6730
  • Kit--Kat
    #6036
    azért mondodtam az uccsó előtti 2-t, mer az uccsó nem nehéz
  • M@TriX
    #6035
    ja, most vittem végig, mostmár tudom melyik az uccsó 2, szóval igazat is adok, bár az utolsó nem vészes nem kell annyira rohhani, csak szépen leszedegthni a lámákat, talán az egér irányíthatósága miatt nehéz kissé :)
  • Kit--Kat
    #6033
    az uccsó előtti 2 küldetés a szivatós, a többi végig élvezhető
  • bazza
    #6032
    mindegy, most elteszem egy időre, és előveszek vmi nyugisabb rts-t vagy vmit :))
  • M@TriX
    #6029
    én is így viszonyultam ahhoz a misszióhoz :), csak nem a calita üldözésénél tartasz? :)
    csak fő a nyugalom, nem kell nagyon rátapadni, én is sokszor ürültem, de jó vagyok, aztán megkoccoltam egy villanypóznát és mehetett a restart :)
    azt már most mondom, hogy amikor átugrat a hídon (addig megy az üldözés) és mondja a játék, hogy keress másik utat ne jusson eszedbe visszafordulni és a másik hídon átmenni, mert itt nincs autómata mentés és az üldözés előlről kezdődik, mert elveszted Calitat. ki kell szállni a verdából, lemenni a híd lábához ott oldalt és bevágódni a csónakba és elmennia dokkig. aztán jön egy újabb szivíatós rész, azt vagy 8x csináltam meg, mert az a motor olyan instabil, mint nagyanyám a kerete nélkül.

    de meg lehet szokni tanulni az irányítást. meg azt se árt ha tudod, hogy neki kell vezetni a maotorodat a Calitaének, (ezt se mondják) és azzal lesz vége. de valami brutális menet, mert a csaj reoeszt mint állat mindenféle szűk bejárókon egyem a szívét.
    most a köv misszióval szívok amikor egy teherautót kell megállítani amelyik dobálja ki a robbanós hordókat.
    baz az ilyen játékokat nem szeretem, amelyekben 25x kell egy küldetést újrajátszani és ebben rejlik a hosszú élettartam...

    sztem az sokkal élvezhetőbb lett volna, ha kikészítetted a verdát, akkor át lehet úlni másikba, azaz nem kell x méterre közel lenni hozzá, (ez sok küldetésre vonatkozik.)
  • bertino
    #6026
    :))
  • Seth
    #6025
    köcce, akkor nem próbálkozok mással...
  • bazza
    #6024
  • dardevil
    #6023
    Akkor 1 kicsit keményebb lesz, én itt szenvedtem a legtöbbet. Ha ez kész, jön az átvezető, de ne lankadj, ne örülj indulj azonnal keresd a csajszit. Ha nem akarod megismételni az autós üldözést, ha ez meg van utána jön a motoros üldözés.
    Sok sikert !
  • bazza
    #6022
    de ez kocsival megy.
  • IMYke2.0.0.0
    #6021
    Csajszi motorját meg kell csak érinteni - jön a film.
    A motorcsónakos pasit csak követni kell, nem kell megölni.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Seth
    #6020
    Én meg a "The Hit" nevü küldinél vagyok még az elején. Ott a motorcsónakos csókát csak üldözni kell végig amerre megy és majd megáll valahol, vagy a csónakból kell kilőni???????? Mert már nem bírom idegekkel...mit is kellene tenni???
  • bazza
    #6019
    Bazmeg, ezek az üldözős küldik kurvára nehezek, most próbálom utolérni a főnök csajszit(nemugrikbe a neve) Törökországban, csakbazz elég nehéz rajta maradni.

    Egyébként mivel elég későn sikerült hozzájutni a játékhoz, és eddig nem figyeltem túlságosan a topicot, csak kíváncsi lennék h mást is annyira zavar-e, hogy egy átlagos villanyoszlop,(amit én bringával kidöntenék) visszadob egy többtonnás kamiont? bazz ez kurvadurva!

    Egyébként Imyke! Állat a magyarítás! THX! ;)
  • dardevil
    #6018
    Te döntesz:

    1. Van hang, akad
    2. Nincs hang, nem akad

    Én biz a játék végét hang nélkül játszottam, mert a képminőségen már nem akartam rontani. Viszont az utolsó küldetéseknél minden FPS jól jött !
  • Dani 22
    #6017
    Már megpróbáltam az EAX-ot is kikapcsolni de nem megy az a mocsok
    mi lehet még a probléma.Integrált a hangkártya azt hozzá kell tennem.de azzal is mennie kéne nem?
  • 0Fritz0
    #6016

    Zúzni jó! :)
  • stupido
    #6015
    Köszi a tippet Azért írtam ide, mert nem igazán jött válasz a hardweres részen eddig, itt viszont aktívabb mindenki...
  • PLackó
    #6014
    aha ,talán 9800pro szinten van,úgyhogy mindenképpen geforce.
  • Gyusz
    #6013
    Én a Geforce 6600-ot venném, sokkal jobb kártya, mint a 9600 XT.
  • PLackó
    #6012
    szerintem a 6600-as erősebb.
    nekem 2800+ -hoz 400 wattos van,de attol függ mennyi mindent raksz a gépbe.de szerintem ne itt,hanem a hardwer fórumban érdeklődj ezekről..
  • stupido
    #6011
    szevasztok! Szerintetek melyik a jobb kártya: a geforce 6600(sima) vagy az Ati 9600xt?
    Alapvetően eddig geforce párti voltam, de mivel a két kártya nagyjából egy árban van, ezért most vacilálok...

    Ja és még egy hülye kérdés, AMD 2800+ procihoz, már 400 wattos táppal rendelkező ház kell?
  • IMYke2.0.0.0
    #6010
    Ne használd az EAX-ot!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Dani 22
    #6009
    Sziasztok!

    Már megint lenne egy kérdésem.Az options menüben már minden beállítást kipróbáltam de az a nyamvadt hang az nem akar akadás nélkül menni.Van erre jobb megoldás mint a NO SOUND opció?
  • bazza
    #6008
    jó, megvan köszi! :)
  • Falconer
    #6007
    üldözd tovább
  • Prézli
    #6006
    Kitartóan üldözd amig egy kocsi torlszt nem látsz
    itt jön a bejátszás Tanner hősködik egy kicsit
    aztán autóval kell üldözni amig be nem megy
    egy kapun ott menny be te is aztán NE foglalkozz
    semmivel csak tölts meg Tico-t ólommal!

    Mission complet!
  • bazza
    #6005
    Keresőben láttam, h sokan feltették már a kérdést, de választ még nem találtam arra, h hogy kell végezni azzal a Tacossal vagy Ticoval vagy kivel, üldözöm a parton, mire bemegy a városba elveszítem...szóval?
  • Kit--Kat
    #6004
    afene itt a Hykao a guru, ittt nem lehet tékelni:))
  • M@TriX
    #6003
    jé most látom, hogy 6000. beszólás volt, jó volt maradndót alkotni :)
  • PLackó
    #6002
  • bertino
    #6001
    Eme hozzászólásból a "némi memória" szókapcsolatot külön kiemelném
  • M@TriX
    #6000
    nem, mellé kell még egy alaplap, processzor némi memória, egy ház egy monitor egy egér, egy bill egy winyó, meg még pár apróság. [apro]amúgy valszeg igen
  • francois
    #5999
    Hali elindul a játék ASUS A9550/TD 128MB DVI ATI CHIP kártyán?
  • M@TriX
    #5998
    na sikerült megkavarnom :)
  • bertino
    #5997
    jobbra már.. azistenit :-D
  • bertino
    #5996
    Pff... fogalmam sincs miről beszélsz, én mikor megjelent azután nyomtam küldikbe.
    Amikor a targoncásnál vagy azt tom, hogy egy dobozzal odaálltam, hogyha felmászok a létrán és ki akarok menni ugye balra, akkor a dobozra ráugorva kijussak a csónakhoz.
    ennyi
  • M@TriX
    #5995
    amikor felmesz a létrán és átugrasz ott lesz egy pisztoly, aztán ott én lemenntem be csónakba kitolattam meg minden aztán egy helyen kikötöttem és irány a dombtető. azt ne mond, hogy ha az ajtófelé megyek akkor egyszerűbb mert sérvet kapok :9 na majd mindjárt megnézem :)
  • bertino
    #5994
    Lelőni ? mikor ott nincs is egyvered, hogyan akarod őket leshutolni ? :)
    Én azt ugy csináltam meg, hogy odaemeltem a targoncával egy dobozt, otthagytam, balra tűz fel létrán és így simán ki lehet jutni
  • M@TriX
    #5993
    engem ost speciel a targoncás küldi idegesít. villámgyorsan kell odamelni, elfutni kirohanni, lelőni az embereket, áthajtani a rosszarcú kocsikon a hegytetőre. engem ott lőttek le és menntem is vissza targoncázni. ez kissé idegesítő :)
  • Kit--Kat
    #5992
    szerintem az utolsó előtti 2 küldi a legnehezebb