6730
  • musha
    #1238
    jó ez no, tény hogy van benne néhány bug de összességében teljesen jó. tegnap (ma) hajnal 3-tól 4-ig replay videót szerkesztgettem, elég jó lehetőségek vannak.
  • Kit--Kat
    #1237
    A Play Zone-ban is 90%ot kapott....
  • Kit--Kat
    #1236
    Mind1 hosszú
  • Sephi
    #1235
    Hagyd... :(
  • Sephi
    #1234
    Nem fogok neked bizonygatni. Azt hiszel amit akarsz. Bar erosen tevedel es fogalmad sincs.
  • Gabe18
    #1233
    Nem nagyon akarok beleszólni ebbe a kialakult vitába,de az nem baromság hogy te ugy védesz egy játékot hogy nem is játszottál vele?
    Te ezt irtad: "Én nagyon sok ingame animációt láttam belőle és az nagyon jók és szépek voltak."
    Azért szinte bármelyik játékról össze lehet vágni olyan videót hogy az ember azt mondja,ez hú de jó.Aztán amikor a kezedbe kerül...
    Sephi legalább már próbálta,van egy kialakult véleménye,és kész.
  • Kit--Kat
    #1232
    Szerintem meg ez az IGNes Gamespotos duma nagy baromság...
    Voltál már a lapjukon??
    Ha valamit lekell lehúznak, ha nem akkor nem.
    Ha a Driveresek küldtek volna pontszámot az 97% lett volna, hogy a Vice Cityénél is jobb legyen...
  • Sephi
    #1231
  • M@TriX
    #1230
    na! abbahagyni!!! ;)

    Sephi írta az elején, hogy a saját véleménye, nem értem mi nem érthető ezen.
    Ízlések és pofonok, majd meglátjuk ha megjelenik PCre is. A PS2-sök meg örüljenek. ;)
  • Sephi
    #1229
    Barom.

    Ohh bazz... nem mondok en mar senmit jo? En a gamespotrol es a ign-rol beszeltem bazeg. Egyaltalan nem altalanosan.

    Az nem manipulacio amikor a cikkiroknak kikuldik a X jatekot es mellekelve irjak hogy mennyire pozitiv vagy mennyire negativ legyen a tartalma nem?

    Ha fogalmad sincs akkor minek kell igy lealazni a masikat?
  • REAL_CIÁN
    #1228
    A gamerankings.comon 140 szavazat után 8.8-on áll a Driver3. Persze azt a 140 embert is mind korrumpálta valaki. Áhhh... FELEJTSÉTEK el Sephit!!
  • Sephi
    #1227
    Nem is kell. Ejtettuk a temmat.
  • Kit--Kat
    #1226
    Nem értelek.
  • Sephi
    #1225
    Majd meglassuk :) En azert vagyok igy felhaborodva neha mert tulsagosan varok egy jatekot es ha az nem olyan ahogy vartam (kepek , muvik) akkor ideges leszek.
  • Sephi
    #1224
    Tenyleg volt ilyenre pelda... komolyan.
  • Kit--Kat
    #1223
    Hmm?
  • Jinchuu
    #1222
    Ok, én csak azért írtam le, hogy szerintem ennyi extra anyaggal ez nem lehet béta! Ennyi!
  • musha
    #1221
    nem is én mondtam hogy az! (#1191)
  • Jinchuu
    #1220
    Természetesen nem baj, csak kár, hogy neked nem tetszik, így minden erővel megpróbálunk áttéríteni a "jó" oldalra! :D
  • Sephi
    #1219
    Bistos :) Nekem nem teccik na... most ez miert akkora baj? Majd adok neki meg egy esejt ha eppen nincs jobb dolgom. Lehet meg tecceni is fog :)
  • Sephi
    #1218
    Kuss mar nem tudol erdekelni fogalmad nincs errol :)
  • Jinchuu
    #1217
    Én se neked írtam! :D
  • Kit--Kat
    #1216
    Nem is neked mondtam:)
  • Jinchuu
    #1215
    Béta verzió??? Hát szerintem egy béta gameban nem sokszor van making of video, t3 előzetes, meg Transformers demo! :D
  • Jinchuu
    #1214
    Options-->controllers és utána szépen át lehet álltani az invert irányítást, vagy éppen be lehet állítani, kinek mi tetszik.
    Szerintem nem jobb, itt az autók joval kidolgozottabbak és a karakterek is, az árnyékok is nagyon jók szvsz, no meg itt azért több helyszín is van, igaz én még csak miami-ban járok.
    Az irányítás elsőre tényleg furcsa, de nekem sikerült max. 1 óra alatt megszoknom és teljesen normálisan tudom ölni az ellenséget (auto aim kikapcsolva)!
    Ennyi, szerintem jó a game!!
  • Kit--Kat
    #1213
    Grafikában(pedig én nagyon szeretem a Vice City-t)simán veri a DRIV3R.
  • DePreSsZYo
    #1212
    Hát nekem akkor is nagyon teccik akár mit is mondasz :))
  • Kit--Kat
    #1211
    http://gamesradar.msn.co.uk/reviews/default.asp?pagetypeid=2&articleid=30707&subsectionid=1605
    Ez is egy korrupt oldal gondolom.......
    90% adott, és a garfikája az ingame videókban nagyon jó, és szépen lemodellezték Miamit.
  • Sephi
    #1210
    Jobb a grafik mint a GTA-nak.... uristen hat akkor velem van baj. Nekem nyomasztonak tunt a kornyezet es meg most is ranezve annak tunik. En vagyok a hibas bevallom de hogy nekem nem tunik jobbbnak az is tuti.
  • Sephi
    #1209
    Ja es nem 30 perc utan lett kikapcsolva mert a haver meg most is jaccik vele en meg nezem es semmi jot nem latok benne. Az autos uldozesek olyanok hogy olykor mar nem is latod mi tortenik. Ez meg itt ugral idegeben :))))

    A Gamespot ezt irta rola :

    "The huge new GTA-killer."


    Ahahahahahaha baazzz... hat ez a GTA-nak a nyomaba sem er. Szvsz termeszetesen
  • musha
    #1208
    totál egyetértek. én nem állítottam be, de nagyon rémlik hogy láttam invert look beállítást. a lövöldözés ha túl nehéz valakinek, akkor bekapcsolhatja az Aouto Aim-et, így valószínűleg jóval egyszerűbb. grafika egyértelműen jobb, mint a GTA-ké, legfeljebb nincs jobban textúrázva. de fényeffektek, törések, fizika mind sokkal jobb a driv3r-ben. és nem hinném, hogy ez béta verzió :)
  • DePreSsZYo
    #1207
    Én is ezen gondolkodom :D
  • Davidka
    #1206
    áhhh!!!! két totál eltérő vélemény!!!! Be kell szerezzek egy PS2-t!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #1205
    A fene... kerlek mond meg pontosan hogy hol mert en vak vagyok.

    Sokkalta jobb a GTA3 grafikaja mint ennek. Ne hulyeskedj mar. Ez annyira sivar es szintelen hangulatot ad.

    Mindennel egyet ertek csak azzal nem hogy lehet benne lovoldozni es hogy szep.

    Es nem fikazos elso benyomas volt mert ez a velemenyem rola. Most miert irjak kamut? Ha en igy latom igy gondolom.
  • REAL_CIÁN
    #1204
    Na azért!! :)))
  • Jinchuu
    #1203
    Nincs invert look?? Miről beszélsz?? Be lehet állítani az options alatt, de látom nem sokat játszottál vele, ha még ezt sem vetted észre. Inkább nyomtál ide egy ilyen fikázós "első benyomást". :)
    Amúgy szerintem jó a game és lehet benne normálisan lövöldözni, csak nem kell 30 perc után kikapcsolni, hanem meg kell szokni a dolgot. A grafikával sincs különösebb gond, és szvsz főleg nem rondább a GTA-nál. A vezetés élménye nagyon ott van és a kocsik nagyon jól vannak modellezve, no meg a motor is nagyon faja. Szépet lehet róla esni! :D
  • hiba
    #1202
    Mivan?
    Ezt gondolom nem nekem irtad :)
  • REAL_CIÁN
    #1201
    Persze, mindenki korrupt aki esetleg máskép értékel, mint te, LOL vagy!
  • Sephi
    #1200
    Hogy megertsd it egy pelda. Az EA kiad egy jatekot es agyon penzeli ezeket a "nagy" oldalakat.

    Tehat ha a GS vagy a Ign azt irja hogy a jatek jo attol meg mesze nem azt jelenti.
  • Sephi
    #1199
    Ja es ezeket a beszolasokat nem birom. Kit erdekel hogy az a korrupt Gamespot es a Ign miket ir roluk? Nem vetted eszre hogy a nagy cegek akarmilyen jatekot adnak ott mar hopp 9 es 10-est kaptak?