6730
  • Kit--Kat
    #4557
    Nekem Miami is naggyon tetszik, mert nagyonpontosan lemodellezték, nézzétek meg éjjel Downtownt- nagyon szép.
    Miamiban a Keleti hídnál van 1 kis sziget ahova csak 1 zsákutca vezet, ott a zsákutca a végén ha odamentek felnyílik a garázsajtó és ot lesz benn 1 Ford GT40 szerűség.
  • Mikiller
    #4556
    Eredeti Driv3r.exe ha kellene még valakinek
  • Falconer
    #4555
    Hát ez baromi egyszerü. Símán ki tudsz menni, mert azt hiszik te vagy a söför, csak késöbb jönnek rá.
    Ha kimész a kapun balra, az ut beletorkollik egy másikba, és jobbról fog jönni egy paraszt a kocsival(ha jól emlékszem). Megállsz az út elött, kiszállsz, látod hogy jön, lelövöd, ennyi
    Mindg ezt kell csinálni, ha vmi ellenség jön kocsival. Egy embert menet közben kinyírsz, a másikat amikor száll ki. Semmi esélyük
  • fistin
    #4554
    el kell lopni egy kocsit a bandahelyről, egy furgonféleség segítségével.(amit meg kell szerezni a csávótól--> magyarán le kell puffantani) aztán elviszem a kocsit, és mindig megsérül. vagy belémjön a csávó, vagy meg meglőnek m4el.-ez az én problémám amúgy meg:D
  • Falconer
    #4553
    1.nem kell elesni, ugyis a homokos parton mész, ott nem lehet, utána meg szépen kerülgetni kell az uton az autókat
    2.nyomni kell a gázt (tövig!) és akkor nem hagy le
  • Alexease
    #4552
    "... halyó ..." ?!?!
    "... hogy kell átvinni?"
  • démonigyerek
    #4551
    hy all
    a játék elején vagyok ahol motorral kell menni egy halyó mellett!
    azt hogy kell átvinni?
    mert mindíg lehagy
    vagy én esek el
  • nYoMi
    #4550
    Több infó kéne erről a Timi Vercinelli nevü pasekról. Kiváncsi vok mit kapok ha meg van mind a 10
  • nYoMi
    #4549
    Meg van a kocsi, aki tud még a többi kocsirol infót kérem irja le, köszönöm
  • nYoMi
    #4548
    ja de megvan, :-) Már csak 2 kocsit kell. Ja még valami. Egyik emberről tudok infot adni ha kell, bocs 2 ről
  • nYoMi
    #4547
    magnum, nem latom a képen semmit ;-(
  • Laszlou
    #4546
    Mindenkinek köszi, de főleg annak, aki küldött egy mentést!!!
  • Amse
    #4545
    És a kocsiról nem nyomsz?:)
  • thedriver
    #4544
    A játék végén ki is írja, hogy minden pályán van 3 titkos autó, és talán a 10 embert is megemlíti.
  • Magnum PI
    #4543
    remélem ennyiből be lehet tájolni
  • Magnum PI
    #4542
  • Rafaelo
    #4541
    oké
  • Magnum PI
    #4540
    Ugyanitt van egy titkos kocsi az egyik garázsban, minjárt nyomok képet a térékpről
  • Magnum PI
    #4539
    Sziasztok! Nem tudom volt-e már a topicba, de biztos ami biztos beírom. Nagyban kocsikázok, egyszerű Take Ride módba az utólsó pályán. Poénbol végigmentem a vonat sineken és a végén ahol egy csomó faház van, volt egy fickó akit kinyírtam és erre kaptam egy olyan üzenetet a 10böl 1et kinyírtam a körözöttek közül. Egy kellemes meglepetés a játéktól. Most keresem tovább a többi 9et
  • KG21
    #4538
    Kellene a patcheléshez az eredeti exe, de nem szeretnék emiatt újratelepíteni 5 gigát. Nem tudná valaki feltenni egy tárhelyre, akinek megvan?
  • sike
    #4537
    van lejjeb egy mentés....
  • Laszlou
    #4536
    Ohhh, légyszíves küldjetek egy végigvitt mentést. [email protected]
    Nem vagyok béna, de nem tudok túlmenni egy üldözésen...

    A játékban itt a mentés és az egész csak pár KB.
    C:\Program Files\Atari\DRIV3R\Saves
    Előre is köszi.
  • sike
    #4535
    ja van egy a bizáncban a rakparioton ahol vannak a rak ok...
    ott az egyik konténerben van egy sport kocsi..
  • thedriver
    #4534
    Mint kiderült, a vonatos volt az utolosó küldi a játékban.
    Őszintén szólva az előzetes hírek alapján én kellemesen csalódtam a Driv3r-ben. Akinek nem jön be, annak valószínűleg szaggat a gépén. :)
    Csak azért nem akkora durranás, mint a GTA, mert nem annyira sokszínű. A küldetések viszont megütik a GTA szintjét, sőt, helyenként még jobbak is. A városok is jól megvannak csinálva, talán csak Miami nem tetszik annyira, ráadásul pont az az első város, és az első benyomás, mint tudjuk, fokozottan számít. Talán emiatt (is) húzták le sokan a game-t. Na, a lényeg, hogy egyszer kötelező végignyomnia minenkinek.
  • Alexease
    #4533
    Ez azert van, mert a program minden uldozesi jelenetet, tobb fix, elore felvett visszajatszasbol szed elo. Magyarul, nincs AI. Az elso reszben is igy volt, itt sem valtozott semmi. Hiaba mesz neki, nem ter le az utrol, mert "sinen" huzzak:))
  • nYoMi
    #4532
    Naa valaki ondja el a titkos kocsikaat, plss
  • mafiahq
    #4531
    Kösz, ezt rossz tudni, na de kipróbáltam havernál, amit eddig láttam, tapasztaltam azzal nem vesztek vele semmit, tényleg nem lett olyan amilyet "vártunk".
  • Rafaelo
    #4530
    két hangot adnak ki az emberek amikor elütöm őket azt hogy

    héj huh

    amikor elütök párat egymásután akkor :

    héj huh
    héj huh
    héj huh
    héj huh
    héj huh
    héj huh
    héj huh
    héj huh
    lol
  • thedriver
    #4529
    Közben sikerült: a vonat előtt kell menni a sineken egy jó darabig, majd egy hídnál kezedetét veszi az eddig legnagyobb mészárlás.
  • nYoMi
    #4528
    Nem mondod el hol vannak?
  • bertino
    #4527
    Bonus kocsik vannak Méghozzá minden városban 3 rejtett autó, keresheted őket kedvedre
  • thedriver
    #4526
    Én azt most csináltam meg. Elég sz*patos volt, tegnap vagy 20 próbálkozás után sem sikerült, de ma összejött harmadira. Viszont a következő küldetésben mit kell csinálni? Kiírja, hogy menjek a vonat elejéhez, de hiába előzöm meg, nem történik semmi. Vagy végig kell menni a sineken?
  • Davidka
    #4525
    nah, azóta továbbjutottam :) nagy mák volt ;)
    A motoros része könnyebb volt, mert ott bezzeg nem akadozott...
    Most épp a teherautón vagyok kibukva :( Az a fura, hogy a hordó mindig felrobban, még akkor is, ha nem megyek neki.... De majd még próbálkozom :)
  • nYoMi
    #4524
    Hali, nahh végig nyomtam. Nincs vlmi bonus hely a városokban vlhol?
  • Rafaelo
    #4523
    akkor megnyugodtam :)
    apropó én nem látok benne 70 féle választható járművet mindig sárg tai meg az a sportautó jön velem szembe :O
  • Csuhai G
    #4522
    Mert még nem jutottál el odáig, hogy megkapd a harmadik pályát.
  • Rafaelo
    #4521
    hogyhogy nekem csak 2 város van a választhatóak között nem 3 van??
  • Davidka
    #4520
    Tudjátok mi furcsa még?
    Megpróbáltam fellökni Calita autóját, hogy időt nyerjek. Mentem 200-al és ő bekanyarodott, én meg mentem tovább, így ütköztünk. Az a fura, hogy az ő autója minden egyes alkalommal ha ütköztem, ha nem, ugyanazon az útvonalon ment, szóval felborítani nem tudtam!!! Én pedig minden egyes ütközéstől hatalmasat repültem... Szóval ez kicsit fura :(
    Egyébként nekem teccik a játék, csak ne akadozna így :(
  • hykao #4519
    A krekkelt .exe-re a büdös életben nem fog felmenni a peccs...
    Rakd vissza az eredeti indítófájlt, és úgy próbálkozz...
  • Davidka
    #4518
    komolyan mondom, nem tudom mi a baja a gépemnek..... Van vmi progi, ami bezavar a játéknak, és iszonyúan szaggat.... Csak nemtom mi.... Egyszer sikerült megcsinálni, hogy full grafikán ment szaggatásmentesen, most meg a minimumon beszaggat!! és mindenből kiléptem, úgyhogy fogalmam sincs mit tegyek.... Isztambulban Calitát kell üldöznöm... már eljutottam tök messzire is, csak akkor elkezdett úgy beszaggatni, hogy csak nyögtem... A hang ment tovább, de a kép nem, úgyhogy elég kellemes volt arra eszmélni, hogy egyszercsak kiderül, hogy nekimentem egy lámpának....

    Szóval nagyon megköszönném valakinek, ha küldene egy mentést, ami ezután a Calita üldözése küldi után van, mert ezzel már nagyon tele vagyok!!!