gondolom, mert "Reflections"... Elég szar megoldás...
  • Danman
    #4479
    Szentem is!!!MÉg a DRiv3r is szebb lett volna!Az a sárga monnyuk egy fekete hátteren!!!ÉS mér R???Mér nem mondjuk D3,vagy valami,de méghogy R?
  • Kaslerka #4478
    Én még tovább megyek! Hogy lehet ilyen ronda ikont csinálni hozzá? :)) Egy gagyi "R" betű. :)
  • Danman
    #4477
    Egy bug ami szentem mindenkinél van:
    Amikor a jachtot fel kell robbantani-azon a misszión.Amikor mész a motorcsónakkal.Tabbal vedd elő a pisztolyt,0-val lőjj egyet(action button),majd rakd el!!UTána a pali keze vissza fog állni,mintha pisztolyt fogna!!!ILYET!?
  • Danman
    #4476
    ÉS azt ennyi idő alatt nemigaz,hogy nem tudták megcsinálni,hogy valami normális zene legyen az egész gamma alatt,mint monnyuk a legelső vidió alatt!!Pár dolod:Kocsiból mért nem lehet kilőni?motorról?És kocsiban az emberke mér csak középre tud lőni?MÉR VANNAK ILYEN HATALMAS BUGOK????
  • Danman
    #4475
    Az én értékelésem:
    Hogy leht ilyet kihozni?Már egészen kezdtem megkedvelni ezt a gammát/FREE RIDE meg ilyenek)Amikor vittem a sztorit.Hú!De f@sza vidók!!!Aztán jött a game!ELőször nem bírtam irányítani,de aztán megszoktam és rájöttem,hogy nagyon karaj!De amikor már gondoltam,hogy nagyon jó gém,megismerkedtem az MI-vel!!!Azt rontották el a legjobban!PL.:Még a2.küldetésben mikor a BAccust ki kéne zavarni,milyen dolog az hogy a zsaruk csak úgy állnak és nem csinálnak semmit.MI lett volna,ha mondjuk bele rakják azt,hogy lövöldöznek!Nem hinném,hogy sok munka kellett volna hozzá és tök fillinges lett vóna,de mindegy.Nomeg ott van utána az a küldetés,amikor visszajössz a jachtrobbantásról,jó kis vidió,és az ember ezt hinné,hogy valami nagy slusszpoén lesz,de nem.:
    1.A videóban távcsöövesnek tűnik-utána kiderül,hogy géppityu(ha van ebben a gammában távcsöves gépfegyi javítsatok ki nyugodtan!!)
    2.Amikor lőnek ránk és a két emberke a házban megvárja amíg elér hozzájuk a "golyó" és utána meg szimplán elfutnak!!!??MILYEN DOLOG EZ?Meg ha jól láttam a Tico csak géppityuval lőtt és emmi olyannal,amim robbant volna-Márpedig utána robbant jócskán.És utána jön az üldözés.A tengerparton alapból ott vannak a fekete kocsik.És ez persze senkinek sem tűnik fel!?Annyi eszük nincs,hogy annyira közel álljanak,hogy egy mocsi ne tudjon elmenni!!!
    NOMEG a DISTANCE-ről ne is beszéljünk:Ha mediumra veszem,akkor előttem építi fel a dolgokat,ha high-ra,akkor meg beszaggat.
    Szóval:EGYÉRTELMŰ CSALÓDÁS!!!DE a Free Ride elmegy!
  • démonigyerek
    #4474
    érdekes, nekem semmi gondom a ggame-el