6730
  • Vlala #5951
    mintha falba lőnék.
    Ezt tényleg csak Berserk módban lehet megcsinálni. Majd nézek előtte Mónika-showt...
  • dardevil
    #5950
    Utolsó pályánál járok - mekkorá szívás ! - megcsinálom az Üldözés részt, ami sztem elég nehéz és sokáig tart. Jön az animáció - mondom hurrá, éljen ezzel megvagyok. Ugye a picsa nem halt - meg keress másik utat, ráérek - nem sikerült.
    Erre megint üldözzem ezta a ... ribancot ! Itt elszakadt a cérna !

    Bocs.

    Valaki erre a részre, estleg talált-e valami alternatív megoldást ?
    Mert én már nagyon kiborultam !
  • M@TriX
    #5949
    kerekek kilövése?
  • Vlala #5948
    próbáltam. Vagy nem állt meg, vagy belehalt. Restart...
  • Vlala #5947
    Valami ilyenre gondoltam, Bad Hand a saját akcióját veszélyezteti, nem logikus.

    Matrix: nálam első autó megszerez, felpakolás helyett lekoccolja a kamion oldalát, hajtépés, másodikra első autó feltesz. Kiugrás, húzás a második autóért, tökölés, káromkodás, idwgrángás, szájhabzás, kényszerzubbony, mission failed, restart. Béna vagyok ehhez.
  • M@TriX
    #5946
    annyira nem vészes mondom, csak első kocsi megszerez gyorsan ráálsz, aztán kiugrás fogsz gyorsan egy verdát, elhúzol a 2. verdáért, amikor odaér a kamion ahol parkolt a 2. akkor jó időben vagy ott gyorsan rárakod és kiugrasz megint, ha jól csinálod akkor pont ott ugarsz ki ahol kb felfele kell menni a 3.ért. lopsz verdát, aztán nyomás a 3.-ért és kész.
  • hykao #5945
    Mondd má', hogy kell, ne csigázz!!! Hogy a rákba értetted, hogy ki kell akármizni a madarat a kamionból???

    (mondjuk az első - mélygarásos - autónál van ott egy kamion is...lehet, hogy azzal meg lehetne állítani...vagy valahogy eltorlaszolni az utat valahol...)
  • hykao #5944
    Na de akkor most mi van? Mit lehet még kezdeni, azon kívül, hogy bepakolom a 3 kocsit, mielőtt Rossz Kéz a telephelyre érne???

    A lószarnak rohan úgy az a barom... :)))

    (mondjuk mega irreális ez a küldi...lol...kicsit sem brenkós autólopás...vágtázik végig egy kamion a városon, össze-vissza csörtetve át mindenen, emberen, járművön, piros lámpán...nyitott hátsóajtókkal, leeresztett rámpával...brrr...belegondolni is rossz, hogy mekkora lármával és szikra tüzijátékkal járna a valóságban egy ilyen leeresztett rámpás száguldozás...:PPP)
  • M@TriX
    #5943
    aham akkor mégse jó megoldás, én felpakoltam a 3 autót úgy csináltam meg, egy köv küldetésben lesz egy kamion megszerzése én ott alkalmaztam ezt. Csak Imyke azt hittem így oldotta meg.

    [apro](aláírás, köszi csak annyi féle helyen olvastam már össze-vissza :))
  • IMYke2.0.0.0
    #5942
    A logod halálos...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Vlala #5941
    ezt így már én is próbáltam, Bad Hand died lett a vége. Úgy kell neki, miért sietett. :-)
  • hykao #5940
    Na most mi van? Nekem nem sikerült sehogyse...volt: "Küldetés elbukva, Rossz Kéz meghalt..." :)))
    Kicsit kifejtenétek bővebben? :)

    M@TRIX: hogy érted azt, hogy adtál a szélvédőnek? :) (amúgy az aláírásodban van egy hiba, helyesen: "Hasta la...")
  • M@TriX
    #5939
    amúgy (félig meddig) kopirájted by Tango&Cash :)

    kb. 2 méterrel állt meg lőttem a kamion. nagyon feelinges volt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5938
    Én is arra gondoltam.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • M@TriX
    #5937
    bár most jut eszembe lehet Imy nem erre gondolt... de én igen :)
  • M@TriX
    #5936
    #5931
  • Vlala #5935
    Hogy, amikor megállítani sem lehet?
  • mike369
    #5934
    node miért csillagoztad ki azt, hogy TESSÉKEL?
  • hykao #5933
    Lol ezt még én sem próbáltam, de mindjárt kipróbálom... :)
  • M@TriX
    #5932
    amúgy pont itt vagyok "elakadva" ugyanis nem szabad nagyon sérülni a leszállítandó verdának de jönnek elég agreszívan a rossz fiúk. Ami még szar, hogy egészen a kamionelkötéstől kell mindig újrakezdeni, úgyhogy este tel elett a tököm vele :)
  • M@TriX
    #5931
    igen? én megcsináltam :)
    persze a tiéd sem rossz 5let, ezt a tevékenységet egy jövőbeni küldetésnél alkalmaztam, amikor egy kamiont kell elkötni, hogy el tudjunk vinni egy kocsit egy fószerhez.
    akkor kocsival jól megelőztem, megálltam kleresztbe az úton aztán adtam a szélvédőnek :)
  • M@TriX
    #5930
    megállítani nem lehet, nekem 3-adjára sikerült. annyira nem komplikált, csak oda kell figyelni. nem szivat csak néha beleng meg előz, de szemre kiszámítható hova "célozz" :) amúgy én is anyáztam rendesen, amikor egy mm-errel tévesztettem csak el és repültem mint a győzelmi zászló :) de a szerpentin tetejére megvolt a 3. verda is. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5929
    Már írtam: a fickót ki kell ****ni a kamionból.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • Vlala #5928
    Ot tartok, hogy a kamionra kellene pakolnom a 3 sportkocsit. Ez a faszi szándékosan szívat engem? Azt hittem, egy csapatban vagyunk, erre mindig félrekapja a kormányt, amikor megpróbálok felállni. Ráadásul megy, mint a távirat, ennyi idő alatt lehetetlen megcsinálni. Valami ötlet? Megállítani a kamiont egy kis időre? Teherautóval próbáltam már, meg sem kottyan neki...
  • M@TriX
    #5926
    már dolgoznak a GT4-en, amúgy most tartanak a 0.8 bétánál mopndjuk akompatibiliti listen elég gagyi gémek vannak, de ha azt mondják megy aGT4, akkor teszek egy próbát :)
  • M@TriX
    #5925
    amúgy a vezetős rész az abszolút rendben van, de a lövöldözés rész nem annyira. nagyot ugrik az egér kis mozdításánáál, még próbálom állítani, de így elég nehezek az ilyen részek :)
  • M@TriX
    #5924
    nVidiások figyelem! érdemes lekapni a legújabb drivert!
    nekem volt, hogy egy adott helyen, 0.5 FPS-re leesett a sebesség és nem nézett ki annyira jól a gém, valszeg valami shader hiba vagy hasonló lehetett a gubanc.
    mostmár hasít ezerrel.
    kezdek megbarátkozni a gémmel, a "Beépülés" elég hangulatos lett. csak az zavar néha, amikor egy misszió vége előtt egy picivel elbukom akkor kezdhetem előlről az egészet. mondjuk a "18 kerekű" küldetést szívsen hibáztam volna, mert az nagyon tetszett, de ezt persze egyszer sem rontottam el :)))

    még valami FONTOS: ha valaki annyira szét nem nézős lenne mint én: (nálam) T gombbal időlassítani lehet és átáll egy dögös kameranézetre. Igen meg lehet dobni vele a játék hangulatát. A 18 kerekű misszió 70%-át így menntem végig :)
  • dardevil
    #5922
    Köszi
  • bertino
    #5921
    KB 20 küldetés
  • EmIn3m02
    #5920
    bele kell rázódni,amugy nem vészes..
  • TommoT
    #5919
    Billentyűzettel mennyire nehéz irányítani? Meg egérrel?
  • dardevil
    #5918
    Eljutottam Törökországba.
    Mennyi lehet még a játékból ?
  • hykao #5917
    igen én is kissé meglepődtem...bár ahogy nézem nagy kamu nem lehet, mert az egyik emulátort ugyanaz a brigád csinálja, akik a PS1-hez is csinálták, és az tuti jó volt, azzal sokat szarakodtam...csak a sebességre lennék kiváncsi ezen a PS2-es emulátoron, hogy hogyan futnak a dolgok...
  • M@TriX
    #5916
    hmm érdekes eddig mindig azt hallottam, hogy inncsen működőképes verzió de itt háromra is pár ezer ember kattint, hogy work. Mondjuk a Grand Turismo 4-et megnézném :)
  • hykao #5915
    Hmm...kis off...itt már PS2-s emulátorok is vannak...kíváncsi lennék mennyire működőképesek ezek: katt ide
    (mindenestre érdekes, hogy Xbox emulátor még nincs...de PS2-s már van...)
  • hykao #5914
    Én annó elég sok PSX-es játékot megnéztem az emulátorral ha jól emlékszem.
  • bertino
    #5913
    Nem tudom, mert én még egyáltalán nem találkoztam vele
  • hykao #5912
    ...de a 2.rész is futtatható PSX emulátorral PC-n, nem?
  • bertino
    #5911
    Főleg este, vagy naplementekor!
  • bertino
    #5910
    Jaj egyel alattira válasz, félrekatt volt, mind1...