6730
  • reménytelen
    #6290
    Nem tudom. De nekem is Gef 4 MX440 volt (64MB), és még épp időben cseréltem le (a géppel együtt) ahhoz, hogy egyik játékkal se legyen probléma... (2004 karácsonyán)
  • IMYke2.0.0.0
    #6289
    Mert ahány szoftverfejlesztő cég, ahány kaidó, annyi féle marketing felfogás is létezik...
  • Nandusz
    #6288
    Oké tényleg köszönöm a segítségeteket, mert legalább mostmár biztos vagyok benne, hogy újabb kártyát fogok venni. De az még mindíg magas a számomra,hogy miért nem indul el a játék, mert nem tudja a kártya a pixel mittudoménmit, hisz, ha például azt nézzük, hogy a Doom3 is javarészt Direct X 9.0-ás opciókat használ, meg még a bánat tudja mit, amit a kártyál java része nem is ismer, akkor az miért megy el DirectX 8.0-ás, vagy még DirectX7.0-ás!!! kártyán is.?
    Jó jó, a grafika, meg a sebesség csapni való, de legalább nem hibaüzenetezik itt nekem. Szabad akaratomra bízza, hogy ha én szaggatva akarom játszani a játékot, mert neadj Isten én úgyszeretem, akkor úgy fogom. És ha nem akarom használni a pixel, meg vertex, meg a kutyafüle shadereket, mert én poligonosan szeretem a játékot, akkor úgy fogom.
    Na ezt a Driv3r miért nem adja meg nekem?
  • reménytelen
    #6287
    Durvábban úgy is mondhatjuk, hogy az MX a selejtes, lebutított változatot takarja. Vagyis egy Gef 4 MX440 annyit ér, mint egy sima Gef 2.
  • IMYke2.0.0.0
    #6286
    Nem értettél meg.
    A GeForce 4 MX 440 tulajdonképpen egyenlő a GeForce 2 picit tuningolt változatával.
    Tehát, lehet bármi a dobozra, kártyára írva, neked egy tulajdonképpeni GF2-őd van. S ezen az sem változtat, hogy egy 8x AGP változatod van.

    Ha nem hiszel nekem, kérdezz rá bármelyik - VGA-val foglalkozó - topikban itt az SG-n, vagy bárhol!


  • Nandusz
    #6285
    Köszi a segítséget, de sajnos Nekem tényleg nem Geforce 2 van. Geforce 4 MX440, és nem Geforce 2. Ez biztos, mert ez van a dobozára ráírva. Abban igazad van ,hogy létezik MX440 Geforce 2-ben is, de 4- ben is. Nos az enyém a 4. generációhoz tartozik. Ha ez alapján is tudsz sgíteni, akkor nagyon szívesen fogadnám.
  • IMYke2.0.0.0
    #6284
    Az MX440 = GeForce 2.
    Szóval, nem egyszerűen csak teljesítménybeli különbség van köztük.
    Az MX440 nem tud már semmit a mai világban!

  • Nandusz
    #6283
    Szasztok
    A segítségetekre lenne szükségem.
    Van egy 1,6AMD XPproci, hozzá egy 128Mbyte-os Inno 3D 8xAGP Geforce MX440 videókártyám.
    A játék telepítése után, amikor indítanám a játékot, akkor az alábbi hibaüzenetet írja ki:
    "Your display adapter does not support pixel shader 1.1 or higher."
    Kérdéseim:
    1. Ha a kártya nem tudja a pixel shader 1.1-et(amiben egyébként kételkedem), akkor is el kellene indulni szerintem, max. randább lesz a grafika.
    2. A barátomnak Inno 3D Geforce Ti4200-e van, neki gond nélkül fut. Pedig, ha jól tudom két kártya között csak teljesítménybeli különbség van, de opcionális nincs.
    Ha tudtok valamilyen ötlettel, vagy tapasztalattal szolgálni, akkor kérlek, hogy írjatok.
    Köszönöm szépen


  • andriska
    #6282
    térdkalácsa looool xDD
  • IMYke2.0.0.0
    #6281
  • Solid Snake
    #6280
    A válasz naná, sőt, pláne
  • IMYke2.0.0.0
    #6279
    Okostojás a nigériai nagynénikéd térdekalácsa kisfiam!
    Ha nem csak elklikkelgetnéd a Játék történetét, akkor értenél mindent.
  • ruub
    #6278
    Okostojás 5929 te írtad!!!!!!!!!! Hát én erre gondoltam nyuszómuszó!
  • Falconer
    #6277
    Ehh, LOL :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6276
    Ilyet olvasva fogalmazódik meg bennem ez az állandó kérdés:
    Hát érdemes az ilyen embereknek magyarítást készíteni?!
  • Falconer
    #6275
    Jajj, istenem... Te a játékban szoktál a szövegekre figyelni, vagy csak nyomod az entert az animációknál?
  • Nemcso
    #6274
    Nem kell semmiféle sofőrt kiktatni, gyorsan oda kell menni (ajánlott mocival) a kocsikhoz, bepattanni és felpakolni a kaomion rakterébe őket időn belül.
  • ruub
    #6273
    Hali.Help. A Nizzás kamionba sportkocsit bepakolósnál azt olvastam ki kell iktatni a sofőrt de hogyan?
  • Falconer
    #6272
    Végig kell tolni a csíkot, aztán vagy te is kimész a kocsihoz, vagy jön egy animáció, nem tudom... Nem is lényeges
  • Nemcso
    #6271
    Régen volt, de ha még jól emlékszem, elég volt a pusztítási csíkot végigtólni időn belül.
  • RENOVACOACH
    #6270
    De utána ki kell menni a bárbol ?vagy mit kell csi miután lelőtem mindenkit mert a kocsiba nem enged beülni
  • Nemcso
    #6269
    Nincs más lehetőséged, csak az, hogy gyorsabb legyél.
  • RENOVACOACH
    #6268
    hi elkéne jutnom a vőrős folyónál lévő bárba ott vagyok lelővők mindenkit a bárt is szét lővőm de mindig azt tőrténik hogy lejár az idő és lomez eltünik
    Mit kell csinálni? Kőszi
  • hiba
    #6267
    sokaig kovetni aztan atul egy kocsiba
    megint kovetni (te is szerzel majd egyet a motor helyett)
    vegul beall egy garazsba oda bemenni es csak ot loni.
  • Tiger102
    #6266
    TIcót hogy lehet megölni, mikor az motorcsónakkal menekül, s nekem motorom van?
  • RENOVACOACH
    #6265
    Kőszi megoldottam át kelett konfigurálnom a gomb kiosztást mert nekem is logitech rumblebadom van.Kőszi a segitséget
  • Falconer
    #6264
    Mi is ezt mondjuk neki, de szerintem nem szeret olvasni, vagy csak nem veszi tudomásul, vagy ilyesmi.
  • yuri1
    #6263
    A körbe-körbe forgásra: Én is tapasztaltam ilyet.

    Van egy logitech rumblebadom, ami be van dugva, de a driv3r nem támogatja(most már tudom). Másnak ismeri fel, és a játékban nem működtek a joy-ok.

    Amikor először elindítottan a játékot, ez a körbe-körbe forgás volt, de nem igazán működött az a gamepad. Nekem van két csúszka a padon( nem gomb, és joy, henem csúszka) thrust, vagy valami ilyesmi és ez nekem befolyásolja, hogy mennyire pörög körbe körbe.

    Egyébként én kihúztam a padomat és bill-ről játszom. Így jó.
  • Prince007
    #6262
    Nem:(.
  • bertino
    #6261
    vkinek a cheat részleget sikerült életre keltenie a PCs verzióban ? :_ D

    GTA SA küldteséek már megvannak, ezért nem mondom, hogy" vagy most mindenki SA-ozik ? "

    Tehát ?
  • Prince007
    #6260
    Honnan tudod:)?
    Próbáld meg azt hogy kihúzod a gamepadot,egeret, billentyűzetet.
    Amelyik után működik az a rossz.


  • Falconer
    #6259
    Akkor a beállításokat nézd meg, mittomén, biztos van benne controller setup rész(nem néztem), ott állítgasd a sensitivit meg rakd át billre, ilyenekkel tudsz operálni.
  • RENOVACOACH
    #6258
    de odafigy, de az egyik de jött be kormányom nincs a joypaddal semmi nincs egerem meg jó
  • Kit--Kat
    #6257
    te nem figylesz oda mit írunk???
  • RENOVACOACH
    #6256
    inkább találd ki mi baja lehet
  • RENOVACOACH
    #6255
    haho nyugi
  • Falconer
    #6254
    Újratelepítetted? Mi a francnak? Mondta vki, hogy telepítsd újra?
  • RENOVACOACH
    #6253
    Ujra telepítetem de ugyanaz a baja
  • bertino
    #6252
    csak kőrbe kőrbe forog.

    Szív meg sűrít, meg gyujt meg kííííípufog
  • Kit--Kat
    #6251
    nemezt mondtam?:)