6730
  • Sephi
    #1198
    Nyugi... lehet valami szar verzam van mert meselte ma a haver hogy ez lehet nem a vegleges. De nekem akkoris nem teccik.
  • Beagie
    #1197
    az igaz hogy nem jött ki, de beszerezhető
  • zaki
    #1196
    pedig előszzör azt írtad milyen fasza a game... hát hgoy i smondjam kicsit megingattál ezzel a kijelentéssel, mert azt hittem, hogy hú de nagy istencsászár gém lesz. na mind1, majd ha jön pc-re
  • zaki
    #1195
    ezt ugye nem gondolod komolyan?
  • Kit--Kat
    #1194
    A PS2 és Xbox verzió még nem jött ki:
    Június 21 Amerika
    Június 23 Európa
  • Bucser
    #1193
    PS-2 versoin kijött.. PC version --------> Szeptember...
  • hiba
    #1192
    Most akkor hogy van ?
    Mindjart itt van - avagy csak szeptember?
  • Kit--Kat
    #1191
    Hát bocsesz, de a Gamespot, vagy az IGN akinek aztán van szava a 10-ből 9est adott.
    Azért annyira nem lehet már szar akkor...
    A másik meg az, hogy 3-4 napja lett meg az aranylemez, lehet, hogy nektek egy régebbi újságírói BETA verzió van

    Én nagyon sok ingame animációt láttam belőle és az nagyon jók és szépek voltak.
  • Neme.
    #1190
    Szerintem meg qva jó lesz. Imádtam a Driver1-et és 2-t is, ez pedig semmilyen tekintetben nem lesz rosszabb náluk. Miért van az, hogy mindenki a GTA-val jön? Tiszta hülyeség, egyáltalán nem az a lényege a Driv3rnek, mint a GTA-nak. Ha a Stuntman színvonalát eléri, több, mint elégedett leszek.
  • Ruffi
    #1189
    Pc-re egész biztos h faszán megcsinálják....
    Driver is sokkal jobb pc-re Mármint az egyes verzió!
  • M@TriX
    #1188
    bruhuhu... mivel a pC verzió arrébb van én reménykedek. ;)
  • Sephi
    #1187
    Elso benyomasok :

    "szeretnem leszogezni hogy ez az en velemenyem es csakis az enyem"

    Ez a jatek nem jo. A tegapelott amikor jacotuk a haverel es irtam jot rola az azert volt tan mert Free Ride-ot ment csak es valami kertesvarosban. Na de sajnos amikor beraktuk ma Undercover (story mode)-ba ugy fel ora utan meg is valtozott a velemenyunk.

    Eloszor is a grafika siralmas. Ehez kepest a GTA3 egy csodagrafikaval elatott jatek. A szereplok annyira benan mozognak es tulsagosan kockas az arcuk. Az autok nagyon jok. Ez egy jo pont. Tornek zuznak. Az utcak uresek es csunyak. Annyira kiabrandito par helyszin. Emberunk mozgasa nem konzolra valo. Es akkor jon a legszornyubb. Lovoldozes.... ez valami fotelem. Nem tudtam rendesen eltalani semmi ellenfelet. Es nincs INVERT look ami nekem szemely szerint nagyon nagy hatrany. Maga az elso ket palyat is alig tudtuk megcsinalni mert ugy kell hajtani mint egy maniakus.

    Tudnek meg irni de minek... nem akarom elvenni a kedveteket tole de hogy en tobbet hozza nem nyulok az is tuti. A GTA-t nem lehet leverni soha es olyan szintu jatek sem nagyon lesz az is tuti.

    Ezt a jatekot jobban is meg lehetett volna csinalni. hianyzik belole nagyon sok dolog. Sajnos ez a velemenyem rola pedig alig vartam mar. Nagy csalodas...

  • Bucser
    #1186
    Szerintem DC-ről van meg Bittorrentről de én eddig nem is kerstem mert csak fájdítanám a szívem:(
  • Kit--Kat
    #1185
    hmm nekem is kéne 1 DRIV3R PS2 verzió, honnan szerezhetnék 1-eT?
  • Bucser
    #1184
    Dobjon mán valaki össze aegy nortmalis PS2 vagy X-Box emulatort!!!!!!!4

    Driv3rezni akarok!!!!!
  • Beagie
    #1183
    az nforce-on még mindig csak 7.4-en áll
  • musha
    #1182
    és nem csak ő :)
    lehet hogy csak én vagyok béna, de szerintem elég nehéz a játék (főleg kikapcsolt Auto Aim-mel). viszont rendkívül hangulatos.
  • Kit--Kat
    #1181
    Hmm DRIV3R el játszol???
  • toMpEr
    #1180
    boxra is megjelent mar
  • Gabe18
    #1179
    Nekem egy bajom van ezekkel a képekkel,legalábbis amit láttam róla.Olyan mintha a város, amiben a game játszódik a kihalás szélén állna.Alig kószál itt-ott egy ember,remélem a népsűrűségen javitanak-javitottak...
  • zaki
    #1178
    hú de irigyellek most
  • Sephi
    #1177
    Hat remelem en is mert a True Crime atirat szornyu volt!
  • traXion
    #1176
    MÉÉÉÉÉRTT!!!! :D

    Köszi, akkor PCre biztos burtal lesz! :)
  • Sephi
    #1175
    Na az este toltuk a haverel kicsit. A grafika szerintem gyonyoru a hangok sem piskotak. Teccik minen ujjitas es eddig nem lattam benne emliteni valo negativumot.

    Majd irom reszletesen de most melo.
  • zaki
    #1174


    árgh, de várom már, hogy megjelenjen pc-re is
  • musha
    #1173
    hát altatót nem :)
  • zaki
    #1172
    driver 1-et
  • zaki
    #1171
    én se... mind1 :)
  • Kit--Kat
    #1170
    mit szedtek???
  • Bucser
    #1169
    Szívesen.. Nem tudom mi volt vele a gond..
  • zaki
    #1168
    pedig mostanában mindennap fent van, beszéltem a csókával. 1ébként vmiért nem működött a game, amit tőled szedtem le, de azért köszi szépen
  • Bucser
    #1167
    Nekem még jön ugyanattól a csókától ugyanannyival csak valahogy soha nem sikerül elkapnom, hogy fennt lgyen:)
  • Davidka
    #1166
    akkor készülj a véleménynyílvánításra :)
  • Sugam
    #1165
    Már csak két fájl és lejon
  • Chaos Mad
    #1164
    na, már csak pc-re jelenjen meg! akkor királyság lesz!!!
  • traXion
    #1163
    NEM!!!! LOPOD!!!!
  • zaki
    #1162
    423 mega az iso, és kb 3-4 k-val jött le
  • Lacc
    #1161
    Loller :D
  • zaki
    #1160
    én meg közben megszereztem a driver.iso-t, 1 héten keresztül szedtem le minden éjjel a csókától, de megérte
  • zaki
    #1159
    AAAAAAAAAARGH