6730
  • KG21
    #2203
    starfuck mindent megold :)
  • ChevyG #2202
    nagyon várom már ezt a gammát, de attól tartok, hogy 1 olyan szemét védelem lessz rajta, hogy beszarunk
  • Kit--Kat
    #2201
    jó érdekes de ha neked a GTA irányítása a jobb akkor legyen:)
  • zaki
    #2200
    hozzáteszem, hogy én nem szeretnék veszekedni ,de hát iszonyatosan gyenge lett ez a játék... pedig amikor a képek, és videók jöttek ki, akkor nagyon jónak tűnt, persze azokból egészen mást von le az ember, másra számít... mind1, majd talán a pc-s.
  • zaki
    #2199
    én azt mondtam, hogy sokkal jobb az irányítása a gtanak, mint a driv3r-nak. driv3rben a fizika annyiban ki is merül, hogy jókat lehet farolgatni, ennyi. de mondom, én nekem elég volt ebből a játékból ennyi, nem is játszom vele, majd a pc-set kipróbálom, hátha.
  • Kit--Kat
    #2198
    az bug kitérdekel....:) Azt ne mond, hogy rosszabb az irányítása meg a fizikája mint a Divernek...
  • grebber
    #2197
    Elvileg arról volt szó hogy javítani fognak rejta,de hogy abból mi sül ki..
  • zaki
    #2196
    igen? hát akkor egészségükre :D

    valszeg arra értették, hogy jóket lehet vele farolni, meg ilyenek. menjél már neki egy villanyoszlopnak, vagy ugrass már egyet. és az irányítás... pfff, no comment. mind1, én majd kipróbálom pc-n is a játékot, kíváncsi vagyok mi az, amiben más lesz a konzolos verzsönnél (azon kívűl, amiket leírtam)
  • Kit--Kat
    #2195
    na erre nemmondok semmit inkább......
    azt még a 50%ot adó tetszterek is elmondták, hogy az autók fizikája még mindíg nagyon jó....
  • zaki
    #2194
    az autók irányítása? te viccelsz? hát förtelmes. szvsz a driv3r abban jobb a San Andreasnál (vagy Vice Citynél), hogy élethűbb a grafika, a kocsik, a törések. ennyi. ja, és 2 nézet van a játékban össz-vissz? ezt komolyan gondolták a készítők?
  • Kit--Kat
    #2193
    valamint az autók irányítása ehezn képest a GTA fostalicska, de hát nem is ezért szeretjük az:)
  • zaki
    #2192
    olyan gagyik a hangok, hogy az kész. a karakter mozgása döbbenetes :D ahogy fut oldalazva, meg ahogy ugrik, és közben nyög :D és az úszás, az ultralol :DDDDDD

    kocsik fizikája is egy nagy szar, azt hiszem az tetszett neked Kit-Kat. ugrass már le egy magaslastól, vagy nem tudom. kb olyan, mint amikor a légpárnás hajóval ugrottam egyet a san adreasban :D motorozás is qrva gagyi. aki játszott a gtaval (van olyan aki nem?), na annak qrvára nem fog tecceni. semmi élvezet nincs benne. csoda, hogy csomó helyen ez lett a 2004es év citromdíjasa? nekem nagyon nem jön be a játék. sokan várják meg minden, de iszonyatosan nagyon nagyot fognak csalódni. majd kíváncsi leszek a reakciókra, mikor megjelenik a játék pc-re :/ képek azok gyönyörűek, de hát kit érdekel a szép grafika, a + zenék, meg +1 küldetés, meg így készült videó, vagy mi a pöcs, hogyha minden más egy hulladék? én is úgy vártam a játékot, és mikor végre lett ps2-m, és elindítottam a játékot, hatalmasat csalódtam.
  • zaki
    #2191
    istenem, olyan szar ez a játék, hogy az döbbenetes... Kit-Kat, mi is tetszett neked a játékban? mert ami nekem igen, az a grafika, meg a szép (de szvsz qrva kicsi) városok, és a kocsik törése. ennyi.
  • zaki
    #2190
  • Kit--Kat
    #2189
    én most szedem a DRIV3R albumot, vannak nagyon jó számok mint pl. a Phantom Planet - Big Brat, ez nagyon halálos szám:)
  • báttyó02
    #2188
    veled meg mivan ?
  • Kit--Kat
    #2187
    jóhát de hát ő azzal már lehet jásztszani emulátorral, úgy mint az SA-val:DD
  • Kit--Kat
    #2186
    újreg......
    szerintem
  • bitubo
    #2185
    nem azért deh te azt hiszed mindenkinél mindent jobban tudsz vagy mire vered itt magad???
  • zaki
    #2184
    ahhoz képest a 2-t ki sem adták pcre :P
  • báttyó02
    #2183
    hát ja a remény hal meg utoljára ........
  • Gabe18
    #2182
    Hát a képek engem még mindig egy atomháborútól súlytott városra emlékeztetnek,ahol senki nem jár az utcán...(na jó itt ott kódorog valaki).Na mindegy,ha valóban fejlesztettek a konzolos verzióhoz képest,akkor talán van remény...
  • báttyó02
    #2181
    jaja
  • báttyó02
    #2180
    jah
  • Kit--Kat
    #2179
    ugyanezek a képek, ugye?
  • Kit--Kat
    #2178
    hehhe nem a PS2-től gazdagodott meg a cég a 90es évek elején szal közötök nincs hozzá
  • bitubo
    #2177
    aham,pcre megcsinálják jol konzolra meg elbaszák mi a faszt képzelnek magukrol?takarodjanak a kurva anyukba fuck atari fuck reflections
  • báttyó02
    #2176








    Friss képek jelentek meg a Driv3r-ről a Worthplaying weboldalán. Már igen régen nem lehetett hallani a Reflections Interactive fejlesztéséről, mely PS2-n igen nagy bukás lett. A fejlesztők ígérik, hogy mégegyszer nem követik el ezt a hibát, és most valóban a tökéletesített programot dobják piacra. A március 15-i megjelenés pedit már igen közelinek mondható, reméljük már nem kell sokat aludnunk. Addig is lessétek meg az új képeket a kapcsolódó galériában!
  • báttyó02
    #2175
  • báttyó02
    #2174
    Friss információk jelentek meg azóta a reggel már szóba került Driv3r-ről. A Reflections Interactive már jó ideje nem hallatott a GTA stílusú játékáról, ám most nem csak friss képek jelentek meg, de még új információk is és mind ezt egy napon. Kitudódott ugyanis, hogy a PC-s verzió nem csak hogy szebb lesz a konzolos társánál, hanem még egy extra küldetést is kapunk majd bele, melyben egy igen vad üldözésben lehetünk főszereplők Miami tengerpartjainál. Ez még semmi, hiszen egy 12 perces







    “Így készült“ videó is gyarapítja majd a repertoárt. Nos, a játék egyre csalogatóbban hangzik, hiszen igen nehéz ellenálni a több, mint 70 elköthető és totálisan összezúzható (erről egy kis minijáték is készült a hivatalos weboldalon) járgánynak és a bejárható Miami, Nice és Isztambul utcáinak. Hogy pedig tovább fűszerezzem a már így sem egyszerű helyzetet, a fejlesztők még további 12 nótát liszenszeltek a játék alá, és 8 különböző fegyvert is használhatunk majd.
  • Kit--Kat
    #2173
  • báttyó02
    #2172
    azhá
  • 12346
    #2171
    zsír
  • 12346
    #2170
    OFF:
    bocs, csak meglesem gyorsan, hogy néz ki lájvban az aláírásom. kit-katról jutott eszembe, hogy bővítem még1 szóval (menny):D
    ON:
  • Kit--Kat
    #2169
    hát nálunk azt jelenti amit, ha nálatok mást az már nem az én gondom.
    ben tök mind1, hogy 1 2hónap múlva megjelenő játék topicjába hiogy szórakoztatja el magát az ember, ha nem megy túl messzire a témától???
    Nem Xboxos PC-s!!!
    Na mind1 érnék még, csak kiborulna a bili megint mert mit hemzsegek, mennyek gumiba....:)
    A helyesírásom, meg olyan amilyen, ilyenkor gyorsan írok, nem figyelek oda szal tök mind1 úgyis érted....
  • hykao #2168
    Mondtam már párszor: ha túl akarod hemzsegni magad, akkor menj a gumiba, vagy olyan topikokba, ahol kötetlenebb a téma, de ne fárassz már le...
    Sztem ezek lehet, hogy Xbox-os képek, ha kijön egyáltalán arra is...
    Amúgy meg miért, mitől vagyok én szpojleres? (vagy ennek sem tudod pontosan a jelentését, vagy mi?)
  • Kit--Kat
    #2167
    szpojleres hykao.....
    most mit mondjak nálad kötelező mindent lightosan venned mert hülye aki nem veszi észre a szmájlijaid, de te meg mindent komolyan veszel és fel vagy háborodva.
  • hykao #2166
    Te meg még mindig nem tudsz helyesen írni!!! ..."súllyát"-ról már nem is beszélve...
  • hykao #2165
    Te hülye vagy?
  • báttyó02
    #2164
    [szereti gémsztár]