6730
  • Rafaelo
    #4816
    nekem is csinálta miután maheráltam a hang beállitásokat xp ben a az alaplapi hangkártyával aztán visszaraktam és ment megint
  • Duddits
    #4815
    De szerintem semmmi köze az ISO-hoz a hibának!
  • Duddits
    #4814
    A decryterrel filmekre specializálódott, nem? Inkább UltraIso-val próbáld!
  • Kis Szabó
    #4813
    sajnos nincs meg a gépen már, megpróbáltam dvd decrypterrel isoba leszedni, és úgy felrakni daemonnal, de nm műxik :((
  • Balumann
    #4812
    Elvileg nem dob ki, úgyhogy ötletem nincs. Ha más játéknál még nem volt ilyen, akkor lehet hogy az ISO, vagy a DVD-re írta ki hibásan, vagy a játékot tette fel hibásan. Ha még fennvan a gépeden az ISO-ba, akkor próbáld virtuális meghajtóból feltenni a játékot, ne DVD-ről. Mindenesetre telepítsd újra.
  • Kis Szabó
    #4811
    hello! azt sztném kérdezni, h tudja-e vki h kell felrakni a driv3rt úgy h működjön? mert én csak kiírtam az iso-t neroval dvd-re, felraktam, és el is indult, de miután csináltam 1 profilt elkezd menteni, és kidob a desktopra..vkinek nincs vmi ötlete mit csináljak?? (P4 2g, gef4ti4400, xp sima, dx9c)
  • Shep
    #4810
    thx
  • Prince007
    #4809
    Én meg egyszer fegyverrel a kezemben láttam hogy jön két rendőrautó.
    Az egyik nekiütközik az oszlopnak és felborul.
    A másik meg nekimegy az elsőnek és felborul benne. Hát így nem volt nehéz elmenekülni.
  • KG21
    #4808
    nekem már olyan is volt nem is egyszer, hogy a kamikaze zsaru belepaszírozott a betonlámpaoszlopnak, és rögtön szörnyethaltunk mindketten :P Bár igaz, hogy kevés a zsaruk elől menekvés, az első részhez képest.
  • bertino
    #4807
    VC ? Hát te se vagy semmi... vagy csak nem látod a különbséget.
    És az igaz, hogy a rendőrök tényleg bugosak _néha_, vagyis nálam. Ugyanis engem is csak követnek... de csak Nizzában,ha Miamiban, Isztambulban üldöznek márcsak egy kicsit is, akkor igenis lökdösnek... méhozzá elég kemények, kb. olyan szinten, hogy a kocsim fara annyira felemelkedik lökésüktől, hogy a rendőr bemászik alám. Viszont Nizzában eddig akárhogy erősködtem, mindig csak szemből való közeledésük jelentett akadályt.
  • Prince007
    #4806
    2-3 misszió kb.
    Én éppen utánad járok:).
  • Shep
    #4805
    hát élvezhetőnek nem mondanám, a tetves lámpaoszlopok miatt, inkább idegesítőnek nevezném.


    Nizzából mennyi van még? /ott tartok, hogy Catlina-t csapdábacsalták a villa udvarán és megyek megmenteni/
  • Norbu
    #4804
    hát ha hasonlít a fizikája a VC-re akkor nem lehet szerintem olyan rossz(igaz nem egy szimulátor, de...).Csak élvezhető legyen benne a vezetés.
  • R0sc0
    #4803
    fizikája egyenlő a bullával.. kb VC.
    a rendöröket olyan könnyu lerázni, szal olyan mintha nem is lennének benne. Nem akar leszoritani hanem egyszeruen csak követ. Akármilyen kocsoval vagy a leglassabal vagy a éeggyorsabbal a rendör ugyanolyan hyorsan megy mint te..
  • Norbu
    #4802
    Egy kérdésem lenne a Driver3 játékélményével kapcsolatban, még pedig: most az autók fizikája, törése, meg irányíthatósága akkor most milyen?Mert engem inkább csak az érdekel, ebben a játékban.(True Crime vagy Vice City-hez hasonlít inkább?)Meg talán a rendőrök, hogy azok most emnnyire agresszívak?
  • démonigyerek
    #4801
    éljen a gokart!!!!!!!!!!!!
  • démonigyerek
    #4800





  • démonigyerek
    #4798
    megvan a gokart!!!!!!!!!!!!!!!
  • szaharin
    #4797


    2.kepen epp gokartal elozok meg egy , egy(milyen kocsit) sportkocsit:)
  • szaharin
    #4796

    jah:D
  • bertino
    #4795
  • Duddits
    #4794
    Baszki! Gokart is van benne?? De állat!
  • szaharin
    #4793
    hmm, tenyleg jo..
  • szaharin
    #4792
  • szaharin
    #4791
    :o, csodalatos, kosz:-)
    de tenyleg jo a kis gokart nem?:)
  • hykao #4790
    Ha feltöltés után a 2. bekeretezett sort csak simán bemásolod ide a hozzászólásmezőbe, akkor ezt kapod: (rákattintható thumbnail, a kép infóival)

  • szaharin
    #4789
    jo, akkor ITT van...
  • szaharin
    #4788
    jah oks....:)bocsss
  • hykao #4787
    nem.
    akkor lenne jó, ha nem egymás mellé raknál be 2db 1024x768-as képet, meg ha url-lel szúrnád be, vagy a nem sokkal lentebb ajánlott Imageshack-kel...legalább az ilyen SZPOJLER-es képeket.
  • szaharin
    #4786
    ittvanpar kep:)
    jok nem?)
  • Prince007
    #4783
    Kösz:).
  • szaharin
    #4782
    http://dwforum-stuff.6x.to/
    oldalra totlottem fel rola kepeket, meg videokat is a kocsikrol!!!...
    downloadforum/jatekok resznel van...
  • Prince007
    #4781
    Gokart? Hol van?:)
  • szaharin
    #4780
    aaa titkos helyeknel megtalaltam a gokartot, kibaszott jo volt:D:D
    akkor mitortenik hamegolom azokat a szines embereket?Timmy's?
    ...mert irja hogy 1et megoltem a 10bol...deaz mirejo?
  • Rafaelo
    #4779
    hiba a matrixban majd a neo megoldja :D
  • Rusy
    #4778
    Az még csak hagyján, de úgy pattan vissza róla mint egy labda.....................................
  • Prince007
    #4777
    Mégha Franciaországban is vagyunk....
    Mondjuk az durva hogy padokat, kerítést, motorokat, autókat elsodor egy egyszerű kocsi de a kamion nem képes kidönteni egy 3 centi vastag lámpaoszlopot vagy fát.
  • fistin
    #4776
    ez már csak ilyen:P
  • Rafaelo
    #4775
    az egy jó amerikai lámpaoszlop értve!!!!!! :O
  • Shep
    #4774
    thx, közben én is megtaláltam, ekkora marhaságot, hogy mindenhez más gomb van, létrára is nem az akció gombal máaszik, hanem a kocsiba beszállással, hát nem tudom, szerintem a készítők nem álltak a helyzet magaslatán.

    Na de hogy a játék tele van donorjelöltekkel az se semmi, senki nem fékez, csak hajt mint a hülye, meg azért egy 40 tonnás kamionnal igen is lehessen már meghajlítani a lámpaoszlopot, meg a vékony kis fákat kitörni, ne pattanjon már le róla a kamion is mint a gumilabda.