6962

\"bkv\"

Vélemények, tapasztalatok, történetek.

| busz | metro | villamos | trolibusz | hév | éjszakai | egyéb |
  • Freeda Krueger
    #6681
    Jó kis kép :)

    lehet tudni a busz típusát?
  • Dzsini
    #6680
    még a hidat is felismerni :)

    Én még utaztam bőven az 1-es buszon, teljesen jó volt nagynénémékhez (1995-ben állították le)

    1915: az 1-es viszonylat indulása

    forrás - IHO
  • Freeda Krueger
    #6679

    1 es busz
  • Dzsini
    #6678
    Ilyen is volt Budapest - képnézegetős oldal, Fortepan stílus, Budapestre koncentrálva.
    1896, Nyolcszög tér (később Oktogon, Mussolini tér, Oktogon, November 7. tér, Oktogon):

    Alsó áramszedős villamos a Nagykörúton, Földalatti lejáró, és minden, mi szem-szájnak ingere :)
  • Freeda Krueger
    #6677
    Még nem,de már dolgozom rajta... :)
  • Yoda001
    #6676
    vagy innen :)
    végülis igen, ez a Keleti másik oldala, nem a kerepesi út felől nézve

    Freeda Krueger #6672: sikerült valami infót találni róla? :) amiket írtam az az alapján van, ami ki volt írva a múzeumban a kis táblára :)
  • Dzsini
    #6675
    Becenevén Baross tér, innen indul a 30-as busz - kb. innen nézve
  • dave9004
    #6674
    wow
    Keleti a fák felé?
  • banok
    #6673
  • Freeda Krueger
    #6672
    Köszönöm.
    Utánnanézek...
  • Yoda001
    #6671
    bocs a dupláért, elfelejtettem erre reagálni... köszi a képet, gyerekkorom emléke ugrott fel :D
    esetleg pontos linket tudsz adni hozzá privátban? :)))
  • Yoda001
    #6670
    a 418-as pályaszámú Szentendrén ki is van állítva belőle, a Schlick gyártotta 1897-ben, a BKVT (Budapesti Közúti Vaspálya Társaság) kocsija, 50-es évek közepén kivonták őket a forgalomból, egyébként a BKVT egész hálózatán előfordultak :)
  • Freeda Krueger
    #6669
    Amúgy valaki meg tudja mondani milyen típusú ez a villamos?A gyártó cég nem pontosítja... :(
  • Freeda Krueger
    #6668

    Ebben reménykednék,bár láthatóan nem az :(
  • Dzsini
    #6667
    1919-ből a Tanácsköztársaság idejéből találtam pirosra festett villamosról hírt, de a kép legalább 70-es évek az autókat nézve, és láthatóan más típus, mint ami szembe jön vele...
    Lehet járt Budapesten látogatóban / próbafutáson egy másik város szerelvénye (a miskolci például piros ha jól emlékszem).

    Az indexes/indóházas villamosmániások szerintem azt is el tudnák mondani, hogy melyik napon ki vezette :)
  • CattiBrie
    #6666


    ;)
  • Freeda Krueger
    #6665


    Milyen villamos lehet itt lent az a piros?
  • Freeda Krueger
    #6664

    kis off...remélem nem gond...
    1945 Margit Krt
  • akyyy
    #6663
    árpád hid felujitásáról nincs valakinek képe? (80-as évek)
  • Yoda001
    #6662
    :)))
  • Freeda Krueger
    #6661


  • nyirog
    #6660
    érdekes, az új merci citarókat látom mostanában a 20E vonalán, örülök neki, csak meglepődtem mert nem írták h oda is fognak rakni belőlük párat, remélem nem csak teszt jelleggel vannak ott hanem ott is marad az a pár ami kkel csúcsidőben szoktam találkozni
  • Freeda Krueger
    #6659
    szeretem az ilyen múltbanézős képeket,érdekesek.
  • Freeda Krueger
    #6658

    Boráros tér
  • Yoda001
    #6657
    huh... ezt a mai viszonyokhoz képest hogy kell nézni?

    :)
  • Freeda Krueger
    #6656

    Köbánya-alsó
  • Narxis
    #6655
    Újabb baj van az Alstom metróval
  • pedobear
    #6654
    Valótlan állítások miatt jogi lépéseket tervez a BKV
  • Dzsini
    #6653
    Az azért elég egyértelmű, hogy az olyan viszonylatokon, ahol nem megoldható az embertömeg mozgása a járművön belül, ott nem fogják megszívatni magukat ezzel. Végrehajthatatlan, megoldhatatlan az első ajtózás ezeken - majd ha tavasszal a négyes metró megosztja a terhelést, akkor kiderül.

    Többször tapasztaltam azt is, hogy az ellenőr felszáll, kartávolságon belül ellenőrzi azt akit lehet, aztán távozik, nem tud végigmenni az egész buszon.
  • akyyy
    #6652
    mindig félve olvasom az ilyen hireket, hogy 173 vagy 7 buszcsaládot érinti, mert azzal szoktam átutazni keletiből délibe (kelenföld inkább), vagy kosztolányira, és hát nem mindig érvényesitem a jegyemet :D

    na majd a 4-esen
  • Dzsini
    #6651
    A túlzsúfolt járatokon kívül (hetes viszonylat csúcsidőben, ahol a járművön a belső embermozgás nem megoldható) mindenhol működhet, csak hozzá kell szoktatni az embereket, hogy első ajtón fel, hátsó ajtókon le.
    Akkor még gyorsabb is lehet, mint amikor egymással szemben elindul egymással két tömeg.

    Naponta utazok első ajtós járaton, csak akkor zavaró, ha nekiállnak az első ajtón leszállni - akkor lassú.
  • Narxis
    #6650
    Minél több járaton vezetik be annál észrevehetőbb lesz a menetrendben. Ez csak kisebb városoknál működik szvsz.
  • Dzsini
    #6649
    Melyik ezek közül olyan nagy tömegek által használt járat, hogy komoly problémát okozzon? Az eddigieknél se dőlt össze a világ.
  • Narxis
    #6648
    Ez majd akkor lassítja a közlekedést...
  • Dzsini
    #6647
    Bővül az elsőajtózás:

    A következő hetekben a BKK az alábbi járatokon vezeti be az elsőajtós felszállási rendet:
    augusztus 17-étől: a rákoshegyi 168E és az új, Margitszigetet és az Óbudai-szigetet érintő 226-os vonalon;
    augusztus 24-étől: a Kőbánya-Kispest és Rákosmente között közlekedő 201E és 202E vonalakon;
    augusztus 31-étől: a budaörsi, csak hétvégén közlekedő 240-es autóbusz vonalon;
    szeptember 7-étől a zuglói 77-es és 82-es trolibuszok vonalán;
    szeptember 14-étől: a Gellérthegyre járó 27-es és a Naphegyre közlekedő 178-as autóbuszok vonalán;
    szeptember 21-étől: a Puskás Ferenc Stadiontól Kőbányán át Újhegyre közlekedő 95-ös és a Vásárvárost kiszolgáló 100-as autóbuszok vonalán;
    szeptember 28-ától: a 72-es és a 74A trolibuszok vonalán;
    október 5-étől: a káposztásmegyeri 122-es és a repülőtérre közlekedő 200E autóbuszok vonalán;
    október 19-étől: a margitszigeti 26-os autóbusz vonalán.
  • Dzsini
    #6646
    Ahogy utánakeresgéltem itt-ott, voltak "sebes", "gyors" és "turista" HÉV járatok, ezek valóban különféle helyeken nem álltak meg (idézetek az index fórum HÉV topicjából):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Arról ítr már valaki, hogy mikor jártak a "sebes", "túrista " HÉV-ek? Volt egy "gyors" HÉV-is amelyik reggel 08, vagy 09h?-kor indult és ment végig a Margit -hídig úgy, hogy sehol sem állt meg. Azokban az időkben Óbudára is jártak Aqvincumi elágazástól is HÉV-ek, és plusz szolgáltatás volt, hogy egyes vonatokra postakocsit is kötöttek."

    "Egészen pontosan 43 perc volt a sebes menetideje és mátyásföld alsón valamint rákosfalván nem állt meg! Tölgyes feltételes megállót úgy oldották meg anno hogy aki leakart szállni előtte szólt a jv.-nek vagy a vonatvezetőnek, (mert akkor még mindig végig mentek minden kanyarban a vonatvezetők a vonalon) és a vonatvezető szólt a jv.-nek hogy álljon meg tölgyesen! A felszállók pedig nappal integettek, sötétben pedig jeleztek öngyújtóval-elemlámpával ki mivel!"

    "A sebes vonat ma már csak olyan gúnyos megjegyzésként használandó.
    Arra utal,hogy csak a fontosabb állomásokon áll meg.(Hogy a Hősök terén miért all meg az rejtély a számomra is.)"
  • Yoda001
    #6645
    igen-igen, pontosan ott :) nekem is mindig eszembe jut amikor arra járok (egyik mamám ott lakik nem messze), hogy hogy is nézett ki régen :) sőt apukámnak pedig mindennapos látvány volt még akkoriban, ezért pláne érdekes a dolog számomra :)
  • Molnibalage
    #6644


    Régen volt olyan HÉV, hogy sebes? Erre nem is emlékszem. Nem állt meg több helyen sem? Vagy ez mit jelent?

    Egyes videókben 9 (!) kocsis szerelvények is feltűnnek.
  • Molnibalage
    #6643
    1995 előtti lehet, mert nem látszik még a Lágymányosi híd sem.
  • Molnibalage
    #6642
    Egy videóból kivágva. Vágóhíd valamikor a '90-es évek elején, közepén.





    Ott, ahol most az OBI van még áll az a nagy barna romhalmaz, meg a fehér épületben a lepukkant bolt. Újságárus stand, aluljáró, a régi épüet a váróval, ami többnyire csak csövestanya volt. Még egy másik épület is Soroksár felé és persze az elbontott MÁV híd.