2118
Championship Manager 4
  • Jabba
    #1854
    Sorozatban a 6. Magyar bajnoki cím is +van
    Bár Töki nélkül ez csak az uccsó elötti fordulóban vált véglegessé ...
    6 fordulóval a vége elött még 5 pont volt a hátrányom
    De átálltam a 3-4-3-as felállásra és + is lett a gyümölcse ... muhahahahaha
  • Dikkma
    #1852
    Ne válaszoljatok neki. Felesleges.
  • Jabba
    #1851
    nemtom
  • Buddy
    #1850
    az is elég vicc lenne.....nekem irkált be manager pointshoz ilyen 50000-eket.....azért az túlzás

    hol lehert egyébként a manager points-listát lekérni? /pl. összesített 6. vagy.../
  • Jabba
    #1848
    Akkor ez loal ...
    Sztem kéne 1 időpont mikor vége az egésznek és akkor a manager pointsot lehetne nézni high scorenak ... vagy vmi ilyesmi ...
  • Buddy
    #1847
    szerintem nincs limit.....csak pl. 2014-ben már nem lesz létező játélos :)
  • Takezó
    #1845
    csá! ha má' említed a DC++-t, a guinevre-s szerverről nem tom leszedni a hublistet, adnál újat?
  • Jabba
    #1843
    GUSZTI : Vedd + a boltba
    Ellenkező esetben ott a DC ++
  • Jabba
    #1842
    Kérdés !!!
    Meddig tart a gama ???
    Pl.: mongyuk 2014-ig ???
    Vagy nincs ilyen limit benne ???
  • Buddy
    #1840
    meglepő, hogy nincsenek hozzászólások.....hisz elkezdődtek a bajnokságok.....csak azt nézzük :)
  • Buddy
    #1838
    hát ez van.......viszont ha pl. berakod a görög bajnokságot, 2008-ban is megnézheted, hogy milyen gólok születtek a 2004-es szezonban az Iraklis-Panionios meccsen......és a töltés/mentés egyre lassabb lesz
  • AMDFan
    #1837
    Sziasztok!
    Titeket nem zavar hogy ha beraktok 4-5 bajnokságot akkor hiába az 1800 Mhz annyira lassan számol mint a csiga...
    Én gyakorlatilag csak ezért nem játszom a CM-mel.
  • kisficege
    #1836
    HÉ!!!!MI AZ HOGY NEM MANAGEREZTEK??
  • kisficege
    #1835
    Légyszi már!Annyira kiváncsi vagyok rá.
  • Jabba
    #1834
    Nem mondom +
  • kisficege
    #1833
    És Jabba ki az a 3 20-as os csáko,aki 16 éves???
  • kisficege
    #1832
    A Barcának 33 millió fontja van átigazolásra,igazábol 150 millás tartozása van.Kicsit durva.Ma volt az u17es vb.Amerika-Korea.Bazzeg Freddy Adu olyanokat csinált.Nűálam most 17 éves 16-os befejezése van és 17-tel cselez.Ti kiket szoktatok megvenni.És Paim,Adu,akkor azt a finnet(nem jut eszembe a neve)Diego,Kaká.
  • Buddy
    #1831
    és abban országban a csapatok mozgásban lesznek, és jobb csatákra, meccsekre van kilátás
  • kisficege
    #1829
    Ha adsz egy pepsit megmondom:)Tehát azért mert akkor több játékos tulajdonságát látod.Így több wonderkid meg több jó játékost igazolhatsz!
  • D.
    #1828
    Hello! Meg tudná valaki mondani, hogy miért jó, ha több ország-ot is bejelölünk a játék elején, azon kívül, hogy megnézhetjük az adott ország tabelláját meg ilyesmiket ?. előre is köszi.
  • Buddy
    #1827
    nálam az ETO már 10 ponttal vezetett, mostanra kipukkadt, már csak 1 pont az előnyük
  • raziel.
    #1826
    Faxom:
    ETO-val - elbuktam utolsó fordulóba bajnoki cimet, meg a magyar kupa döntőt.
    Amugy ha valaki kis csapattal kezd sztem vegye meg Okereke-t:))) egy isten császár huszon valahányéves, vagdossa a gólokat mint állat:)
  • kisficege
    #1825
    Emberek!!!Nem managereztek,vagy mi??Mikor lesz már manager 5?Elvileg mostanába kéne megjelennie.
  • Buddy
    #1824
    egyébként nem a mutatókon múlik.....erre már rájöttem.....pl. Nógrádinak jó a Staminája meg a Jumpingja, a többi érték javarészt 10 alatt van.....mégis jó.....
  • kisficege
    #1823
    Mi neve??Hol játszik??Van ujabb magyarosítás?
  • Jabba
    #1822
    5. bajnoki cím zsinórban
    A szurkolók örjöngve ordibálták a nevemet és a hős játékosokét ...
    A vezetés nagyon + van elégedve a győztes sorozattal
  • Jabba
    #1821
    Akkora tehetséget igazoltam hogy majdnem kiestem a fotelemből ...
    SC & SW 16 éves , már most van 3 db 20-as mutatója ...
  • Buddy
    #1820
    ha meg tököli elmegy, ne is érdekeljen, hozd föl Nógrádit a reservből......úgy rúgdossa a gólokat, mint állat
  • Buddy
    #1819
    hányadik bajnoki cím? (nekem eddig 3/3)
  • Jabba
    #1818
    25. Forduló és újra magyar bajnok vagyok !!!
    Mint eddig mindig
  • kisficege
    #1817
    Helosztok!!Most jöttem meg Egerből.Van vmi új dolog??
  • Jabba
    #1816
    Hááát ez érdekes ...
    Még 3 évig van szerződésem Tökivel és 1x csak írja hogy előrehaladott tárgyalásokat folytat a Rómával ...
    És rögtön utána hogy lekoccol a nyáron ...
  • Buddy
    #1815
    ja, meg nincsenk halálesetek sem
  • Buddy
    #1814
    viszont hiányolom a játékból a vandalizmust :)
  • Takezó
    #1813
    sztem kell egy 405 DATA és utána már jó a 408 nodata.. asszem nincs 408 data, de ha van az is tökéletes
  • Nasheem
    #1812
    Javaslom az EP3->EP5 lépést, mert nekem reinstalnál így sikerült. Egyébként asszem az Ep5 is tartalmaz mindent amit az előzőek.
  • zaki
    #1811
    mind1, leszedtem mind a 4 patchet :)
  • Buddy
    #1810
    jó kérdés, vki megválaszolhatná, mert így én is letörölhetném a fölösleges többit :)
  • zaki
    #1809
    emberek: ha uninstallálom a játékot, és fel akarom pathelni, akkor elég csak a 4.08-as patchet letöltenem? vagyis az a kérdésem, hogy tartalmazza az utolsó patch az összes többi patch javításait? ja, és bocs a szóismétlésért :)
  • Buddy
    #1807
    Nekem most Dragóner lett (1 gól, tiziből :))
    Tavaly Vukmir volt (0 gól)
    Azelőtt Kapic (3-4 gól)