6730
  • Qwerty4
    #6610
    hát még szép hogy nem tetszik, a főindok pedig az hogy unalmas(nem köt le), nameg amiket a #6602-ba leírtam
  • Kit--Kat
    #6609
    azt megértem ha nem tetszik, vagy ilyesmi, de hogy unalmas??! Ez kabaré...
  • Qwerty4
    #6608
    az
  • Kit--Kat
    #6607
    pff unalmas????????????????
  • Qwerty4
    #6606
    tévedsz
  • Qwerty4
    #6605
    Én szertem az autós gameket, de a GTA-t és a hozzá hasonlókat unalmasnak tartom.
    Te talán minden játékot szeretsz?Nagyon meglepődnék ha ez így lenne...
  • bertino
    #6604
    beteg volt szegény, mikor írta :-)
  • Kit--Kat
    #6603
    Ha neked a GTA unalam én nem tudom inkább nem mondok semmit, mellesleg nem bántásból de te gondolom te FPS meg ilyesmi mániás vagy, mert aki 1 kcsit szereti az autós játékokat az imádja ezt is.
  • Qwerty4
    #6602
    Egy kis értékelés a játéknak:
    grafika:nem tetszik a grafikai engine...tehát szar
    játékmenet:nem bírtam, mert GTA szerű, unalmas
    menü:háttere fasza, viszont olyan sötéten kezdődik maga a menü, hogy nem lehet látni a menüpontokat, aztán valahogy megtaláltam a gamma-t és felhúztam
    videok:kiválóak, de csak a videok, jók reklámnak
    zene:elfogadható instaláláskor és a menüben is
    kamera:nem tetszik semmiképpen

    Hát ennek is reinstall lett a vége 1 óra játszodgatás után, főnleg azért mert GTA style-ja volt teljesen, tehát dögunalom várt volna rám.

    Egy hét alatt 5 játékot próbáltam ki, mindegyiknek kuka lett a vége:Devil May Cry 3, WW2 Combat - Road to Berlin, Chrome, WarPath, Driv3r.Hát peches hetem volt, egy jót nem játszodtam.

    Nem baj, felrakom hamarosan a Flatout 2-t, na azt biztos már fasza lesz, mert az első rész is nagyon bejött.Remélem nem okoz csalódást.
  • bertino
    #6601
    megint elkezdtem végigjátszani :)
  • Mayorpapa
    #6600
    Nekem működött egy bizonyos tariner, nem tudom, neked melyik van
  • Nemcso
    #6599
    Miért lenne rá szükséged, melyik résszel van gondod ?
  • trackmaniac
    #6598
    Valakinek sikerült már megfejtenie a trainer titkát? Hogy végül is hogyan működik? Vagy ne is próbálkozzak vele?
  • Mayorpapa
    #6597
    hát ez az, ettől félek én is, hogy "betartják a szavuk"...Én bizti eljátszanék vele, ha kijönne PC-re is
  • bertino
    #6596
    pff, ugratsz...
  • Gerbill
    #6595
    Ja tényleg marha jó benne a fzika, főleg amikor ugratok az autóval és egy ideig rendesen megy előre, mikor egyszerűen csak elkezd süllyedni az eleje, ha kicsit magasabbról ugratok simá fejreáll a kocsi. Az hogy nincs párja az azért erős.
  • bertino
    #6594
    az a nagy helyzet, hogy a fizikának nincs párja...
    még mindig a legtutibb, Driver 1 fizikájáról nem is beszélve...

    arra vannak csinálva, amire a játékban használni kell őket: zsaruk ellen kanyar és kilincs, ennyi
  • Gerbill
    #6593
    "megtudhadtuk, hogy a Driver által alkalmazott technológiákat további játékokban is "értékesíteni" kívánják majd"
    Itt mire gondoltak pontosan? A gyönyörű grafikára, vagy a remek fizikára
  • bertino
    #6592
    hisz megmondták, hogy nem fog kijönni...
  • Fido4life
    #6591
    sztem kijön
  • Mayorpapa
    #6590
    nekem az adna boldogságra okot, ha kijönne pc-re a Parallel Lines...
  • bertino
    #6589
    magyarul Ubisoft felvásárolta majdnem teljesen Reflections-t... ez végülis vmilyen szinten boldogságra ad okot...
  • grebber
    #6588
    Off:

    Túlvan a Ubisoft a Driver átvételén
    [2006. augusztus 07. @ 20:00 - Forcecaster]

    Nos már korábban beszámoltunk róla, hogy a Ubisoft felvásárolta a Driver című autós akció vagyonjogait, valamint az azt fejlesztő Reflections Interactive anyagi javai is.

    Mostanra már teljes mértékben átkerültek a jogok a Ubisofthoz, így a következő játék elkészítése gőzerővel halad. A Ubisoft elmondása szerint ezen lépés most utat nyitott a cég előtt, hogy betörhessenek az autós játékok piacára. Emellett megtudhadtuk, hogy a Driver által alkalmazott technológiákat további játékokban is "értékesíteni" kívánják majd. A játék mellett mostanra a fejlesztők is átkerültek, így a Reflections Interactive dolgozói most már a Ubisoft gondos kezei alatt dolgozhatnak tovább.

    forrás: Gamestar
  • ldavid
    #6587
    :D thx! pont erre gondoltam, csak nem voltam biztos benne
  • reménytelen
    #6586
    Az az, mindegyik rádtámad gépfegyverrel!
  • Gerbill
    #6585
    Ja egy ilyennel találkoztam, legalábbis azthiszem, valami templom hátsó udvarán rámtámadt egy gépfegyverrel.
  • reménytelen
    #6584
    Az a gúnyneve a játékban, hogy Timmy Vermicelli, de ha rákeresek, csak ilyen picit találok:

  • Gerbill
    #6583
    Egy screenshotot tudnál mutatni az egyik ilyenről? Most pont fent van a játék mert végig akarta játszani(most tovább bírta a gépemen mint múltkor)
  • reménytelen
    #6582
    Nem mentőöves, hanem ilyen kis karúszók vannak rajta, amikkel a gyerekeket szokták úszni tanítani. Minden pályán van belőle 10 a "Take a ride" módban.
  • ldavid
    #6581
    valaki megtudja nekem mondani hogy tényleg van-e a játékban mentőöves tommy vercetti a ViceCity-ből?
  • Mayorpapa
    #6580
    nekem kéne az egész Driv3r soundtrack. Nincs meg valakinek?
  • reménytelen
    #6579
    Közben megtaláltam, de beírom, ha esetleg másnak is kéne:

    Phantom planet - Big Bratt
  • reménytelen
    #6578
    Valaki aki tudja, legyen szíves mondja meg, hogy mi annak a számnak a címe, ami az extrák "így készült" (making of) film elején megy!
  • Fido4life
    #6577
    számomra a világ legjobb játéka, és csak remélni tudom, hogy megtudják e még valaha ismételni az élményt...(vagy felülmúlni)
  • bertino
    #6576
    számomra is nagy forradalmi váltás volt
  • Fido4life
    #6575
    Örülj neki.. AMúgy én anno megörültem a Driver 2-ért, aztán egy hét alatt meguntam..:( Utána jött A(!) GTA 3..:)
  • Slig
    #6574
    Amúgy az én gépemen szaggatásmentesen full grafban tökéletesen ment: AMD Sempron64 2400+ AOpen Gf 6600GT, 768MB RAM.
  • Slig
    #6573
    Helló! Imádom a DRIV3R-t, bár mindenki fikázza. Sztem jó lett, bár a TPS irányítása a lövöldözős részeknél kicsit szar, de a kocsit remekül lehet irányítani. A GTA: SA-al nem lehet ugyan összehasonlítani, de a grafikája/törésmodelle sztem tökéletes. Bár nem hozza azt a feelinget mint az első rész. A 2. se hozza (főleg, mert csak PS-re jelent meg, kénytelen voltam azon végigszenvedni :@)
  • Fido4life
    #6572
    Ez nem az én érdemem, ez valami csoda MX lehet :D
  • bertino
    #6571
    akkor takarodó
    fele se igaz annak, amit a játékról írtál...