6730
  • cicai
    #5486
    hogy kell telepíteni a magyarosítást?
  • cicai
    #5485
    szevasztok!
    nem tudom mit kell csinálni annál a bombás küldetésnél amikor nem szabad lelassítani 50mph alá különben felrobbanok. eljutottam a megadott célhoz
    és ott egy kocsi ment velem eggyütt. a gép valami olyat írt ki hogy ugrás de nem vagyok biztos benne ott mit kell csinálni?
    kérem segítsen valaki.
  • bertino
    #5484
    Muszáj követni, sajnos.
    Jó kis véreb küldetés egy kettő tényleg, meg kell hagyni.
    Én spec annak örültem, hogy a Driver1-ben sok volt az időre menő küldetés... ebben meg, talán nincs is ? Vagy van ? Én nem emlékszem rá, bár nem tegnap toltam végig az is biztos. Asszem nincsenek
  • bertino
    #5483
    Nincs kód, vagy ha van is, a játékban kell elérni
  • Prézli
    #5482
    Szerintem a PC-s verzióból
    totál ki vannak irtva a kódok.
  • Brian87
    #5481
    Szevasztok!!

    Haverom mondta,hogy elakadt az egyik pályán és azon szenved hetek óta.
    Pontosan nemilyen hogy mit kell csinálni mert nem a megoldást nemtudja hanem.. mondom inkább:
    nemtudom mi a pálya címe de a 3. városban van és úgy kezdődik hogy egy csaj bepattan a kocsiba és elhajt és nekem utánna kell mennem.
    És sehogy se tudja követni bármilyen faszán vezet is..
    Ha vki tudja miről van szó megmondaná hogy hogy csinálta meg mert hátha van vki jó trükkje hogy hogy lehet jól követni.

    Kössz
  • Kit--Kat
    #5480
    de az a küldetés köcsög, ha a fejemfölött repül el a hordó akkor is robban és kitérít az irányomból
  • PLackó
    #5479
  • reménytelen
    #5478
    Elég, ha ráraksz egy súlyt... :-)
  • KG21
    #5477
    ragaszd le celluxal a tűz gombot, és akkor csak az irányítással kell foglalkoznod. :)
  • zuji01
    #5476
    Hali!
    A bomb truckos küldihez adna vki tippet. kb 3 hete vagyok elakadva.
    Vagy vmi pályaugró kódot.
    köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #5475
    azt meg ne használd, ha jót akarsz magadnak... :)

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • cicai
    #5474
    jo de még csak ez van
  • IMYke2.0.0.0
    #5473
    Hát az elég fos.
    Én most fordítom a saját verziómat, illetve már a meglévő, lefordított szövegeket ellenőrzöm.
    Holnapra legkésőbb kész vagyok.

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • cicai
    #5472
    a béta változatot most töltöttem le.
    de kössz!
    bocss, csak rosszul írtam
  • cicai
    #5471
    a bélta változatot most töltöttem le.
    de kössz!
  • reménytelen
    #5470
    Figylej, az ilyen kérdések helyett adok egy tuti tippet:
    www.magyaritasok.hu
  • cicai
    #5469
    van már magyarosítás?
  • Bal1
    #5468
    Köszi soha nem jöttem volna rá , mindig le akartam lőni
  • Prince007
    #5467
    Csak kövesd, nem kell megölni.
  • Bal1
    #5466
    Valaki segítsen pls. Maiami-ban járok és elakadtam a The Hit nevű küldetésnél, amikor motorral kell üldözni a csónakos csávót. Hogy tudom megölni??? Próbáltam ráugratni egy ugratónál de nem sikerült.
    Hogy tudom megölni?
  • Barni
    #5465
    hello!
    végre megoldódott a gondom és mostmár tudok játszani a játékkal teljes mértékben. nem szerette az integrált hangkártyámat így beraktam egy sb live-ot és azzal már tökéletes, nem indul újra, semmi baja. hol találok frissítést?
  • hykao #5464
    1. általánosságban írtam...de te felvetted az inget... :)))
    2. "jó,bocsmár miért kéne tudnom?" - pl. saját érdekedben...hogy ne állóképekben gyönyörködjél...ha állóképekben akarsz gyönyörködni, akkor menjél a Csók Galériába... :)))
  • mike369
    #5463
    kíváncsian vártam már, mikor borul a bili...
  • PLackó
    #5462
    jó,bocsmár miért kéne tudnom?
    meg hagy tudjam már hogy mit akarok venni,most ezért lennék sík hülye a pc-hez mert nem tudom a pontos nevét?nem kéne kritizálnod,de hagyjuk.
  • hykao #5461
    Gyerekek ha 1 percnél többet elidőznétek a játék beállításaival a menüben...arra is odafigyelve, hogy NE LEGYEN A VIDEOKÁRTYA DRIVERÉNEK KONTROLLPANELÉN IS MEG A JÁTÉK MENÜJÉBEN IS "DUPLÁN" BEÁLLÍTVA BÁRMI IS...(esetleges codec problémákat megoldanátok...) akkor még akár az a kibaszott furcsa helyzet is előállhatna, hogy a JÁTÉK RENDESEN FUTNA - NEM SZAGGATNA!!!

    Aki pedig PC-zésre adja a fejét, annak nem ártana tisztában lenni olyan fogalmakkal, mint pl. az a "frame izé"...vagy ha ez fárasztó, akkor kell venni egy konzolt... :)))

    (a "frame izé" egyébiránt azt csinálja, hogy szinkronizálja a videokártya és a monitor képfrissítési frekvenciáját...ez esetenként akár 50%-os teljesítményromlást is eredményezhet...arról már nem is beszélva, ha mondjuk a videokártya driverének kontrollpanelén is be van állítva...)
  • bertino
    #5460
    Jé, hopszi
  • bertino
    #5459
    Az ilyesmi kártyákat sajna annyira nem csípi a gém
  • reménytelen
    #5458
    Ja, kicsit átállítottam a controlles-okat... konfiguráld, ha nincsenek hosszú ujjaid, mint nekem.
  • báttyó02
    #5457
    hát ha én berakom az árnyékot,akkor rögtön szaggat. mondjuk még játszható,de ne szaggasson :dd
  • PLackó
    #5456
    igen, én is erről a frame valamiről beszéltem.lehet tényleg jók benne az árnyékok de RENGETEGET eszik a gépből.én inkább hanggal és árnyék nélkül játszok :P tehát muszály sajnos valamit butítani.meg a te kártyád sokkal erősebb,gondolom ezért nem okoz komolyabb gondot az árnyék.
  • reménytelen
    #5455
    De hülye vagyok, te vagy az...
  • báttyó02
    #5454
    öööö :dddd

    hát [email protected]. de multkor már megadtam,és fel is jöttél :DD

    tudod az exe-t küldted :dd
  • reménytelen
    #5453
    Mondj egy címet! (Lehet MSN is, sőt, jobban örülnék neki)
  • báttyó02
    #5452
    jó lenne :)
  • reménytelen
    #5451
    Sajnos az enyém meg nem unlock-olta a Cheats menüt, de amúgy minden megvan! Az kell?
  • báttyó02
    #5450
    ehem..valaki küldjön légyszives egy SAVE-t,mert nincs idegem a küldetésekkel kinlódni.
    a gamecopyworldos meg szar,mer mikor betöltöm,tiszta hibás a játék.

    légyszives valaki
  • IMYke2.0.0.0
    #5449
    Bezony, nagyon

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • báttyó02
    #5448
    látom ez a szmájli nálad jó szolgálatot tesz
  • reménytelen
    #5447
    Én úgy gondolom, hogy az árnyékok a játék fő erőssége grafika terén, úgyhogy nyugodt szívvel bennhagytam az ADVANCED SHADERS beállítást. Nadeviszont! Kikapcsoltam az úgynevezett SYNC EVERY FRAME opciót, ami fogalmam sincs, hogy mi, de jelentős teljesítményjavulást értem el vele. Kikapcsoltam még a zanét meg az EAX-ot. Tényleg szuper! Most már csak kéne egy olyan patch, ami az épületek villogó textúráit is kijavítja, mert ugye a fák már nem villognak, hurrá! Ajánlom azért az árnyékokat, mert jól meg vannak csinálva!