6730
  • reménytelen
    #6129
    Szerintem csak bug.
  • bertino
    #6128
    Vagy csak nem volt példa rá, aki még elérte... nem tudhatjuk, de ez így totál átbaszás, az is biztos
  • Prézli
    #6127
    Nam=nem
  • Prézli
    #6126
    Nem,nem kell megtalálni
    SOHA nam adja meg
  • Vlala #6125
    Optionsban van egy cheats menü, ez mikor lesz elérhető?
    az első driverben azután adott bónuszokat, miután végigvittük a gamet... most ilyenkor nem ad. MEg kell hozzá találni minden Timmyt és autót is?
  • bertino
    #6124
    Télleg valami car editorról nem tudtok hozzá ?
    Mint GTAkhoz... itt azért másabb volna, ha 400-al egy ilyen törésmoddellű autó szállna el a GTAkban meg csak leesik a szélvédő, meg ilyenek

    Ezért is jobb a Driver Series
  • Kit--Kat
    #6123
    ehez nem jönnek addon autók:o
  • Kit--Kat
    #6122
    vegyed és egyed:DDDD
  • Cicero
    #6121
    htx!!4
  • andriska
    #6120
    itt is van
  • Falconer
    #6119
    Hát azért így leírva szebb a dolog :)
  • PLackó
    #6118
    hmm,most kedvem lett játszani:)
  • PLackó
    #6117
    hülye kérdésre okos válasz :D
  • gazdi
    #6116
    Itt megszerezheted.
  • Vlala #6115
    minden városban mások. Miamiban tipikus amerikai zasru, Nizzában olyan, mintha fegyvertelen emberre nem szabadna lőniük (amíg rájuk nem robbantasz egy-két atuót, addig nem veszik elő a stukkert), Istanbulban pedig (Daciával... őőőrület!) agresszívre veszik a figurát.
    Ami tetszett a rendőrökben:
    - ha autóval haragítod magukra őket, és olyan helyen szállsz ki, ahol nem látnak, akkor elmúlik a körözésed (öröm nézni, ahogy körbejárják az autódat, igaz, hogy ott állsz mellette, de nem esik le nekik, hogy Te vezetted)
    - a kisebb (a vonalig tartó) szabálysértések idővel elévülnek
    - végre, végre, vééééégre nem csak Veled packáznak a zsernyákok. (lövés, fegyver eltesz, zsarut megvár, mozizik)
    - Dacia. Állati kemény a járgány.
  • Cicero
    #6114
    Sziasztok! Nemtudtok valami linket ahonnan le lehet szedni a gammát?
  • bertino
    #6113
    Nektek Nizzában milyenek a zsernyákok ? Uolyanok, mint a másik két városban ? Én nem tudom, de nekem Nizzában nem erőszakosak! Csak követnek, akármi van, ha a szint full vagy elütök valakit, akkorse, semmi! Csak a pofázás meg a követés :-(
  • M@TriX
    #6112
    az a jó :)
    roncsderbi rulz :)

    de kár habár lehet csak nálam, de a rendőrvillogók nem terítik be a teret pedig tök feelinges volt az első részben. ebbe nem látom. :( kár érte...
  • Vlala #6111
    éjszaka profi a rendőrök üldözése.. hülébbek mint nappal, minden fának / oszlopnak nekimennek :-)
  • M@TriX
    #6110
    azt el is felejtettem eddig mondani, talán azért mert a nappali gémelés jött be igazán, hogy a napszakok szépek, de az eső szerintem nagyon ronda. este még néz ki valahogym, de a fekete eső kissé nem bejövős... mintha régi filmet néznék vagy mi...
  • ent
    #6109
    LOL (moderátornak)!
  • stupido
    #6108
    köszi :) Hát ha nem pukkant volna le a kocsim, akkor kicsit még izmosabb is lehetett volna. A memória bővítést már én is befigyeltem, de majd csak a köv. hónapban...
  • bertino
    #6107
    annyi az annyi :)
  • PLackó
    #6106
    kingston?15000???? hát ez nagyon király!
  • bertino
    #6105
    hja, bár kingston miskolcon 400 mhz-es 512 még mindig csak 15, de ez se rossz, többi márka mind 10 rugó csak

    /nekem meg pont most kell 160-as vinyóra költeni inkább :-((( /
  • PLackó
    #6104
    9000 Ft a samsung,most jó árban van az összes memó. :)
  • Kit--Kat
    #6103
    mennyire óccsó mer én is duplázni szeretnék:)
  • PLackó
    #6102
    fajin lett,de szerintem ha lessz rá pénzed vegyél még +512 ddr-t most nagyon olcsó,és nem bánod meg:)
  • PLackó
    #6101
    nem.nem muszáj az a hely amit megad,csak be kell másolni a játék könyvtárába a patchot.
  • stupido
    #6100
    Ajajj, akkor nem peccselek...

    Hogy milyen vasakat? Hát AMD 2800+ barton, 512mb ddr400 samsung, Asus A7N8X-E Deluxe, Asus gf 6600.
    A régi vas AMD 1700+, 256mb, soltek sl75drv5, gf 4200ti.
  • DarkJedi
    #6099
    A peccs csak akkor működik, ha az eredetileg felajánlott helyre installáltad a játékot.. És persze original exe
  • gesa
    #6098
    Az Original exe-re próbáltam.
  • reménytelen
    #6097
    Igen. Original exe kell.
  • gesa
    #6096
    Sziasztok!

    Nem tudom telepíteni a 2. patch-et, mert "Cannot locate Driv3r (Europe), RETAIL, on your computer" hibaüzenetet kapok. Ugyanez a helyzet az amerikai patch-el is. Próbáltam a játék install könyvtárából indítani, de úgy se müxik.
    Találkoztatok már ezzel a hibával?
  • PLackó
    #6095
    felrakni érdemes,segít dolgokon (de csak a kettest!) bár sajnos nincs hozzá crack,ezért a legfőbb javításokat visszacrackoljuk sajnos.
    amúgy milyen vasakat vettél?
  • M@TriX
    #6094
    a beszaggatás nálam a régebbi nvidia driverrel jött elő....
  • stupido
    #6093
    Hi all!

    Most beújítottam pár alkatrészt (vga, alaplap, proci, memória)és felraktam újra a játékot. Háát...az autós üldözések most már legalább élvezhetőek, de a játék szerintem nagyon csúnya, és a programozása is igazi gány munka. Komolyan mondom, hogy nagyon csalódtam a developerekben Nem tudom, hogy mit csináltak 6 hónap alatt :(

    Miamiban van egy olyan pályarész, ahol bármit csinálok iszonyúan beszaggat :(((

    Érdemes felrakni a path-cseket, van hozzájuk crack?
  • tigeroo
    #6092
    ma is próbálkoztam, sajna ma pechemre még többször röccen be:)
    egy új videókártya elkellene mostmár..:l
    [ja és egy új billentyűzet is..6x egér - billentyűzet kölcsönhatás mission failed feliratonként]
  • M@TriX
    #6091
    jó neked, ha ezer+1 jó játék létezik, de ebben a kategóriában szerintem nem vagyunk elkényeztetve...
  • M@TriX
    #6090
    én azt csináltam - azzal egyből meg is nyertem, amúgy vagy 10 próbálkozásom volt - , hogy a behajtáskor egyből megálltam a kapuban, majd a jobb szélen álló autó mögé/mellé álltam be, ott van egy srác azt lelőttem odafutás közben. így a kocsi jó kis fedezéket nyújt. szépen leszedtem mindenkit, majd Tico-t. Aztán kaptam az infót itt, hogy elég Tico-t is leszedeni, szóval akkor előbb rá is koncentrálhatsz...