6730
  • tigeroo
    #6089
    már sikerült eljutnom a garázsig többször is..csak a lövöldözős rész nem az igazi:(
  • cicai
    #6088
    csak kövesd
  • arty
    #6087
    én spec tegnap az n-edik 3rd person lődözés után leöltem. az autos részek babák, de ahogy kiszállsz a kocsiból egy paródia .... :) mit idegeljem magam, ezer+1 jó játék létezik ...
  • tigeroo
    #6086
    Még megfontolom hogy uninstallálom-e ezt a kakit...
    az még hagyján hogy a D3 anno 800x600x32-ben MED beállításokon 20-30FPS-t produkált,
    de ez a game nálam 640x520x16 minden LOW-on igaz lök néha 25FPS-t de pölö a Kill Tico küldetés 2. részében (autóval mész..) nagyon megszenvedtem az autópálya-szakasszal..:( (a 10 FPS miatt) jó, tudom ez nem a játék hibája, elkéne egy új gép de: amikor beérsz a garázsba, mi a francért ölnek meg 2másodperc alatt??
    Könyörgöm...100% lövés-pontosággal megáldott 180IQ-s rosszfiúkat akik még akkor is eltalálnak, ha 230km/h-val repesztek egy Gyorsulási motorral vs. Tanner, aki csak akkor tudja eltalálni a villanyoszlop mögött álló rosszfiút testét, ha a célkereszt vörösre vált..ez azért LOL mert volt a yachtos küldi, amikor a C4-ért mentem nagy nehezen rávittem a célkeresztet az ellenre (ja igen: miért nem lehet mozgatni 'folyamatosan' a crosshairt?? 0.3centiket ugrándozik, nehogy véletlenül becélozzunk valakit 20 méterről), lövöm mint állat,de semmi. arrébbgurítom, átvált pirosra a gagyi célzóka (az indiana jones & emperors tomba volt valami hasonló) és lelőhetem.
    Huh ennyi:) De még ma nekifutok 1-2x a küldetésnek, és remélem kinyírom végre azt a **+%(R=/W!%+/%WRFSKT-ot
  • tigeroo
    #6085
    A Kill Tico nevű küldetésben vagyok..
    [sárga mocival kell menni a part mentén]
    öhm hogy öljem meg ha repeszt mint atom? :(
    5leteket plz..
  • Kit--Kat
    #6077
    San Andreas
  • Falconer
    #6076
    Az SA az mi?
  • M@TriX
    #6075
    jah a látótávolság néha szükösnek érezhető, de az ütközéseknek van súlya, deformálódnak az alkatrészek, szóval autókázásban tuti a cucc... a városok pedig szerintem nagyon nagyok és változatosak. nem a legszebbek, DE változatosak, ami megint csak nagyon jó, nem sémaházak vannak még miami szélső kerületében sem... szóval egy kis munkával még sokkal jobbat is össze tudtak volna hozni fiúk, dehát ez van...
  • Kit--Kat
    #6074
    háthh ő szerintem a pálmafák kifejezetten szépek lettek, ehez képes a VC és az SA fái igénytelenek
  • Falconer
    #6073
    Hát nekem jó a konfigom, de a fák azok lapokból vannak összetéve, a kocsik amikor ütköznek téglák repkednek... Nem akarom fikázni, mert tetszik a game, csak a grafikával vannak gondjaim. De engem ami a legjobban zavar alátótávolság, még maxon is kicsi
  • reménytelen
    #6072
    Pedig jó, csak:
    1. feltűnőbbek a bugok
    2. konfigtól függ
  • Falconer
    #6071
    Hát én végigvittem, meg szeretem is a játékot, de azt azért nem merném megkockáztatni, hogy jó a grafika...
  • dardevil
    #6070
    Nagyon komoly az oldal - THX !

  • mike369
    #6069
    a google gyors gépeken is működik... (na jó, nem gonoszkodok má')

    pl. itt nézz körül...
  • ent
    #6068
    plz egy patch http://,.....plz
  • mike369
    #6067
    "hogy veszel egy igen komoly konfigot, az egy dolog...
    csak be is kellene jól állítani...

    nekem itt két emelettel lejjebb (MSIKT6V AMD2800+ ATI9600XT 1GbRAM) döcc(és gond)mentesen fut."

    Nem viccből írtam...

    1. driverek+beállítani őket
    2. patch
  • M@TriX
    #6066
    az élet kegyetlen...
  • ent
    #6065
    Mindennel fogalkoztatok idáig, csak senki nem válaszolt a kérdésre? Mi lehet a baj? Patch et rakjak?
  • M@TriX
    #6058
    ha már hasonlítgatunk, igazad van, de mondjuk el tudtam volna viselni itt a driverben a kidolgozotabb közeget a'la VC, útlezárás, FBI ügynökök, swat, helikopter, a Driv3rben csak rendőrautók vannak, de azok nagyon állatak, csak egy után uncsi a városban való free ride...

    de azért tetszik...
  • sorrow
    #6057

    Ez egy remek gém, nagyszerű filmes hangulattal (a la Mafia)

    az irányítás,hát é FPS nézetre váltok mikor lövöldözök, így szódával elmegy

    a grafika szép, a Mafiát leszámítva mindent lenyom,
    gondolok itt a:GTA,True Crime nevekre

    hiányzik a GTA-s rádió a kocsiból , de helyette IGGY POP mély háttérzenét kevert be, a filmes fílinghez ez jobban passszol.
  • Kit--Kat
    #6056
    kb a játék 75% csak autóüldözés..., pontosan melyik?
  • M@TriX
    #6055
    nyomd a gázt. :)
    melyiket?
  • dany667
    #6054
    Nizzénél az autoüldözéses feladatot e tudom megcsinálni. Help!!
  • PLackó
    #6053
    nagyjából ismerős konfiguráció
  • mike369
    #6052
    hogy veszel egy igen komoly konfigot, az egy dolog...
    csak be is kellene jól állítani...

    nekem itt két emelettel lejjebb (MSIKT6V AMD2800+ ATI9600XT 1GbRAM) döcc(és gond)mentesen fut.
  • andriska
    #6051
  • IMYke2.0.0.0
    #6050
    Baj van a konfigoddal! Rossz helyen van, az én szobámban lenne a valódi helye!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • ent
    #6049
    Srácok, nekem is ez a problémám!!!!!!
    Pedig a konfingommal semmi baj, szentem, vazze!

    exe katt, feketeség, visszadob xpbe, a dri3ver.exe hibát észlelt... errorral.
  • IMYke2.0.0.0
    #6048
    Az valószínűleg a kitömörített xbox image.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • atta30
    #6047
    nem tudom de azért köszi
  • Kit--Kat
    #6046
    húhhha, hát az gáz:)
  • arty
    #6045
    xbe ? nem xbox verziot szedtél te le ??? :)
  • atta30
    #6044
    Azt irja a daemon hogy érvénytelen kép fájl
  • atta30
    #6043
    köszi meg néze de azzal már probáltam pedig
  • Seth
    #6042
    az img-t mountold be mondjuk a daemon tools-ba
  • atta30
    #6041
    sziasztok leszedtem a játékot de csak ilyen kiterjesztéseket látok xbe,img,L01 hatud valaki akkorsegitse hogy mivel lhet megnyitni
    köszi
  • bertino
    #6040
    :)
  • XRV
    #6039
    Easyrider
  • bertino
    #6038
    +

    Xviddel tömörített,
    Méret:43.2 mb
    Felbontás:640*480
  • bertino
    #6037
    Driv3r Ingame - bert

    Na, egy kis hazai összeállítás. Ha valaki talált már másik honlapon hasonmást, igen, az alapján készült.
    Ez nem egy legjobban sikerült... nézzétek el lécci, első alkotás.
    Vélemények jöhetnek minden mennyiségben, grafikát viszont felesleges, én is tudom, hogy valahol siralmas, így jött össze.


    Üdv :-)