6730
  • Kit--Kat
    #5131
    hehhe:)
  • reménytelen
    #5130
  • dieselG
    #5129
    Tudom, h nem sokakat érdekel ez, de kijött a demója.. épp töltöm lefele.. :)
  • reménytelen
    #5128
    Nem tud valaki egy kepfeltoltes.hu-hoz hasonló oldalt, ahova ingyen lehet videókat feltölteni?
  • reménytelen
    #5127
    Sokkal szebb, mint a GTA-jé, csak szarul van optimalizálva...
  • danee12
    #5126
    öhm,öhm a grafika milyen is?
  • Kit--Kat
    #5125
    őő vagy pedig ha elég Timmy Vericellit legyaksz, vagy tévedek???
  • ChevyG #5124
    erröl és erröl a patch-röl valaki tud valamit? crack akármi?
  • sike
    #5123
    van olyan progi ami kibontja a telepítös exe filét????pl egy pecsre gondolok.
  • reménytelen
    #5122
    Na igen, de a Kill Tico küldetés után már lesz Take a Ride módban!
  • Vlala #5121
    A Kill Tico-ban volt először, ott azonban esélyed sincs, hogy megszerezd.
  • reménytelen
    #5120
    Nem tudom már, hogy hányadik küldetéstől van!
  • Tufa
    #5119
    most mondta el... LOL
  • Tomsteel
    #5118
    thx thx, és "gránátvetőt" hol lehet szerezni?
  • reménytelen
    #5117
    Nyomod a dolgokat előre Undercover módban, és bizonyos küldetések "unlock-olnak" fegyvereket. Ezután, ha elkezdesz egy Take a Ride módot, ott is megkapod azt a fegyvert valamennyi lőszerrel. Amúgy a piros X-szel jelölt helyeken az eddig "unlock-olt" fegyverekből vehetsz fel még. (És az armouryban is)
  • Vlala #5116
    Nem azt mondtam, hogy hasít, hanem azt, hogy a játék már a GF3-at is támogatja. Nekem egy lehellettel erősebb gépem van, mint amit RX7 leírt (NEM dicsekedésnek szánom!!!) 512 Ram és 1,8-as Athlon GF3 128 MB, ezen már elég szép a játék, ha nem is full grafika. A GF2-t nem biztos, hogy elfogadja...

  • Tomsteel
    #5115
    az hol van??
  • Tomsteel
    #5114
    az is jóóóó
  • bertino
    #5113
    Ehh... max gránátvetőt találsz a gameban
  • Tomsteel
    #5112
    Hali!!
    Hol lehet fegyvereket venni, szerezni??
    (kéne egy rakétavető)
  • Tiby
    #5111
    Vlala - Ha nem mondod!Tudom hogy indul de annyira szaggat hogy kibírhatatlan.Nekem a GeForce 2-őn a Far Cry (meg jó pár)láttad volna - kibírhatatlanul szaggatott néhány helyen ,hogy majd földhöz vágtam a gépet.+ a garfika Ultara Low! - olyanok volak a textúrák hogy az csak na.Képzelj el egy picit rozsdás ajtót.De ez volt a fegyver nem lehetett látni belőlle semmit.A táj huhh arról ne is beszéljünk.De azért fogok - néha az egész terület fehér volt olyan mint a festék.De néha nem,meg előttem jelentek meg a dolgok amikor mentem.Szóval ha te akarsz vele játszani akkor tessék!Majd rá jössz,hogy felesleges a régi kártyákon játszani.
  • Vlala #5110
    GeForce 3-on fut!
  • Tiby
    #5109
    DJ RX7 - :) azon nem fog sohase futni még egy GeForce 3-on se!Nekem egy kicsit jobb van a GF2-nél ,de ezen se működik.Nekem is ugyanazokat csinálja mint neked.Meg az 1.4 GHZ proci se elég neki + a 256 MB Ram.Ideje lenne új gépet cserélni,de nekem is! :)
  • bertino
    #5108
    Eloszlanak a küldetések... éppen Istanbulban van sztem a legkevesebb
  • szaharin
    #5107
    meg csak azonlesz a sok kuldetes
  • PLackó
    #5106
    istanbul (már ha jól írom :)) pályát azt mikor kapjuk meg?mikor már nem lesz több küldetés?
    amúgy az engem bosszant hogy nagyon szépek az átvezetők,de a beszélő emberkéknek miért nem mozog a szájuk?:)
  • PLackó
    #5105
    még nem játszottam vele csak házigazda vagyok mert ott is volt 1-2 nagyértelem.
    de miért fontos ez?
  • bazze
    #5104
    Látom te szereted az ER3 mat
  • reménytelen
    #5099
    De jó, hogy úgy ismétlek, hogy észre sem veszem...
  • reménytelen
    #5098
    Zene nélkül játszom, EAX kikapcsolásával. Amúgy ha kibírod, hogy játék közben egyszer se nézd meg a pause menüt (csak ha automatikusan bejön, vagyis ne üss Esc-et), akkor tuti nem fog újraindulni. Vannak olyan alkalmak, amikor valahogy nem tud jól visszatérni (nem tudom, mi okozza). Na mindegy, szóval nem tudom, hogy mi okozza, még tesztelgetek.
  • DJ RX7
    #5096
    olsvass bele a ReadMe-be!!!
  • Akuma
    #5094
    lécci árúlja már el valaki melyik a vehicycle action button puttony!!!!!!
  • bertino
    #5092
    Miféle safe ????
  • démonigyerek
    #5091
    hát a videókari...
  • DJ RX7
    #5090
    ja és valahogy el lehet inditani a Driv3r Safe mondban?
  • DJ RX7
    #5089
    Jaj! nem indul a a game elindítom és 1 másodperc feketeség és kidob az asztalra? mi a baja nem hinném hogy a gépigény vagy lehet? AMD Athlon 1400MHZ,256DDR RAM,ASUS 7100 Series Geforce 2 64mbram és a legujabb Driver hozzá. Mi lehet a baj?
  • IMYke2.0.0.0
    #5088
    Sült galamb effektus?

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Tomsteel
    #5084
    szal tud valaki cheatet a driver3-hoz??
  • bertino
    #5079
    Attól nem is fog működni
  • DJ RX7
    #5078
    és az nem jó?