6730
  • Kit--Kat
    #6690
    Ezt mindenképp nézzétek meg:)
  • underground2
    #6689
    VALAKI NEM TUD MULTIPLAYER PROGRAMOT A DRIVER3-HOZ?
  • DonnieBrasco
    #6688
    Kőkemény mazochizmus...

    DB
  • bertino
    #6687
    döntöttem
    most megint felrakom a gamet
  • adam first
    #6686
    Ez után a küldi után jön az uccsó rész, Pc-n nagyon elbaxták az irányítást. Anno amikor én játszottam vele az volt az első dolgom hogy átállítottam a gameplayt. Öszesen 27db küldetés van a játékban és ez az az uccso rész ami még meg tudott maradni Drivernek(az összes hibája ellenére hozza a régi részek hangulatát). Ezt a Jerichos küldetést úgy kell megcsinálni, ha jól emléxem 1. iszonyú ügyes legyél 2. ne szállj ki az autóból, ha jól tudom Tanerel kell vezetned, Tobias Jonesal pedig lőnöd, de nem vészes a legfontosabb ne kerülj Jericho elé mert akkor mission failed. Állandóan lődd hátulról, közben pedig próbáld ki kerülni a forgalmat vezesd neki egy fának vagy valami másik autónak! Tudom elsőre ez így lehetetlennek hangzik, de a DRIVER-ek már csak ilyenek direkt csal a játék, de ettől eltekintve élvezhető. Pc versiont nem tudtam teljesen élvezni anno, mert ki kellett kapcsolnom a hangokat hogy ne szaggasson a játék. Szerintem beszerzem inkább Ps2-re cuccost, állítólag az a version jobb. Na majd meglátom, remélem tudtam segíteni.
  • Brian87
    #6685
    megvan!!

    enteren volt nekem a ki/beszállás és ezért a játék függetlenül a beállításoktól az enterre állitja a lövést és nekem meg ugyebár azon volt a kibeszállás is.
    most jó tudok lőni végre, de baromi nehéz ez a pálya...egyszer sikerült lelőnöm úgy hogy alig maradt neki egy kicsi erre az utolsó hordó által szétment a kocsi....mire ezt megcsinálom!!

    Azért köszi a segítséget!!!
  • Brian87
    #6684
    kössz a tanácsot..megnézem bár én összenyomkodtam már mindent mármint egérrel különböző szituációban de semmi eddig.
    Amúgy lehet lőni kocsiból ki??
    Mert ha leirnátok melyik beállítás kell hozzá akkor hátha betudom állítani..lehet nincs arra a gombra állitva vagy vmi nem stimm.
  • Annihilator100
    #6683
    Üdv.

    Ki kell löni a teherautót.Próbáld meg egérrel,arra hátha vissza jön a célkereszt.
  • Brian87
    #6682
    Öö nem mert az én emberemnek nem ir ki semmi ilyet mikor beérem a teherautót....a társam meg szintén nem ad semmi ilyen mozdulatot...annyit érek el ha beérem, hogy nem dobáléja tovább a hordókat rám...akkor lehetne lőni de mint mondtam indulás után pár percel eltünik a célkereszt és visszaül a társam a kocsiba...mikor van célkeresztem még tudom is le/föl mozgatni a célkeresztet de ennyi lőni foggalmam nincs mivel lehetne...pl motorcsónaknál tudtam vmelyik küldiben lőni a ki/beszállás gombbal és ott nem is szállt ki..gondolom ott azon a pályán megengedett volt...de itt nem tudok lőni hiába nyomom meg a be/kiszállást..hallom hogy lő egyet aztán kiugrik a kocsiból..(magyarán kiszáll)
    Foggalmam nincs mit kellene csinálni.
  • reménytelen
    #6681
    De ha kiugrik, akkor nem lehet, hogy a teherautó mellé kell menni, és akkor átugrik rá és megállítja?
  • Brian87
    #6680
    hmm hordókat???
    és azt hogy mármint azt mikor indulok akkor van célkeresztem de nem tudom hogy mivel kell lőni..ha meg elindulok és megyek 1 percet akkor eltünik a cékereszt és nem tudom előhozni.
    Alapban lehet lőni ki a kocsiból..mert nekem nem sikerül!!
  • Annihilator100
    #6679
    Helló.Tudom melyik rész az amire gondolsz.Már nagyon rég játszottam vele,de ha jól emlékszem akkor tán a hordókat kell lőni.
  • Brian87
    #6678
    Sziasztok!!

    Lenne egy kis problémám...nemrég kezdtem el játszani a Driver 3. részével...igazából másfél napja.
    Ott tartok, hogy elfogtam hosszas üldözés után Calitát és a kihalgatás során elmondja hogy a Zsákos és Jericho hol csapják nyélbe az üzletet.
    Aztán Jericho lelövi a Zsákost és elkezd menekülni egy teherautóval.
    Irányítást kézhez kapom mellettem ül jó zsarukollégám és megkapom feladatnak, hogy állitsam meg!!! Ennyi.
    Há mondom ok, szórja rám folyamatosan a hordókat a raktérből és fogy az idő egyre jobban.
    Ha beérem akkor sem történik semmi, ha meg próbálkozok mindig a végén tropa lesz a kocsi.
    Mikor indulunk a kollégánál ott a csúzli és jelzi is nekem a célkereszet de aztán fogja magát a hatyek és viszaül az ülésbe és cseszik lőni.
    Amúgy én nem tudok lőni a kocsiban menet közben??
    Bár hányszor próbáltam mindig kiugrott a srác a kocsiból ha megnyomtam az entert..(ami néha lött úgy vettem észre csak hát kiugrott közben)

    Előre is thx a helpeket!!

    Bye
  • zoli122
    #6677
    Nekem is jöhetne egy oldal ahonnan pici pézé le lehet szedni :)
  • csoola
    #6676
    elfelejtettem irni h ne 1000 ft-os oldal legyen, köszi aki segit
  • csoola
    #6675
    ö nem tudnátok adni privi be vmi w-s oldalt ahonnan le tudnám huzni a játékot, mostani gépem azt hiszem végre elég lesz alá, az elözön szaggatott mint a kutya, de az autos része miatt nagyon szivesen végig tolnám egyszer...
  • [HUN]FaTaL
    #6674
    cserélj videókártyát
  • attila117
    #6673
    amikor rákatintok az exe-re hogy jáccak akkor ezt irja

    Failed to create DirectX.

    No supported display adapter present

    miez és mit tegyek hogy fuson a játék??????????
    a választ el?re is kösz
  • Kit--Kat
    #6672
    már mióta... az Atari alapból a fiókcége
  • báttyó02
    #6671
    miért megvették a drivert is? :|w
  • bertino
    #6670
    talán hasznunkra válik Driver téren :)
  • Darth Vader123
    #6669
    dikk az ubisoft mindent felvásárol.....
  • marci555
    #6668
    Hogy kell megcsinálni azt a küldetést mikor asszem 3 kocsit el kell lopni és felrakni a kamionra. de mikor a 3. kocsiért megyek már alig van időm (km-em)
    Lécci help!!
  • reménytelen
    #6667
    Ha angolul is jó, akkor mindenféle játékhoz ajánlom a www.gamefaqs.com-ot.
  • eightmiles
    #6666
    ték -.-
  • Bambbu
    #6665
    Vagy valaki írjon már olyan web oldalt ahonna el lehet olvasni a végégjátszását
  • Bambbu
    #6664
    sziasztok valaki aki tudja hogy azon a részen mikor a trailerre kell a konténert felrakni mit kell nyomni a toronyba hogy tudjak vele mozogni mert megnyomom a nullát és csak a sárga gombot nyomja meg segítsetek...!!!!!!!!!
  • reménytelen
    #6663
    Ilyenkor ilyen helyeken kell körülnézni, mint:

    www.gamecopyworld.com
    www.megagames.com
    www.gameburnworld.com

    És trainert keress!
  • Káosz99
    #6662
    Helló van egy kis csalás a Driv3r? (sehol se találok)
  • bertino
    #6661
    nem tökmind1 ? magyarul se tudsz, hát még visszaolvasni...
  • theodor
    #6660
    Mem lesz pcre parallel lines?
  • bertino
    #6659
  • gabesz752
    #6658
    huh, már ennyi az idő...
    na 6kor elkezdtem vele játszani, szórakoztam egy "kicsit" kocsikázós módban, erre eljött a 8óra. Elkezdtem csinálni a küldetéseket és most Nizzaban vagyok, amikor autókat kell lopni.
    Sajna nekem is előjött a hanggal való akadozás. Sajna még 800*600ban is akadt élsimítások nélkül, ha jött a rendőrség.
    Kivettem a hangot és most 1024x768ban Minden Highon kivéve árnyék meg frame, 4xAF 4XAA és 60-70fps el megy és a kép gyönyörűűűű....
    Ha komolyabb rendőrsereg van a nyomomban akkor megy le kb 40-50fps-re.
    A hang nagyon hiányzik, de alatta megy a winamp, benne pár NFS zene, szóval így sem rossz csak nemhallom ha lőnek rám.
    Nagyon-nagyon köszönöm neked a játékot. Aki azt mondja, hogy ennek a gamenak szar a grafikája az ......ja. :)
  • bertino
    #6657
    remélem jó lesz :)
  • gabesz752
    #6656
    Küldtem privátot, hogy ne offoljak itt tovább
  • gabesz752
    #6655
    csak megmondod, hogy mikor meg hova és én megyek érte, na és persze mivel tartozom???
  • gabesz752
    #6654
    Avas, de persze elmegyek érte bárhova, sőt a barátnőm a győri kapuban lakik...
  • bertino
    #6653
    nah hol laksz miskolcon ? :)
    én győri kapu...
  • gabesz752
    #6652
    hogy gondolom-e?
    Természetesen rülnék neki és elfogadnám
    sima borítékban szerinted lehetne?
  • Fido4life
    #6651
    nekem megvan ha gondolod elküldhetem postán..