6730
  • Tomsteel
    #5074
    kód kellene
  • Tomsteel
    #5073
    trainerem van:D de az csak halhatattlanság, végtelen muníció, no police
  • Tomsteel
    #5072
    vagy ha vki ír linket az is jó!!
  • DJ RX7
    #5071
    Driv3r trainer és cheats!
  • Tomsteel
    #5070
    nekem se, pedig én is végig vittem:D
    hogy lehet aktiválni??
  • sike
    #5069
    nekem alapbol nem müködik a cheats menüpont pedig végig is vittem.
  • sike
    #5068
    sokat tudtam ..meg! valami konkrét??? kéz vagy kézül?
  • Tomsteel
    #5067
    Sziasztok!!
    Tud valaki valamilyen cheatett a játékhoz??
    pl: driver1-ben volt olyan hogy súlytalanok voltak az autók és lehetett őket aprítani rendesen, vagy vmi ilyesmi??
  • IMYke2.0.0.0
    #5066
    A válaszod megleled a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikban, egy nem sokkal korábbi (2-300) hozzászolásomban.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Atika :o)
    #5065
    koszike
  • sike
    #5064
    HOL tart a magyarosítás?
  • fistin
    #5063
    lécci valaki írja meg, mert nagyon foglalkoztat!!!!
  • fistin
    #5062
    ez fasza, csak nekem mér megy le annyira az fps, ha veszek videjót? nem ezzel a verzióval, hanem még egy kicsit régebbivel. 2.0 asszem, vagy valami ilyesmivel. a BIA-nál próbáltam ki, és lement 15-20-ra az fps. amikor a MOHPA-nál nem akar legeslegmaxon lemennni 20 alá. wazze, azé odabasz. vagy lehet hogy a BIA-val van a baj?
    lécci írjatok, mert feltétlenül meg szeretném tudni a megfejtést, ugyanis már megbolondulok tőle.
  • IMYke2.0.0.0
    #5061
    Egy olyan program, amivel - többek között - képeket tudsz lopni a játékok alól és videofelvételt rögzíthetsz.
    A teszter oldalak pedig előszeretettel használják FPS-számolásra.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • gizzda
    #5060
    Tegnap megszereztem én is a gamet....de hát mikor megláttam elsírtam magam.....ez egy gyenge konzolos átirat.....nagyon gagyi szerintem 4 per után le is kaptam a gépről.....nem lehet a kormányt normálissan belőni....jobban mondva a pedálokat......arról nem is beszélve hogy kipróbáltam egy kamiont...és az első oszlopnak mikor nekimentem az visszafel lepattant az oszlopról és felborult......ütközésnél csak a nagy pixel darabokat látni....szóval szerintem nagyon gagyi lett.....EZÉRT KELLETT VÁRNI A PC-S VERZIÓRA.......MIKOR EGY NAGY RAKÁS....SZ.AR LETT.....LOL
  • Atika :o)
    #5059
    Ez micsoda??
  • Barni
    #5058
    Reménytelen, te hogy játszod? le van véve a hang?
    csak mert addig nem próbálkozok, míg nem kapok valami jó választ hogy hogy nem indul újra a gép.
  • Rafaelo
    #5057
    játékélmény 70% teeeeeeee grrr
  • DonManó
    #5056
    FRAPS v2.54 registered

    ajánlom mindenkinek
  • Vlala #5055
    Tegnap 3 és fél órát rájdoltam, és egyszer sem büntetett meg a rendőr. (csak a végén, de azon úgy felhúztam magam,hogy elmentem Ticora vadászni. Túl is léptem rajta.)
  • NzzN
    #5054
    Sztem marhára nem vagyok béna ha egy szimulátort(pl. LFS) el tudok vezetni egész jól, de ezt meg nem annyira mint elvárható lenne. Azt ne mondja senki, hogy egy amerikai rendőrautó helyben megfordul ha egy kicsit jobban kanyarodni akarok vele. Egyébként tetszene a játék de sajnos nem értem, hogy ennyi idő alatt miért nem tudták a hibákat kiszűrni. Gondolom a 40 percnyi videót meg a városokat készítették, ami mind szép és jó, de a játék meglepően játszhatatlan és a billentyűzetkiosztás is enyhén fura volt. Na mind1, majd ha lesz még időm küzdök vele, de a véleményem már nem fog sokat változni.
  • andriska
    #5053
    Itt megint törlések lesznek
  • démonigyerek
    #5052
    ahha:D:D:D
  • andriska
    #5051
    Topicba illő
  • démonigyerek
    #5050
    hány éves vagy?
  • démonigyerek
    #5049
    még én sem
  • andriska
    #5048
    nem
  • démonigyerek
    #5047
    te már végigvitted a driv3rt?
  • démonigyerek
    #5046
    eljutottam istanbulba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jeeeee
  • démonigyerek
    #5045
    jah :D:D:D
  • andriska
    #5044
    Vagy hozzászokott a NFSU-hoz...
  • démonigyerek
    #5043
    nkemese
    akinek gond van az irányítással az béna!!!!!!!!!!!!!!
    ez tény
  • andriska
    #5042
    Ennyit simán megér,nem olyan rossz játék ez,mint ahogy sokan mondják.Nekem az irányítással sem volt gondom...
  • démonigyerek
    #5041
    én is ennyit adnék
    nekem is teccik a game
  • abonyitomz
    #5040
    Értékelésem:

    -Grafika: 85%
    -Hangok/Zene: 90%
    -Játékélmény: 91%

    -Összegezve: 87%

    Nekem bejön a játék , főleg a különböző játékmódok!
  • andriska
    #5039
    Végülis ja
  • hykao #5038
    Ha nekem szántad: mire gondolsz?
    Muszáj törölni a törölt hozzászólásokhoz kapcsolódó hozzászólásokat is, hogy ne maradjanak "lógva"...
  • andriska
    #5037
    Ezt a törlés dolgot kicsit túlzásba viszed...
  • bertino
    #5036
    De ott az is elég, ha hozzáérsz a motoroddal az övéhez...
  • fistin
    #5035
    a hídnál van egy bódé, a hídkezelő panellel. azt meghúzod, és lenyitódik. aztán következhet a hajsza motorral:D:D:D