6730
  • szaharin
    #4641
    http://dwforum-stuff.6x.to/ ra feltettem, Forrás:/downloadforum/Jatekok/Mentesek
    http://downloadforum.uw.hu a pass.
  • Falconer
    #4640
    Hát én is rájöttem erre, már egészen lement a csíkja, de sajnos nem bírtam megcsinálni. Akkor asszem az lesz, hogy lecelluxozom a billt :D
  • szaharin
    #4639
    de mostvittem vegig
    feltoltsem?
  • szaharin
    #4638
    probald meg igy:)
    nemolyan nehez....foleg hacsak 1 feje figyelsz....az a lenyeg, hogy az elejen csak kerulgesd amiket dob es teljesen kerulj a hatamoge, mar majdnem erintsed..es amikor dob akkor moged dobja es addig te tod loni a hatuljat.....egyenes szakaszon is megy a kocsival, asszem en ott oltem meg igy..
  • bon
    #4637
    Egész véletlenül nincs egy állásod az üldözés utánnról?
  • bon
    #4636
    hát nekem nagyon nem akar összejönni sajnos.
  • szaharin
    #4635
    A BON, nah pontmost irtam re, nekem Esc alatt van ~ ez a jel, es erre ratettem egy nehezeket, es az emeberkem folyamatosan lot...sokkal konyeb volt hogy nemkellet 2 helyre figyelni:)
  • szaharin
    #4634
    jah meg nehez volt, amikor vezetni is kellet, meg szejjelloni azt a kocsit ami meg dobalt is szar robbano valamiket:)
    ratettem a bill.emre nehezeket, es folyamatosan lott az ember, es nekem csak vezeti kellet:P:D:D
  • Torry
    #4633
    Demo nem tudjatok mikor várható?
  • bon
    #4632
    Az a küldetés amikor egy teherautot kell megállítani ami folyamatosan bombákat dobál ki az útra.
  • bon
    #4631
    Én is stzívok vele már régóta. :(
  • szaharin
    #4630
    en a legtobbet a csajosnal szorakoztam amikor a csaj tarsam utan kell mennem, motorral kocsival.....
  • szaharin
    #4629
    bomb truck, amikor a kocsidra van teve a bomba?
  • szaharin
    #4628
    nah megigvittem, de mar az elejen tudtuk a veget, hogy meghalt:)
    de azert tokjo volt...
  • Falconer
    #4627
    Basszus, a bomb truck missziót lehetséges megcsinálni?
    Mert már egy órája szarozom, és kezdem azt hinni, hogy nem
  • REAL_CIÁN
    #4626
    Nem is az a nehéz, hogy kinyírd a többieket, mert fedezékről fedezékre hamar elintézhetőek, hanem még az idióta társadra is vigyázni kell, aki persze mindig a legnagyobb kereszttűzben kolbászol, naná hogy már a közepén meghal.
    Te meg felrobbansz a dühtől. :)))
  • szaharin
    #4625
    jah ertem:)tehat kozben megkell olni azt a csomo embert...kurvajo:)
  • REAL_CIÁN
    #4624
    Mert el kell jutni adig a pontig, ahol már kinyírható. Különben túl egyszerű lenne.
  • szaharin
    #4623
    mi a faszomert nemlehet megolni azt az embert aki a vegen ott fut!!!???
    4 tararal beleresztek de tovabb fut..
  • Prézli
    #4622
    Látom sokan felteszik a kérdést:
    Hogyan előzzem meg a vonatot?
    Nah nem is olyan nehéz!Nem akkor
    kell megelőzni mikor kiírja hanem várni
    és a 3.-4. hídnál (ami út felett megy)
    balról ugratni aztán jön egy hepehupás
    rész majd két betonfal közt áttöröd
    a kerítést.(Így van olyan 300m-ed megelőzni a vonatot.)
  • Falconer
    #4621
    LOL
    Szerintem abszolút logikus, hogy ha nincs kint piros nyíl, de a hotelhoz kell menni, akkor be kell menni, dehát te tudod
    A zsaruk azok meg le vannak szarva, leszeded öket aztán kész, de mostmár mindegy :D
  • fistin
    #4620



    Go to the Hotel. vagy back. mittomén. az nem azt jelenti hogy be kell menni. különben is eddig nem kellet bemenni, elég volt ha csak megálltál valahol előtte.+még rátesz egy lapáttal, hogy egy tonna cops volt a nyomomban, természetesen akkor még nem vettek észre... aztán csak bezúztam a motorommal, oszt nem csinál semmit. a rendőrök meg egyre közeledtek. ott már tudtam hogy valakit pofonvágok, de inkább megkérdeztem sg.hu-s törzs elvtársaimtól(akik mellesleg egyesek szemében monitorfejűek ). de amikor visszamentem a játékba megláttam a kis rést a két ajtó között, és akkor már tudtam hogy az egyik ajtó nyitható. vagyis a jobb oldali. mert eddig én csak nagy hirtelen a bal oldalival próbálkoztam
  • Rafaelo
    #4619
    de miben segít akadozásban ??
  • bertino
    #4618
    Nem kelllene ennyi kérdőjel, látjuk sztem anélkül is, hogy kérdés ez, nem véleménykifejtés :-)
  • Rafaelo
    #4617
    kockafejü barátaim a kérdésem :

    a patch miben segít ???????????????????????
  • szaharin
    #4616
    :D:Dkonnyeben megoldottam:Dutanna mar ez avege, hogy az embert megkell olni?
  • Amse
    #4615
    Szétlöni a berendezést.Középen, fent van 1 skála annak fel kell mennie max-ra.
  • pepy
    #4614
    Gyerekek már 5x próbáltam a Bárt szétlőni de mindíg jönnek a rend őrei és end. Mit kell ott csinálni??
  • szaharin
    #4613
    nah jol megoldottam..miutan jon a szembevonat maradtam abban a savban es ott volt egy ugrato, ..kiugrtatam a foutra...ott siman berrtem mert nemvolt akadaly...es kesobb meg a partoldal menten viszaugrattam..
    ez mar a vege amikor megy ott az az ember es megkell olni?
  • REAL_CIÁN
    #4612
    Balról, full gázzal. Ha ügyes vagy, elférsz az épület és a vonat között, még az elejefelé.
  • szaharin
    #4611
    bazz hogykell megelozni az a szar vonatot?lehetetlen minidg jon valami fa vagy hid, vagy vakarmi.
  • REAL_CIÁN
    #4610
    A magyarítás olyanoknak kell, akik állnak a hotel bejárata elött, de nem tudják, hogy mit kell csinálni.
    Most már tudni fogják, hogy be kell menni. :)))
  • Kaslerka #4609
    Magyarítás az azért Falco, mert akkor legalább van 1 kis fogalmam, hogy kit miért kell megölnöm :)
  • Duddits
    #4608
    A patch nekem se megy föl. Bead valami DOS-os ablakot és kiírja hogy nem futtathatom.
  • Falconer
    #4607
    Magyarítás az minek?
  • szaharin
    #4606
    mar lassan vegigjatszom de nincs magyaritas:)siessss.vegetol kezd forditani es akkor majd nekem add oda a veget:)
  • Kaslerka #4605
    Imyke, Te hogy állsz a magyarítással ha szabad így türelmetlenkedni? :)
  • szaharin
    #4604
    jah a masik meg nincs kesz..
    nah milehet a bajj??/
  • IMYke2.0.0.0
    #4603
    Á, persze... már tudom Slash...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4602
    Miféle magyarítás ember?!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------