2118
Championship Manager 4
  • zaki
    #556
    a 2001/2002-es játékkal, nem tudom pontosan meddig, de olyan 2030-ig kb, akkora már csak ismeretlenek voltak a játékban, mindenki kiöregedett...
  • kisficege
    #555
    Megvettem azt fiatal játékost akit ajánlottál.De Aghahowa sem rossz.Tök könnyű a ezzel a játékkal játszani.
  • kisficege
    #554
    Érdekes ez a játék.És meddig jutottál el eddig max.De akár cm 3-nál is.Szomszédom 2014-ig.
  • kisficege
    #553
    HÉ VALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!Küldjön magyar bajnokságot cd-én.POSTÁN.Címem: 7100 Szekszárd Bródy Sándor utca 13. Név:Pámer Mátyás.Köszi.Aki küld küldök neki filmet.Mondjuk:Matrix 2,X-men 2:Szinkronosak.KÖSZI
  • zaki
    #552
    volt 1-2 érdekes igazolásom: pl Ljundberg-et elcseréltem 2 játékosra (Seedorf, Rivaldo...), csak 1 kicsit jártam jól... a legdrágább 50m márka volt, Dyer-t vettem meg a R. Sociedad-tól (leigazolták a Newcastleből), de 41,5m-t adtam P. Robinson-ért...
  • zaki
    #551
    Arsenallal vagyok, most kezdtem a 4. szezont. hogy ki a legjobb játékosom? :) Seedorf, Rivaldo, P. Robinson, J. Cole, Kapo, és a régiek (Henry, Pires, Wiltord, A. Cole). össz 8 angol és 8 francia válogatott játékosom van (ők állandóan bent vannak a keretben)
  • zaki
    #550
    itt vagyok
  • kisficege
    #549
    Kivel vagy most?És ki a legjobb játékosod?Én az Interrel.Vieri eddig 6 meccs 7 gól.Crespo 5 meccs 6 gól.Csak most 3 hónapra lesérült:(
  • kisficege
    #548
    Zaki,Te biztos itt vagy!
  • kisficege
    #547
    Van itt valaki???
  • zaki
    #546
    úgy, hogy feltelepítettem a patchet, utána meg töröltem
  • zaki
    #545
    nem, mert már nincs meg a patch
  • kisficege
    #544
    Akkor hogy játszól magyar bajnoksággal?
  • kisficege
    #543
    Zaki?Eltudod küldeni?
  • zaki
    #542
    de nekem nincs meg a gépen, tehát nem tom elküldeni neked
  • zaki
    #541
    de
  • kisficege
    #540
    És ha elküldöd freemailbe,akkor onnét is lekell tölteni,és az is ilyen sebességgel fog menni nem?
  • kisficege
    #539
    nemá
  • zaki
    #538
    és az csak a nodatas, a data-s 40-50 mb körüli
  • kisficege
    #537
    Nem tudná vki elküldeni valahogy?
  • kisficege
    #536
    13.6 mega a 4.06 os patch???Az én internetemmel 1 óra 15 mire leszedi.
  • inaki ramirez 1
    #535
    hát ez az,NEM javitja ki a hibákat,eszméletlen bugok vannak benne
    :((((

  • zaki
    #534
    nincs 100%-os magyarítás, csak olyan 50%-os asszem
  • Nasheem
    #530
    Van és néhány sorral lejjebb be is van linkelve
  • Jabba
    #529
    4.0.6 crackelt exe van már valahol ???
  • zaki
    #527
    emberek van 1 játékos akit lehet, hogy eddig nem ismertetek, de szerintem rohadt jó vétel: őt Robert Vitteknek hívják, a Slovan Bratislava-ban játszik, 20 éves, szlovák válogatott, és 2004 nyarán jár le a szerződése. én most az Arsenallal vagyok, le is igazoltam ingyér, és szerintem egy nagyon jó vétel volt
  • zaki
    #526
    http://www.cmhungary.tk/
  • Buddy
    #523
    gyujtogetni nem nagyon erdemes, mert nem hagyja, hogy teljes egeszeben felhasznald
  • Buddy
    #522
    nekem van ukran kemenygyerekem : kuznetsov :)
  • Buddy
    #521
    erdekes :).....nalam az ujpest kiesohelyen van, es az emteka sem remekel

    kurva vezetoseg nem mert penzt adni tokolire ezert elment.....sajnalnak par forintot, de azert elvarasok vannak
  • zaki
    #517
    én meg most az arsenallal nyomo, 3 angol válogatottam van, franciából meg 7-8 :)
  • Buddy
    #516
    most jo formaban vannak a fiuk, meglatjuk mi lesz /bar ilyet a valosagban is hallottunk :)/
  • Buddy
    #515
    az meg csak most jon :))
  • zaki
    #514
    és mennyi volt az 1. meccs 5-0?
  • Buddy
    #513
    Ferencvaros - Chelsea : 2-1
    g.: Jovic (65, 86) ill. Zola (81)
    16500 nezo

    Alexandart a 60. percben hoztam be :)
  • zaki
    #512
    nem hszem... :D
  • zaki
    #510
    nekem van kedvem, keress meg icq-n
  • Buddy
    #508
    szerencsere nekenm ilyen kifagyasok eddig nem voltak......tuljutottam a zagreben.....megkaptam a chelsea-t :)...asszem itt vege az uefa-kupas dolgaimnak :)))....na majd kriston titi megforgatja a vedelmet

    jo kis szeria jon most....chelsea itthon, majd ujpest idegenben, majd mtk itthon, majd chelsea idegenben
  • zaki
    #507
    nincs mit
  • zaki
    #505
    emlékszem nálam is volt 1X, hogy nyomtam a Contiue-t tovább, és egyszerűen nem reagált rá, nem tudtam tovább folytatni a játékot. így hát vagy a fél évvel azelőtti elmentésemet, újra elvittem addig a pontig, ahol meghalt a játék, egy nappal korábban elmentettem, és a fagyás utáni 1. napon visszatétem, és így minden ok volt. szerencsére