6730
  • IMYke2.0.0.0
    #5446


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • báttyó02
    #5445
    óóó hogyne mer ez ilyen egyszerü,hogy hát..most akkor olyan kedvem van,hogy lecserélem a vga-t...lol
  • PLackó
    #5444
    nekem is tökéletesen muzsikál (1024*768 high) a titka:shadows kikapcs,azt a frame-es valamit is kikapcs,eax a hangoknál kikapcs.és voalá!
  • cicai
    #5443
    ha tudnátok segíteni akkor elmondom , hogy annál a küldetésnél akadtam el ami elött ez volt.( kamionos után, amikor kocsikat el kell lopni és a kamion hátuljára elvinni). tudod ez az amikor ott a tenger mellett van egy nagy hely és amikor behajtok akkor lőnek rám. lelövök mindenkit és utána fel kell mászni arra amire a nyíl mutat.valoszínüleg az egy emelő. akkor felmászok és beszállok. valamit kiír de nem értem. valoszínü a gombokat írja le. légyszi ha tudod akkor írd meg nekem hogy mivel kell irányítani
    kössz!
  • Tomsteel
    #5442
    Szisztok!
    Én csak azt szeretném mondani, hogy nekem tökéletesen megy a game.
    Van hangom, gyönyörű grafika, nem szaggat, stb...
    Először nekem sem tetszett, de most már az egyik kedvencem lett.

    (Abit IC-7,PIV 3.0Ghz,512Mb DDR,Ati Radeon 9600XT,!!Creative sound blaster!!)
  • Met
    #5441
    talán le kellene venni az árnyékot meg egyébb efekteket
  • reménytelen
    #5440
    Kösz, talán inkább nem szedem szét, mivel KIZÁRÓLAG csak Driv3r közben csinálja, de akkor sem mindig. Máskor soha. Szóval, egyszer majd rájövök valami megoldásra.

    Guano78: Nem tudom, az utolsó mondatoddal mit szerettél volna közölni, de szerintem az Intel processzorok nagyon jók. Csak nem a Celeron, mert a Celeronok sokkal gyengébbek, mint a sima!
  • MrTressy
    #5439
    cseréld le a vgat nekem egy sima 6800sal meg egy 1700+@2500+os amdvel 1024 ben aa-t is bekapcsolva tökéletesen fut
  • Guano78
    #5438
    Hali!
    Nekem ASUS P4C800 Deluxe a lapom, 3 GHz Pentium CPU /dobozos, nem OEM/, 1024Mb 400MHz Samsung DDR /duálba/, Sapphire Atlantis Radeon 9600 Pro 128 Mb VGA, és szaggat a játék mint az állat!!!
    Minden driver a legfrissebb, reinstall Opr., és mégis sz@r a game:(
    640x480-ba, 800x600-ban, 1024x768-ban 70 Hz-en:(
    Ezek miatt párszor eljutottam arra a szintre, hogy nekiessek a gépemnek egy 58-as láncfűrésszel!
    Csak az a gond, hogy mivel INTEL-ről van szó, az azonos gépek közti hatalmas működési külömbségeket le kell tudni nyelni, mivel eggyetlen 2 GHz-e CPU sem muzsikál ugyan úgy, mivel a neve INTEL!
  • Guano78
    #5437
    Szeva!

    Ha ritmikusan /15-20 percenként, akár használog a gépet, akár csak bekapcsolva dekkol/ restartol a gép, akkor a legérdemesebb lehúzni az összes csatlakozót az alaplapról, és úgy visszaDUGNI:) hogy közben megmozgatod 1 pöttyet!
    Nekem 1 hete volt hasonló gondom! Tápcserét mondogattak, meg hasonló dolgokat, és miután szétkaptam és összedobtam, megszünt a problem:) /kop-kop-kop/
  • Brian87
    #5436
    Szevasztok!!!

    Lenne egy igen érdekes kérdésem,remélem vki megfejti rá a választ.
    Na szóval arról lenne szó hogy nekem vmiért eszméletlen szar a driver 3-am mert egyszerűen annyira akad meg nemrajzolja a textúrákat hogy az csak na.Haveromnak meg tuti jól megy 800X600-ban 32 bites felbontásban 85 HZ-en.
    Ő gépe : Abit VT7(azthiszem ez nemtudom pontosan de vmi ilyen),intel cerka D 2670Mhz,512 DDR 400Mhz és egy ati 9200 128MB

    Enyém : Asus P4S8X-X , intel cerka 2.4 , 512 DDR 400Mhz, ati 9600XT 128.

    Na és ezzel a konfiggal nála tök jó minden,nálam házakat alig rajzolja ki,akad mint az isten..más mindenben lepipálom de ez vmiért gagyi.És full jó a gépem tehát nem oprendszer vagy mi..mást mondjatok ha tudtok légyszi.

    Nah jól feladtam a leckét nem?? :)))
    Remélem azért van 1-2 olyan aki tud vmicskét segíteni mert én is megnézném milyen a játék de igy nemfog menni.

    Kössz előre is.
  • báttyó02
    #5435
    de nekem árnyékokkal szaggat.
    am az ujraindulás nálam sose volt.

    egy savet küldenél? vagy valaki lgyszi
  • Kit--Kat
    #5434
    peccs miatt??:DDDD
  • reménytelen
    #5433
    Árnyékokkal sokkal jobb, hidd el... nekem maxon van a shader meg a többi, és nagyon szép! Főleg a patch-csel, hogy a fák már nem villognak! (De miért indul néha újra a gép???)
  • báttyó02
    #5432
    hát igy ahogy most játszom,ezerszer szebb mint a vice..pedig az árnyékok ki vannak kapcsolva
  • Kit--Kat
    #5431
    Az a baj, hogy sokan nem értékelik bizponyos részeit és csak a rosszat nagyítják fel, és olykor magukat teszik hülyévé amikor olyan kijelentéseket tesznek, hogy pl szarabb a grafja mint a VC-nek, és társai.
  • Mihail
    #5430
    oks köszi
  • báttyó02
    #5429
    szedd le,én pl. hirtelen döntöttem,és leszaroztam...aztán igy pár óra játék után már tetszik.

    bár az tény,hogy többet vártam,de el lehet szórakozni vele
  • Mihail
    #5428
    milyen ez a driver 3 jó? egy haver mondta h fél óra után letörölte. érdemes leszedni?
  • Kit--Kat
    #5427
    A Half Life-os logódból kiindulva neked tuti nem fog tetszeni. Sry tapasztalat.
  • grizzly21
    #5426
    Kinek mi a véleménye a driv3rről? nekem még nincs meg. Kijavították a konzolos hibákat?
  • Prince007
    #5425
    Várjuk
  • báttyó02
    #5424
    hali,valaki küldene nekem egy save-t?
  • báttyó02
    #5423
    nekem az is be van kapcsolva,és 30 fps-en felül megy mindig :d
  • IMYke2.0.0.0
    #5422
    A Magyarítások Portálon van egy "magyarítás", de én a helyedben NEM tenném fel. Iszonyat gyenge lett - a srác fél éve tanul csak angolt, olyan is, a srác is (tiszta dedó, tessék elolvasni majd a kommenteket is a híreknél).

    Az én fordításom valószínűleg még a hétvégén elérhető lesz. Igaz, "kicsit" többet is fog tudni, mint Varga Attila "barátunké": kb. 15 MB-nyi lesz a mérete, és lesz benne módosított videó is (szokásomhoz híven) a lefordított, összes szöveg mellett.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • hiba
    #5421
    az anisot kikapcsoltatok?
    nalam nem szaggat 30-60fps
    latotav talan mediumon van
  • PLackó
    #5420
    én meg inkább lejjebbveszem a grafikát,de hang azért legyen már, de hagyjuk :P
  • báttyó02
    #5419
    szal igy meg se reccen,és minden fullon van,kivéve a árnyékot
  • báttyó02
    #5418
    hát még mindig jobb hang nélkül,mint szaggatásba..
  • PLackó
    #5417
    te tudod..
  • bertino
    #5416
    Még nem kaptunk hírt róla, hogy készen lenne
  • Hunter of Deer
    #5415
    Mikor lessz hozzá magyarítás?
    Vagy esetleg van már??
  • báttyó02
    #5414
    nem.
  • Kit--Kat
    #5413
    jahh
  • PLackó
    #5412
    eaxot ok hogy leveszed,de a hangot minek??úgy élvezhetetlen a játék.nem?
  • bertino
    #5411
    Pfu... jó kérdés, én már régen vittem küldiket benne nem nagyon emlékszem.
  • Prézli
    #5410
    Miamiban a garázs mire való?
  • Prézli
    #5409
    Miamiban,amikor az M jelű
    bevásárlóközpnton kell
    keresztül kajtatni aztán
    el kell vinni egy kocsit
    egy helyre,akkor azon
    a helyen is van piros
    kereszt na oda nem
    lehet bemenni.
    Ha igen hogy?
  • báttyó02
    #5408
    nekem is majdnem ugyanez a gépem,nekem igy jo,szal valszinü jo lesz neked is
  • Dani 22
    #5407
    Köszi megnézem