6730
  • Gabe18
    #2403
    Gratulálunk,gratulálunk...
  • báttyó02
    #2402
    jajj de szép passzt adott e védőnk a juvének,jajj de szép passzt adott e védőnk a juvének :D
  • báttyó02
    #2401
  • Taranov
    #2400
    jajj de szép gólt lőtt Trezeguet, jajj de szép gólt lőtt Trezeguet :D
  • Kit--Kat
    #2399
    hehhe REÁL:DDDDD
  • Gabe18
    #2398
    Vajon milyen formában?
  • báttyó02
    #2397
  • R9
    #2396
    nekem megvan már a játék :))))
  • báttyó02
    #2395
    idevele :D
  • báttyó02
    #2394
    ja!!!99
  • Kit--Kat
    #2393
    Demót akarok!!!!
  • Kit--Kat
    #2392
    pontosan egyetértek és is így vagyok
  • M@TriX
    #2391
    de arra ne gondoljanak, mert az konzolos verzió, azért az nem ugyan az, más kontroller, stb. Szóval nekünk volt egy Driver-ünk és most jön a Driv3r. Ez az alapszituáció...
    meg mellékesen jon az SA, ami ez a kategória, de én nem fogok választani közölük, nekem mind2 kell :)

    De így az eddigi infók alapján az SA interaktívabb lesz, többszínú járművek, mozgalmasabb környezet, a Driv3r-ban pedig a mozifíling és az autókázáson lesz a hangsúly szerintem. Szóval nálam megférnek majd egymás mellett...
  • Kit--Kat
    #2390
    jahhh
  • grebber
    #2389
    Azti ki gondolta volna. :)
    Most ez a game érdekel nem a GTA:SA az majd amikor jön most ezen van a hangsúly.
  • hiba
    #2388
    konzolon a nagy rivalisa gtasa nagyon lezuzta
  • Taranov
    #2387
    A Driver 2-re is gondolhatnak. Az eléggé félresikerült és még PS-es is volt.
    Mondjuk az is nagy poén volt, hogy kedvenc Gamestarunkban mikor a Driver 1 volt a sláger, folyton istenítették, talán érthető módon, mikor meg írtak a Driver 3-ról és a marha jó grafikájáról, akkor csípőből szídták az első rész grafikáját.
    Hát erre megyünk ezekkel a fiatal újságírókkal :)
  • Thanatos
    #2386
    ahoz képest énis remélem :)
  • M@TriX
    #2385
    "...ha elődjéhez hasonlót produkál az alkotás." mire gondolnak, az első részre? mert csak arra gondolhatnak és ha arra akkor tőlem lehet akkor "bukás" mert nekem tetszett az első rész.
    persze gondolhatnak a PS2 verzióra is, de az nem "előd", mert az egy másik platform. szerintem.
  • grebber
    #2384
    "A konzolokon csúnyán leszerepelt Driv3r PC-s verzióját számos búnusszal vértezték fel készítői, ez azonban aligha lesz elég, ha elődjéhez hasonlót produkál az alkotás."

    Remélem hogy PC-re nem lesz bughalmaz bár várjuk ki a végét.A remény hal meg utoljára (utánna meg én)
  • grebber
    #2383
    Nem X-boxhoz képest.
  • Thanatos
    #2382
    mihez képest? driver 2-höz? :)
  • grebber
    #2381
    Én egy dologba reménykedem hogy javítottak hibákat.
  • Thanatos
    #2380
    énse de ne bizd azért el magad :)
  • Kit--Kat
    #2379
    na sajnos erre már nem vagyok vevő mer már kb 5x megcsinálták:(
  • Thanatos
    #2378
    akarod mondani 10 napon belül bejelentik hogy mikorra halasztják nem? (najó csak poén, remélem kijön idejében :P)
  • oneal1
    #2377
    demo t még nemtudni hogy mikro lesz mi?
  • Kit--Kat
    #2376
    nahhh akkor vissza is térhetnén a 10napon belül megjelen DRIV3R-re:))
    De jó ezt mondani:)))
  • Taranov
    #2375
    Nem, arra minimum 1 év. Általában ennyi is.
  • beeboci
    #2374
    Három napon belül akkor, ha "EZ" idő alatt derül ki, hogy használhatatlan!!! (Nem a vevő álltal okozott hibáról van szó)!!!
  • Thanatos
    #2373
    kibontatlanul persze hogy visszalehet, de kibontottan... hm nemtom :)
    amugy valahol anno olvastam is egy olyan kirtáriumot aszem egy hardwareelemnél hogy a cseregari csak bontatlanul érvényes, lehet igy van softwareknél is
  • Taranov
    #2372
    Furcsa, lehet, hogy szívóznak, de elvileg van rá cseregari, és akkor lehet, hogy ezt be is tartják.
    Könyveket is visszavisznek, hogy meg volt már annak, akinek vették, meg játékot is lehet ezzel az indokkal, persze akkor nem szabad kibontani. De zsákbamacskavásárlást kivédendő ez a cseregarancia, de mint már mondtam, nem próbáltam még :)
  • Thanatos
    #2371
    elvielg persze hogy van, én azt nem is tagadtam..., nem tom vane mo-n pl olyan ember aki nem vitt visza valami ruhanemü-t pl mert nem volt jó a méret, etc... de ez nekem más tésztának tünik főleg ott ahol tényleg számit a cdkey és ezért nem tudják újra eladni pl..., de ettől még persze bármi is lehet de nekem furcsa ez :)
  • Taranov
    #2370
    Na majd dobok egy mailt, és megkérdem, de elvilg van ilyen. Lehet, hogy nem lehet érvényesíteni.
  • Thanatos
    #2369
    de attol még nagyon más a kettő... és én nem modntam hogy nicns mert énis kihasználtam nemegyszer mindkettőt de ettől még mint emlitettem nem halotam még olyat hogy pistike megveszi a pokember 26.-ot nemtecik és kér helyette mario-t :) ettől még lehet hogy igy van de van egy olyan érzésem hogy pl egy netes game-nel ha viszedöcögök két nap mulva hogy nem kell és ugyaná cseréjjék be másra leginkább körberöhögnek :)
  • Taranov
    #2368
    Van cseregarancia és van jótállás.
    A cseregarancia is kötelező mindenhol Magyarországon, azt hiszem, minimum 3 nap.
  • magus
    #2367
    tescoban a gofrisutore 3 nap amig a tescoban valtjak vissza, utana mehetsz a szervizbe el akarhova.
  • Thanatos
    #2366
    nem biztos, a rendes garancia meg a nemtetszik féle garancia nagyonmás :)
  • Kit--Kat
    #2365
    biztos
  • Thanatos
    #2364
    igen de az sima hiba arra tuti van garancia, de az hogy viszaviszed és közlöd hogy nem tetszik mást akarsz választani..., na ilyenről még gamenal nem hallottam :)