6730
  • Kis Szabó
    #4856
    kösz mindenki, sikerült elindítani...de lehet hogy én jártam rosszabbul..nemtom miért kell ilyen konzolos grafikát élveznem, amikor már van HL2 meg hasonló grafikájú játék :( és hol van a Ford Mustang? vagy csak lemaradtam róla??
  • Prince007
    #4855
    Én már régebben beállítptam úgy hogy ne indítsa ujra a gépet.Ehelyett egy teljes képernyős hibaüzenet jött hogy indítsam ujra a gépet:).
    De mosat kitörlöm a Tempet meglássuk mi lesz.
  • Vlala #4854
    Kill Tico. Ismerős valakinek? /me béna...
  • reménytelen
    #4853
    Szerintem megoldottam a problémát! (Mármint az enyém, azt, hogy újraindul a gép)
    Lefuttattam a lemezkarbantartót, ott, amit lehetett, töröltettem vele, valamint kitöröltem a C:\Windows\Temp könyvtár tartalmát, és a C:\Documents and Settings\*username*\Local Settings\Temp mappa tartalmát. És ami szerintem a legfontosabb, átálítottam valamit.
    -Vezérlőpult->Rendszer->Speciális->Indítás és helyreállításon belül a Beállítások->Rendszerhiba résznél ne legyen kipipálva az, hogy Automatikus újraindítás
    Azóta még nem indult újra, pedig minden játékmódot kipróbáltam, és hosszam Take-a-Ride-oztam.
  • bertino
    #4852
    Épp ez a jó benne...
  • hykao #4851
    Amúgy meg ne hemzsegjetek már ezzel a szar peccs dologgal.
    Kis türelem, s tuti egy-két napon belül lesz peccses .exe krekk, csak nyugi! :)
    Kb. 10 hozzászólásonként előjön a téma...
  • hykao #4850
    Ha le van krekkelve, akkor nem kell mountolni a DVD-t...
  • bertino
    #4849
    Peersze mert ha az ember letölti, utána vlszleg megveszi... ez igen, nem semmi logika
  • IMYke2.0.0.0
    #4848
    Ennél csak az exe-t patcheli. Ez 1000%.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • KG21
    #4847
    nem biztos, hogy csak az exe-t patcheli. Más játékoknál működött már ez a módszer
  • IMYke2.0.0.0
    #4846
    Pontosan.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Tomsteel
    #4845
    OKs, ezt már csináltam, de akkor nincs értelme a patchnek ha visszarakom a crackelt e.e-t, mert a patch csak az exe-t patcheli.
    szal...sZaR!!!
  • KG21
    #4844
    olvass vissza, mert valaki már idelinkelte az eredeti exe-t, azt visszamásolod, és felmegy a patch. Utána visszateszed a crackelt exet.
  • reménytelen
    #4843
    Nem lehet, a rohadt életbe!
  • Tomsteel
    #4842
    Sziasztok!!
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet patchelni crackelt driv3r.exe-t??? Nem akarja patchelni a patch. Nagyon fontos lenne, mert ATI kártyán játszok vele, és elég szar a grafika. KÖszi a segítségeteket!!!!!
  • tigeroo
    #4841
    sry reménytelen
    én nem tudok segíteni
  • tigeroo
    #4840
    én sem tom..
    2-3-4 CD-n kapja jobb lett volna..?
  • reménytelen
    #4839
    Köszönöm, hogy ilyen sokan próbáltok segíteni. Még annyit kérdeznék, hogy aki valamilyen crack-et használ, annak játék közben bent van a DVD? Esetleg valamilyen emulálóval? Próbálom keresni a lehetőségeket...
  • Prince007
    #4838
    Rosszabb?!
    Affene én pont ott tartok. Felkészülök rá lelkileg:)
  • Shep
    #4837
    na leszedtem vmi unlock trainert és megnéztem a videokat, asszem ennyi volt, ennyire idegesítő játékkal már régen találkoztam, és ráadásul még szar is, a végén is az a lövöldözés hááát, na ez se lesz az év játéka inkább az év bukása.
    úgy letörlöm hogy csak na.
  • KG21
    #4836
    majd még ha eljutsz a hídig, utána motorral kell folytatni, ami még ennél is szemetebb lesz :D
  • Rafaelo
    #4835
    trainer van olvass vissza
  • Shep
    #4834
    mekkora egy komolytalan szar ez a játék, kínomban már nem is káromkodtam, rájöttem nincs értelme, csak röhögtem, hogy mekkora szar, ott vagyok hogy Catliát vagy kitt kell üldözni iszambulban, hát marha érdekes, hogy neki mindenki lehúzódik, 1 mp alatt visszagyorsul a kanyarok után, nekem mindenki nekem jön, van hogy még az eslő kanyarnál a retkes taxi vagy a szar szürke autó nekem jön, de hiba jutok tovább a kanyargós szarkon úgy ott hagy hogy csak na hát elmehetnek a csába a készítők, a a pokolra jutnak biztos az lesz a büntetésük, hogy az idők végezetéig a driver3al kell játszaniuk.

    nincs vmi pályaátlépő kód?
  • szaharin
    #4833
    nekemis ugyanezt a sulyas hibat irja ki:)
  • szaharin
    #4832
    nekemis ujrainditja mindig a gepemet....
  • Rafaelo
    #4831
    nekem egyszer ujrainditotta a gépet megoldásom nincs
  • Duddits
    #4830
    Mi bajod a DVD-del? Az hogy többet kell tölteni? Vedd meg és nem kell többet tölteni.
  • fistin
    #4829
    hát idefigyelj a sztori tűrhető, sők inkább gúte.
    meg szerintem itt mindenki végigvitte 1-2 embert kivéve. de jó, játszd ki
  • fistin
    #4828
    mer sok a videjó, meg a hang, ha nem jöttél volna rá
  • reménytelen
    #4827
    Segít valamit, ha belinkelem a következő újraindításkor megjelenő üzenetet? Driv3r error
  • tigeroo
    #4826
    ki vitte már végig?
    sztori milyen? :l
  • CaviaR
    #4825
    De a fizikája abban ki is merül h a kocsi össze-vissza rugózik.
    Ilyan grafikájú játékhoz még egy, de max két CD is bőven elég lett volna. Ehelyett DVD-n adják ki. Pfffff.
  • CaviaR
    #4824
    Nekem még nem csinált ilyet...

    Abit AN7 alaplap (a Guru chipsetes) AMD Athlon XP 2600+ (alapon: 2,08 GHz-en), 1GB RAM, Radeon 9800Pro, XP pro SP2-vel.
    NoIntrot nem használok, minden más default beállítás. 1024*768*32bit és 85 Hz.

    Patch nélküli DVD verziós Reloaded crack. (rld-drvr.iso, 3.752.452.096 byte-os)
  • KG21
    #4823
    nekem még ez a játék egyszer sem csinált ilyet, viszont az NFSU2-vel folyton így jártam. Olyan megoldást találtam a problémára, hogy a gépem mellé tettem egy kisventillátort, és azóta nem csinál ilyet. Mivel kicsi a ház, túl nagy a zsúfoltság, valami talán túlmelegedhet.
  • reménytelen
    #4822
    Nekem olyan problémám van, hogy a játék teljesen véletlenszerűen néha egyszerűen újraindítja a gépet. Volt-e már valakinek ilyen? Megtalálta a megoldást? Ha igen, ossza meg velem. Aki viszont már játszott a játékkal mondjuk legalább olyan tíz órát, és egyszer sem csinálta, az legyen szíves írja ide, hogy eredeti-e a játék, milyen a konfigja, milyen beállításokat használ, használ-e No Intro fixet, esetleg azt, hogy a zene be van-e kapcsolva játék közben. Sokat segítenétek! Kösz!
  • tigeroo
    #4821
    hát amilyen high-end grafikás videókat kiadtak egészen mást kapunk..
  • démonigyerek
    #4820
    béna vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nem lehet irányítani?
    érdekes, nekem semmi gond vele.
    nincs fizika?
    rohattjol rugozik a kocsi
  • soulhunter
    #4819
    hát ez a játék nekem csalodás lett...
    nincs viz a medencében,de uszni azért lehet benne... :DDD
    a zsaruk: ááááh, no comment.... 1x simán kilökik a kocsim,máskor meg csak mennek mellettem / mögöttem...

    billentyűzetes irányitás? pffffffff
    gamepad: egész tűrhető
    kormány: viszonylag jo
    kamera: tipikus POP SoT hibák...
    fizika: LOL!!!!! ez a játék max a levegőt tartalmazza :DDD

    namost állitolag konzolon mégiscsak irányithato... na most ha az embernek gamepad van a kezében,az szinte olyan,mintha konzol előtt ülne... (szerény tapasztalataim szerint)

    de ez a játék...
    és nem értik meg a játékgyártok,hogy azért töltik le először az emberek illegálisan,mert ki akarják probálni,mert ha jo,akkor ugyis megveszik,ha nem jo,akkor ugy uninstalálja az ember a jatekot,mint én másfél orányi játék után ezt a gagyiságot :)
  • hykao #4818
    Talált, süllyedt! (elég lett volna elolvasni a játék readme-jét)
  • sylas
    #4817
    Halistok!
    Az lenne a problémám hogy elindítom a játékot és rögtön ki is lép?
    Vid kártya lehet a gond?Geforce 4 MX 440 em van!ezt nem támogatja már?
    mondjuk régi típus is!