6730
  • Kit--Kat
    #5666
    nahh ennyit a nagy negatív kampány befolyásáról....
    1ként a zene kritikával nem éártek 1et, free ride-ben elégy lanygos a zene, de amúgy 1 elég igényes zenei palettát válogattak össze sztem 10/9-et simán kaphatna
  • reménytelen
    #5665
    Árnyékok a Driv3rben
    Csináltam még egy screenshotot, melyben látható Nizza egyik kis utcája, valamint az árnyékolás megoldása. Szemléltető eszközök: nizzai épület, francia kisautó (talán Renault)
    Szerintem szép és jó.
  • grizzly21
    #5664
    patch mit csinál?
  • dardevil
    #5663
    Nekem tettszik a játék !

    Amikor először próbálkoztam nem jött be ( 5 perc után del ). Rám nagyon hatott a negatív kritika, nem is foglalkoztam vele. A magyarítással és az új patch-el megpróbáltam újra, és lássatok csodát megszerettem. Bármennyire is közhely, de nem tom abbahgyni !
  • grizzly21
    #5662
    a filmszerkesztőröl jókat hallottam én is, meg a lövöldözésről rosszakat...
    na mindegy, ha 10/10 a vezetés már megéri.
  • reménytelen
    #5661
    Grafika: 8/10
    Zene: 5/10
    Játékélmény: -vezetés: 10/10 (billentyűzet)
    -lövöldözős részek: 4/10
    Kategórián belül: 8/10
    Vicehoz képest szerintem maxon grafika sokkal jobb, csak a játék rosszul van optimalizálva, a bugjai pedig feltűnőbek, melyeket mindenki felnagyít. Nem olyan sokrétű, mint a Vice, de a filmszerkesztő például plusz dolog és nagyon jó. Úszni lehet.
  • grizzly21
    #5660
    A driv3rről azt hallottam, hogy kicsit gta szerű játék, de több autó-lövöldözős mission. Kinek mi a véleménye róla?
    Ha pontoznátok mennyit kapna 10ből?
    -grafika
    -zene
    -játékélmény
    -kategórián belűl
    A képeket megnéztem egész jók, de vegyesek, van valaki aki egész jó beállításon lévő géppel játszik, ami hasonló az enyémhez( P4, 2.4Ghz,512DDR,Geforce FX 5600), mert az küldhetne printscreent.
    Köszi az infókat előre is,
    ja és vicehoz képest milyen a gáma?
  • reménytelen
    #5659
    Nem tudom, csak billentyűzetem van.
    Anélkül például alig látszik autókon golyónyom, és elég sok fán villog a textúra Miami egy részén.
  • mEkLaU
    #5658
    Anélkül milyen problémákkal találkozhat az ember?
    Kormánnyal milyen amugy az irányitás?
  • reménytelen
    #5657
    Nem esem neked. Nem kell megijdeni... Egyszerűen túl sok előítélettel és rosszindulattal rendelkező -gel találkoztam már. Ennyi. Amúgy ha fölrakod, közvetlenül utána rakd föl a 2. számú EU patchet (1-est NE), és utána rá a magyarítást! Mindjárt barátságosabb!
  • mEkLaU
    #5656
    Meg de nem tettem még fel!Remélem amiatt nem esel nekem.De majd azért ki fogom probálni.
  • reménytelen
    #5655
    És amúgy a játék megvan?
  • mEkLaU
    #5654
    A legkisebb rosszindulat nélkül kérdeztem amit kérdeztem nekem tetszik a kép
  • reménytelen
    #5653
    Igen, azt kell, mert ha fikázni jöttél, menj máshova!
    Itt a játék pozitív oldalát nézzük, és nem nagyítjuk fel a hibákat, mint egyesek!
  • mEkLaU
    #5652
    Annak szép voltát?:)
    Tehát most dicsérni kell itt a dolgokat azért kérdezem:)
  • reménytelen
    #5651
    Az eget, meg a vizet, meg a jobb oldalon belógó Nizzát!
  • mEkLaU
    #5650
    Itt mit kell nézni?:)
  • reménytelen
    #5649
    Lehet... de abban mindenesetre egyetértek, hogy a PC-nek kijárna annyi tisztelet, hogy a játékokat arra csinálják meg először!
  • reménytelen
    #5647
    Driv3r screenshot

    Saját készítésű. Believe your eyes!
  • hykao #5646
    CICAI!!! Töltsd le a magyarítást, és használd az agyadat...vagy ha ez nem célravezető, akkor tölts le egy végigjátszás-videót...nézd végig, s már végeztél is...de légyszives ne SZPOJLEREZD TELE A TOPIKOT!!!
    Komolyan mondom hihetetlenek már ezek a "mit kell csinálni?" hozzászólásaid!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #5645
    Tudtam, hogy meg lesz ... el sem volt veszve

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Endiman
    #5644
    megvan köszi :)
  • bertino
    #5643
    Meg szét is nézhetsz reménytelen galériájába, vagy enyimbe is, meg akinek még vannak feltöltve ilyen képek...
  • M@TriX
    #5637
    kép kell a játékról?
    lapozz vissza, Imyke egy halmot beszúrt anno.
  • grizzly21
    #5636
    Valaki ajábdékozzon már meg egy-két szír printscreennel!!!
  • M@TriX
    #5631
    jah az első részben is az tetszett igazán :)
    abban nagyon nagy volt a gém...
  • Vlala #5629
    Nah igen, a Nolfnál egy-két pályán majdnem azért buktam le, mert túl sokáig hallgattam az agyatlan hülyeséget. NOLF 2: káposztaleves.

    Igen, sok az ismétlődés, már-már bosszantó, hogy mindig "Take him out" a feladat, és általában 50-szer látod a "Failed: you lost him" feliratot.
    Azért lehet érteni, csak nagyon igánytelen ez a része a játéknak.
    Szerintem nem is a sztorimód, hanem a "szabadon csámborgós" mód a játék ütőkártyája, ennyit már rég szórakoztam rendőrös üldözéssel. (menjünk ki a zöldbe, a magas fák közé, tríraram ,tríraram, a magas fák közé... a rendőrök minden másodiknak nekicsúsznak :-) )
  • bertino
    #5628
    ez is a :_ ))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #5625


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Prézli
    #5624
    Letöltöttem a magyarítást nagyon állat
  • Istencsászár
    #5623
    jaja nolf az minen tekinetebe egy etalon gamma :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5622


    Szigorúan magánvélemény:
    - a Driv3r dialógusai sehol sem közelítik meg a számomra etalonnak számító No One Lives Forever 1 és 2 beszélgetéseit, de halványan volt egy olyan érzésem, hogy megpróbáltak hasnolót összehozni [értsd: a humoros dumcsik a hamburgerről, a majomról - lejjebb - , a kevés éjszakai bérről, az éjszakai melóról stb.]
    - iszonyatosan sok ismétlődés volt és van a szövegekben! A 135 fájl közel 75%-a repetitív (ami magában még nem lett volna baj, ha konzekvensen történt volna, de csak a 30 darab mission.txt-ben volt rá példa erre), néhol ügyeskedni kellett, és sűrűn egyeztetni - mindezt azért említem, mert a "Making of..."-ban Michael Madsen elmondja, hogy több, mint 3 évig modellezték a városokat, több ezer fénykép készült arcokról, a forgatókönyv a történet bonyolódásával együtemben íródott és ez meg is látszik rajta ... :[
    Próbáltak izgalmas sztorit összehozni.
    S aki azt hiszi, hogy tudja a végét akkor, amikor az intro-t megnézi, téved.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • bertino
    #5621
    Egyértelmű
  • M@TriX
    #5620
    na eddig elkerültem a gémet, de most hogy már lecsitultak a kedélyek most majd rápillantok :)
    persze a magyarítással :)
  • bertino
    #5619
    Értem, köszi, majd délután ha megjöttem... most irány suli
  • IMYke2.0.0.0
    #5618
    A most feltett Patch-et töltsd le. Előtte akkor tedd fel a korábban letöltött magyarítást (13MB).

    De szerintem, jobban jársz, ha a javított (1.01) magyartíás telepítőjét kapod le - 13MB, de nincs vesződés.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5617
    Várj, megnézem.


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • bertino
    #5616
    Én uoda is telepítettem, de az előzőt leszedi... lehet én csinálom rosszul...
  • IMYke2.0.0.0
    #5615
    Szívesen - remélem, a már javított verziót kaptad le.
    Ha nem, ott van a Patch. Ugyanoda kell telepíteni, ahová a magyarítást.


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5614
    Emlékszem már én is!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------