6730
  • zsozsizsá
    #6730
    hy
    Nem tud nekem valaki segíteni esetleg h miért nem olvassa be a másolt lemezt a slimes ps2ő?
    Az egyiket megrendeltem nem volt jó, leszedtem netről(PAL-os), és avval se ment ugyanúgy próbálta betülteni, de semmi valamikor meg sikerűl is de fekete kép sőt 1x be is jött a nickname-ig utána loadig és ott megált az egész!
    Volt egy régi ps2-őm (vastag) azon érdekes anno ment igaz akkor nem ezekkel a dvd-kel, de akkor...
    Esetleg ha valaki tudna rá mondani valami megköszönném!:S
  • Kit--Kat
    #6729
    Ezen nem lehet segíteni.

    Gyakorolj sokat Free Ride-ban!
  • gergxxx
    #6728
    légyszi segítsetek nem bírom utolérni azta hülye rendőrt a 2. pályán légyszi segítsetek minnél előbb ha lehet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gergxxx
    #6727
    a
  • SAFIII
    #6726
    meg annyi, h a 3. kocsival nem kell felhajtani a kamionra, elég ha szorosan mögötte haladva mész
  • Kit--Kat
    #6725
    Ez csak gyakorlás kérdése, másképp nem lehet, nincs egyszerűen trükkje a dolognak.
    Próbálgasd, vagy csak úgy önmagában autózgass a játékban, hogy ráérezz az autók mozgására és az irányításra.
  • eds7
    #6724
    Ez engem is érdekelne.
  • BigDTR
    #6723
    tudnál vmi módszert hogy csináljam meg? pplllss
  • bertino
    #6722
    nm.
    bármikor.
  • BigDTR
    #6721
    csá! nem tudom sehogy se megcsinálni (magyarositással) az üss és fuss küldetést, me olyan rohadt gyorsan megy az a kamion hogy nem tudom rászálitani a kocsikat. kösz
  • Mayorpapa
    #6720
    kösz tesó, hogy még válaszoltál egy 3 (!!!!) éves kommentemre! ez nagyon meglepett! de örülök, hogy valaki elolvasta!
  • ast00
    #6719
    a trainer akkor nem szokott működni, ha vírusos. Persze nem bisztos, hogy a tied is vírus.
  • SAFIII
    #6718
    nem tudok róla,
  • Nyomister
    #6717
    Köszönöm szépen...ám nincs valami oan kód amivel örök idöt lehet beállítani,vagy nincs idö megállitás,mert elég nehéz ez a küldetés:s..de köszönöm
  • SAFIII
    #6716
    az jó nehéz küldetés!a 3dik kocsival nem, muszáj felállni a kamionra elég ha közvetlenul a háta mogott haladva érsz eb a célba
  • Nyomister
    #6715
    Hali kéne 1kis segitség a játékhoz,mert elakadtam...még pedig ott amikor 3autot kell bevinin 1kamionba...na nekem ez naon nem megy...nincs valami kódhozá vagy akármi..vagy valami trükk...please help
  • underground2
    #6714
    nézd meg a beállításoknál, hogy engedélyezve van-e az egér, mert általában a GamPade beállítások vannak alapba beállítva!
  • k4
    #6713
    vége is szar
  • k4
    #6712
    üdv mindenkinek
    egy rövid kérdés, (amikor a karaktaert rányítom, fegyveres séta, akkor a fegyver célkeresztjét az egérrel lehet irányítani), nos én is a bombás kocsinál akadtam el, mikor vezetek nem tudom a célzó keresztet irányítani, a kérdés hogy lehet-e azt a k.. keresztet irányítani vagy csak lőni és vezetni a kocsit mint a "kőkorszakban" ??? ezen a ......... pályán csak mech.irányítás nélkül lehet lőni,?
  • underground2
    #6711
    Sziasztok! Létezik hozzá Grafikai tuning program?
  • Kit--Kat
    #6710
    EZ nem igaz, én nem ezt írtam...........
    Gyorsan a targoncával a dobozokból felkell építeni 1 tornyot a beomlott "híd" alá, ha kész gyorsan felmászol és azzal együtt kitudsz jutni.
  • Kit--Kat
    #6709
    Gyorsan a targonll cával a dobozokból felkeéípteni 1 tornyot a beomlott "híd" alá, ha kész gyorsan felmászol és azzal együtt kitudsz jutni.
  • Bastardee
    #6708
    Mit kell csinálni, ha az elején egy motorcsónakkal megyek, és be vagyok zárva egy helyre ahol vágják az ajtót és vann bent egy targonca?
  • bertino
    #6707
    szét kell ott lőni mindent a bárban :)
  • k4
    #6706
    Elakadtam amikor a feledat a vörös folyó bár szétlövése, az öt fegyverest lelövöm., a pultot is, de mikor kijövök a bárból nem enged bezálni a kocsiba a játék,az idő letelik és jönnek a rendőrök, Lamaz eltünik, én csináltam vmit rosszul, vagy a játék hibás?Válaszokat előre is köszönöm.
  • rz
    #6705
    hy' valaki tudna segíteni: kellene egy 100%-os save game mert az egyik pályán mindig kilép a játékból és abban reménykedem hogy ez megoldhatja. aki tud küldeni át annak előre is köszönöm! msn:[email protected] link is jó bár olyan oldalt nem találtam ahonnan simán le lehetne szedni.
  • Baden01
    #6704
    Sziasztok!Tudna nekem segiteni abban hogy miért van az hogy eljutok addig a pontig mikor a hotelből visszakell vinnem az autót (játék eleje)és ott van egy kis film és utána nagy kék háttér és ezen már csak a reset segit...Az eredeti lemezével is ezt csinálja...Segitsetek...Köszi
  • grebber
    #6703
    Nemtudok angolul :(

    Csak találok majd valami magyar oldalt!Minden szarnak van ennek is van szerintem!
  • hykao #6702
    ...wikipédia meg a barátnőd...:P
  • grebber
    #6701
    Valaki tudna linkelni olyan oldalt ahol a Driver részek történetéről kaphatnék infokat?

    (Tudom google a barátom de bárhogy irtam be ilyen oldalt nem találtam :( )
  • underground2
    #6700
    nincs a Driv3r-hoz multiplayer
  • Kit--Kat
    #6699
    ott nincsen tényleg:D Ott kapkodnod kell, hogy a dobozokkal felhúzzad a rést és áttudj menni mielőtt kivágják az ajtót.
  • bertino
    #6698
    mondjuk az gáz, ha nincs fegyvered oO
  • rokawa
    #6697
    sziasztok!
    Köszönöm a segítségeteket.
    Most ott akadtam el,hogy egy targonca van az épületben és nincs fegyverem.
  • Kit--Kat
    #6696
    Pontosan, a motorcsónakot kövesd a motorral, aztán majd elértek 1 hídhoz, ott átvezető videó és onnan meg kocsival üldözöd. Azzal majd elértek 1 garázsba és csak ott tudod megölni.
  • hykao #6695
    Ha jól emlékszem, követni kell, aztán majd jöhet a gyilkolás...
  • rokawa
    #6694
    segítsetek ott tarok kill tico felirat motorral vagyok és elvileg valahogy megkéne ölnöm de a motorról nem tudom
    Valakinek sikerült ez a küldetés?
  • bertino
    #6693
    a driver 4 topicba épp ma írták be a várhato megjelenés dátumát
    ami egyébként 26-27-e
  • theodor
    #6692
    Mikor lesz már lines Pc-re? Úgy volt, hogy idén tavasszal már kinn lesz de hát szokásukhoz híven megint tosztak kiadni Pc-re.
  • bertino
    #6691
    ez se rossz