6730
  • gabesz752
    #6650
    huh, na most nyálaztam át a megjelenéstől számított majdnem minden hsz.-t. 3óra telt el azóta, és az NFS:Carbon végigjátszása után játok itt.
    Olvastam hideget-meleget a játékról, szerencsére van saját tapasztalatom is, igaz akkor még fx 5200kártyám volt meg 1.8-as procim, és sajna nagyon akadt...
    Most, hogy valamivel jobb a gépem elhatároztam, hogy megint elkezdem, remélhetőleg normális FPS keretek között :)
    A gondom csak az, hogy különböző oldalakon már nem találom a játékat, a chello-s 5gb os korlátozásomról nem is beszélve(ráment a carbonra 4gb)
    Valaki nincs miskolcon akinek megvan és kiírná nekem? Nagyon megköszönném...
  • fery02
    #6649
    Kössz mindent, kijátszottam, hát tényleg nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de végülis jót szórakoztam vele. :D
  • fery02
    #6648
    Majd meglássuk:D
  • bertino
    #6647
    mindent be kell konfigurálni és nem lesznek ilyenek :D
  • fery02
    #6646
    Ja, és neked is a lövés gombbal szált ki az emberke az autóból?
  • fery02
    #6645
    És neked összejött? szemétség:D
  • fery02
    #6644
    Eddig én is tudtam
  • Kit--Kat
    #6643
  • bertino
    #6642
    igen, ahogy mozogsz az autóval, ugy tudsz célozni :)
    nekem eddig máshogy nem sikerült :)
  • fery02
    #6641
    Na, másnap van. Bocs mindenkitől a viselkedésemért, csak ideges voltam a játék miatt. Már nyugodt vagyok:D Szóval lehet célozni az autóból? :)
  • bertino
    #6640
    hát akkor töröld
  • Fido4life
    #6639
    -.- >.<
  • fery02
    #6638
    Bravó a fejlesztőknek ezért a fosért: sikerült az autóból lövésre rájönni, viszont azzel a gombbal néha ki is ugrik a csánk az autóból, mert ez a besszállás gombja is egyben. Viszont ha küldi közben folyamatosan lenyomva tartjuk, akkor nem ugrik ki, hanem lő folyamatosanMár csak arra kéne rájönni, hogy hogyan lehet célozni, mert így, hogy nem lehet egyszerűen szörnyű, és idegőrlő. Nehogy azt írjátok, hogy nem lehet benne célozni, mert akkor törlöm le a picsába ezt a szarkupacot
  • Nemcso
    #6637
    Nem igazán, sajnos a "konzolos múlt" nagyon érződik rajta.

    Marad a gamepad illetve (mint nálam) a billentyűzet.
  • w77d
    #6636
    Sziasztok! Be lehet valahogy állítani hogy kormánnyal lehessen kanyarodni és a pedálokkal gáz illetve fék? Nekem nem igazán sikerül! ha pedig már vmi éphogy összejött akkor meg ha egy picit elfordítom a kormányt rögtön teljesen elfordul az autó!
  • Nemcso
    #6635
    Teherkocsis küldinél pont a ledobott hordókat kell szétlőni, lehetőleg még a levegőben, hogy a teherautó leamortizálódjon.

    Nem egyszerü küldetés, idegőrlő, de azért megoldható.
  • Kit--Kat
    #6634
    Én legalább 2hónapra jegeltem emiatt a játékot annyira gáz volt...
  • bertino
    #6633
    épp ez a jó benne, hogy szenvedni kell :D
  • Kit--Kat
    #6632
    Pedig kéne, amúgy nagyon gyűlöltem azt a küldetést, pont azért nem is fogom soha többet végig vinni a játékot.
  • fery02
    #6631
    Nekem nem csinál semmit a lövés gombbal. Valaki segítsen könyörgök! :D
  • fery02
    #6630
    köszi
  • bertino
    #6629
    nekem ugy rémlik a kocsival max
    egyébként nyomni kell a lövés gombot és akkor nem rakja el
  • fery02
    #6628
    Annál a küldinél járok, hogy egy teherautót kell üldözni, amely bombákat szór ki rám, aminek én nem nagyon örülök. Nos, ezt időre kéne megállítani. De hogyan, miközbe szórja rám a cuccot ezerrel. Mellettem egyébként ül egy társam, akinél van fegyver. Indulásnál még a kezében van, 5 másodpercig, viszont aztán egész útra elrakja. Nem lehet mondjuk valamelyik gombbal őt is irányítani?
  • Fido4life
    #6627
    Francba felraktam a játékot, és utána jöttem csak rá hogy GeForce 4 MX-em van..
  • bertino
    #6626
    hát nincs, ez tény
  • Fido4life
    #6625
    Mondom BE teszed a Soundtracket
  • Kit--Kat
    #6624
    háthhh...
  • Gerbill
    #6623
    Én freegamenél halálra untam magam.
    bertino
    Szerinted az, szerintem ez árkádabb, az igazi autóvezetééshez semmi közük nincs.
  • bertino
    #6622
    flatout fizikája jó ?
    nagyon zsír és 100x árkádabb a Driv3rnél, bocs :DDDDDDD
  • Fido4life
    #6621
    Azért ha berakod a Soundtracket, és nyomsz egy freeromaingot, a hangulat nagyon ott van..:)
  • Gerbill
    #6620
    Meg olyan volt mintha kesztyűt viselne(mert a keze is befehéredett)
  • Gerbill
    #6619
    Hát nemtudom, amikor ugrattam(teljesen mindegy milyen autóval), akkor egy ideig rendesen viselkedett az autó, utána pedig hirtelen elkezdett süllyedni az orra, és ha túl nagyot ugrattam, akkor majdnem át is fordult. Nekem nem tetszik az autók fizikája. A FlatOut 1-nek annak jó, de ennek
  • Kit--Kat
    #6618
    Az autók fizikája az verhetetlen, ebbe kár belekötni, ennek ez a lényege.
  • Qwerty4
    #6617
    ja és még a bugokról nem is beszéltem:már az első pillanatba bugos volt, még a térkép is, nameg hátulról az emberke feje néha befehéredett
  • Gerbill
    #6616
    Hát ez max azért lehetett az élen, mert híres volt az elődje. Nekem a gta-k a maguk idejében tetszettek, de ma már elő nem venném. A driver meg szerintem nagyon unalmas, bugos, béna fizika, ráadásul a karakter is úgy mozog mint aki berottyantott a gatyájába, a célzásról ne is beszéljünk.
  • Qwerty4
    #6615
    Jó, GTA és Driver egy csoportba tartozik...gondolom a Driver egyik része se volt bukás, az is valószínű elől volt a topon valahol.Nem?
  • Kit--Kat
    #6614
    Én a GTA-ról beszéltem:) Az döntögetett rekordokat.
  • Qwerty4
    #6613
    Persze, hogy értem.Örülök annak is hogy rekordokat döntöget az eladásban.A nem lekötés alatt pedig azt kell érteni, hogy az egyéni követelményeimnek nem felel meg elég sok pontban, ezért is töröltem, főnleg a GTA-s tapasztalatok után meg pláne hogy nem bírom.
    Hidd el biztosan nem én vagyok az 1etlen akinek nem tetszik ez a játék illetve az ehhez hasonlók, max. csak én vagyok aki le is írta ide(nem tudom pontosan, mert nem követtem ezt a topicot).
  • Kit--Kat
    #6612
    Jó az nem érdekel leköt-e vagy sem, de azért mert nem jön be 1 játék neked, de vásárlási rekodrokat dönt, valószínüleg neked unallmas csak. Érted mire akarok kilyukadni?

  • Harly18
    #6611
    Szerintem jól le lehet szórakozni a játékkal a negativumai ellenére is, pedig szinte csak az van neki. A legjobb az autók fizikája és a törése. Korábban el kezdtem vele játszani, de szerintem elő fogom venni és végigjátszani, mert hangulatos játék, főleg a török pálya........