6730
  • Rafaelo
    #4681
    :P
  • Falconer
    #4680
    Csak az anarchiában nem hisz :)
  • démonigyerek
    #4679
    na jó azé bannolni nem kéne
    csak moderálni
  • démonigyerek
    #4678
    hát azé már nem a legjobb!
  • Rafaelo
    #4677
    látom hiszel a demokráciában meg a szabad vélemény nyilvánitásban
    gratulálok hozzá !
  • Falconer
    #4676
    nem a legjobb a géped?
    Sapphire 9800pro? Hát azért azon nem akadozhat semmi :)
  • hykao #4675
    Na azért ne essünk túlzásokba... :)
  • démonigyerek
    #4674
    a gépem
    amd 2500+
    512ddr
    sapphire radeon 9800pro
  • démonigyerek
    #4673
    nekem nem szaggat, pedig nem a legjobba a gépem
    maxrahúzva mindennel akadásmentesen megy,
    a játékélménnyel semmi gond, a bugok meg nem zavarnak
    más játék is televan buggal
  • démonigyerek
    #4672
    aki fikázza a játékot azt kikéne ebből a topikból bannolni.
    nekem semmi gondom a gammával, csak ha elakadok az idegesít
  • Falconer
    #4671
    Hát ez így van. A Driver név hozzáad mindent amit elkúrtak
  • Rafaelo
    #4670
    vettem a fáradságot bele is néztem és minek a jó animok meg zenék ha
    a játékot összescsapva írták meg kérdem én olyan mindentudó gurutól mind te ???? pontosan válaszoltál a kérdésre a lényeg benne van a válaszodban márpedig az hogy nagyobb a füstje mint a lángja .ne érts félre én szeretem ezt a játékot :O

    90% reklám meg média +10% játék ja és leszögezem hogy akkoris birom ezt
    a gamet
  • bertino
    #4669
    Meg kell találni az elrejtett autókat és vercettyéket(asszem) az autókat tuti
  • bertino
    #4668
    Hihi, én tegnap felhuzam picit a videókarit, aztán felvettem 800*600-ra 32 biten, 100Hzen, és már nem szaggat ugy, mint uez 640*480-ba, érdekes
  • bertino
    #4667
    Mindig amikor betesz a pályára az általad kiválasztott kamionnal(nekem eddig legalábbis) mindig közelében volt a pótkocsi... ráakasztás meg egyszerű, csak megfelelően kell áláállni
  • Laszlou
    #4666
    Ebben teljesen egyetértünk, szerintem is sok olyan játékos van, aki semmivel nem törődik, csak oda ül a gép elé, "oszt nyomja"
    Azoknak szerintem PS2, vagy Xbox való. Sorry
  • Laszlou
    #4665
    Nekem lenne még egy olyan kérdésem, hogy ha végig vittem a játékot, akkor miért nem lett aktív a csalás menüpont???
    Mikor lesz aktív? Vagy bugos a gém?
  • hykao #4664
    Te gondolkozol is vagy csak behemzsegsz valamit egy topikba?
    Mi köze a szaggatáshoz a méretnek?
    Ha vennéd a fáradtságot és benéznél a játék könyvtáraiba, akkor rájönnél, hogy mi majd 5 giga...(a felét elárulom: 2,5 giga csak az átvezető animok és a zenék mérete)

    Mellesleg el kéne gondolkodni azon, hogyha sok embernél nem "szaggat" ugyanolyan vagy hasonló konfigon, míg sokaknál meg "szaggat" akkor valszeg a "szaggatós" emberkéknél 90%-ban nem a játékban van a hiba, attól függetlenül, hogy maga a játék jó-e vagy rossz...
    Kicsit több időt kéne eltölteni a játék alatti beállításokkal, meg a videokártya driverének beállításával (egyáltalán kissé jobban meg kéne ismerkedni a saját hardverükkel - s ezek lehetőségeivel-beállításaival - egyeseknek), s biztos vagyok benne, hogy máris harmadára csökkene a "szaggatós" csókák száma!
  • szaharin
    #4663
    en mar irtam tegnap hogy feltettem a mentesemet...es amenuben lehet valasztani hogy melyiket akarod megcsinalni..es sztem onnan lehet folytatni..
  • sike
    #4662
    aki a bombás therautos résznél tart az tegyeki a mantését mert elkürtam és töröltammm:( légysziííííííííííí köszi



  • Hunter of Deer
    #4661
    hy!
    csak azt szeretném kérdezni hogy Freeridban amikor a kamiont kiválasztom hogy azzal akarok menni nem tudjátok honnan lehet hozzá pótkocsit szerezni ha lehet egyáltalán?
    THX
  • sike
    #4660
    aki a bombás therautos résznél tart az tegyeki a mantését mert elkürtam és töröltammm:( légysziííííííííííí köszi
  • bertino
    #4659
    Küzdeni kell, ez erről is szól.
    Az más kérdés, hogy SZINTE tényleg semmit nem foglalkoztak vele, szimplán átirták, ezért foglal olyasn sok helyet, ilyen lett, ezt kell szeretni :( Valakinek még ez is tud nyujtani sikeres élményt... végülis sztem igenis sokban hasonlít az 1-hez(ami máig itt van a vinyón XPre is)
    Szal nosztalgia forever, evvan, sajnos mi nem nagyon tudunk a programon változtatni, ez az ő dolguk lett volna...
  • fistin
    #4658
    nincs optimalizálva. mellesleg egy ratyoládé tényleg. amikor Calita-t üldözöd, vagy a Bomb Truck is..... szerencse, ügyesség kérdése. most a Bomb Truckkal küzdök, de ha a vége tényleg olyan nrhéz amilyennek mondjátok, akkor én szart fogok izzadni. a semmittevés netovábbja vagyok
  • Rafaelo
    #4657
    mi 5 giga ebben a gagyi játékban ??????????
    mi 5 giga ebben a gagyi játékban ??????????
    mi 5 giga ebben a gagyi játékban ??????????
    mi 5 giga ebben a gagyi játékban ??????????
    elképesztő pedig vannak profi programozók akik fele ekkorára megcsinálták volna és nem szaggatna szomorú ez nagyon szomorú :(
  • JuanG
    #4656
    olvasd el mégegyszer nagyokos, nem azt mondtam, hogy "szar a játék mert szaggat"...
  • KG21
    #4655
    Egy újabb fos gépem van, szaggat, ezért szar a játék megnyilvánulás. Kit érdekel?
  • JuanG
    #4654
    Sziasztok!

    hááát, ez csalódás számomra :(((...anno az első rész istenkirály volt, éjszakákat töltöttem el vele...de ez!!! grafika nem egy csúcs, de ez még no problem, de szaggat is mint az állat...persze nincs egy csúcsgépem, de ha lejjebb veszem a detail-t, akkor meg rondább mint az első rész...a kocsi irányítása és az ütközések szintén visszafejlődtek, az első részben korrektebb volt, most egy árkád fos...a gyalogos részekre már nem is mondok semmit, nem hiányzott, az etalon a Maffia...

    ...a körítés nagyon jó, a múvik, a szinkronhangok nagyon ott vannak, és bizonyítják hogy el lehet ezek alapján adni a játékot, holott az igazi játékélmény nagyon gyatra...

    ...nagyon vártam a játékot, de ha ezért most pénzt adtam volna ki kicsit ideges lennék...jellemző mostanában...

    ...bocs a fikáért, de/és mindenkinek jó játékot akinek bejön!
  • fistin
    #4653
    heheheLOÁL
  • fistin
    #4652

    már tom a véget, de jó :D
  • fistin
    #4651
    wazze már én is azzal szarozok egy ideje. de rájöttem, csak mindig elhajtott a gányba, ezért abbahagytam. szorosan, nagyon szorosan, sőt rögtön a nyomában kell menni, és úgy osztani. ha elkanyarodik, és nem vagy mögötte, akkor már kapa, mert ledob egy hordót te elszállsz a picsába, és ő meg szintén elmegy. majd meglesz:D
  • KG21
    #4650
    hogy fostam ettől a bombtruck missziótól, aztán simán sikerült, alig jutott 2 sarokig a célpont. Persze előtte azért 20 percig szenvedtem én is, de végül meglepően gyorsan kivégeztem. A Vonatost meghagyom holnapra.
  • REAL_CIÁN
    #4649
    A harmadik kocsinál ne szarozz a platóra felhajtással, hanem kövesd szorosan a kamiont és hajts be mögötte a kapun, azt is elfogadja.
  • szaharin
    #4648
    nm...
    az nemis konyyu kuldetes, nekemis eleg nehezen sikerult...egyik legnehezebb,sztem:)
  • bon
    #4647
    Na végül csak sikerült megcsinálom és a játékot is sikerült végigvinni nagy nehezen.:)

    Köszi a tanácsot szaharin.
  • Met
    #4646
    a knightrider-es küldetést nem tudom megcsinálni, az első kocsi még elég hamar megvan a második is szokott elég korán sikerülni de a harmadikkal nagyon messzi vagyok amikor vége, a szerpentín környékén járok
  • szaharin
    #4645
    jah a kuldeteseknel van olyan hogy visszajatszas...ott lehet
    D3P_szaharin konyvtarban van nekem a mentes.saves en belul..
  • szaharin
    #4644
    hat saves konyvtarbol masoltam ki odaiskell betteni...kuldetest gondolom lehet valasztani..megnezem
  • Falconer
    #4643
    Ez most az összes minden? És ki lehet választani, hogy melyik küldetéstöl legyen?
  • szaharin
    #4642
    de eloszor magadtol probald:)
    ugy jobb:P