2118
Championship Manager 4
  • kisficege
    #1442
    Találkoztál Ronaldinhóval.Mostanában volt barcában hogy aláírja a szerződését?
  • zaki
    #1441
    nem, Costa Bráván, Lloret de Marban. de voltam Barcelonában is, +néztem a Nou Camp stadiont, és a hozzá tartozó múzeumot is. király volt, volt egy csomó fotó, + viaszszobor Kubaláról, meg ilyenek
  • Buddy
    #1440
    nicsak :).....és merre jártál, Sevillában?
  • zaki
    #1439
    Hello újra emberek, visszagyüttem spanyolból
  • kisficege
    #1438
    Kakát ne vedd meg!!!Én megvettem első két évben jól játszott,aztán csak 6,7-es átlagot hozott.Joaquin-t vedd meg a Betisből.Király!!Mennyetek a www.cmgamer.com-ra ott írnak a 4.08-ról!!
  • Jabba
    #1435
    Szerződést mikor kell +kötni vagy +hosszabbítani - van hozzá köze a morálnak vagy valami másnak ????????
  • Jabba
    #1434
    Ismét Magyar Kupagyőztes ...
  • Jabba
    #1433
    28 meccs - 21gy - 4d - 3v - 72r - 13k - 67pont
    Ezek a 2. bajnoki címem mutatói ... muháháhá
  • Jabba
    #1432
    Mongyatok nekem 1 felfutó - támadó jobboldali középpályást 90 milláig & 24 éves korig !!!
  • Takezó
    #1431
    nyugi, csak hazudik :)
  • kisficege
    #1429
    Van 4.08as patch.a sigames.com-on.
  • Takezó
    #1428
    :) nah akkor remélem így megtalálod :)
  • Jabba
    #1427
    Kell még valami ???
  • Jabba
    #1426
    4.0.7-es peccs :DD
  • Jabba
    #1425
    4.0.7-es crackelt exe ti lámák :DD
  • skristof
    #1424
    nem toodsz egy konkrét linket... sry, de én nem találom, pedig rá is kerestem a sigames odalán... :(
    magyarítás naon xar?
  • Takezó
    #1423
    tényleg benne van... tehát a 407: www.sigames.com, a magyarítás epdig http://huncm.freeweb.hu/, de ez egy rakás szar, a srácok nem tudnka magyarul... nah mind1.
  • skristof
    #1422
    micsodaaa??? elértük az, h a borsodi liga benne van a hivatalos cm-ben?(félreértés ne essék, én szeretem a magyar focit!!!) nah, asszem télleg le vok maradva... :P
    kössz az infot
  • Jabba
    #1421
    Ne krekkezzél itten mert nem drogozunk ...
    Tedd fel a 4.0.7-es patchet és kész ... ennyi
  • Buddy
    #1419
    adok én neked edzésmódszert : vagy játszik az illető (méghozzá jól), vagy fizetésmegvonás, majd tartalék, majd szabadlista
  • kisficege
    #1418
    www.cmgamer.com érdemes itt nézegetni
  • justin
    #1416
    Mit jelent az, hogy 'elvileg carckeltem'?
  • Takezó
    #1414
    Kisficege: most Fradival vagyok, eléggé szívok, de itt 11-es győzelmi sorozat. Deh a magyar bajnokság benne van a 4.0.7-ben: www.sigames.com
  • justin
    #1412
    Én 9 meccset nyerem zsinórban és 12 óta vagyok veretlen.
  • justin
    #1411
    Rangers-el eljutottam az UEFA kupa elődöntőjébe, erre raknám össze a csapatot és szinte mindenkit behívtak válogatottba vagy U21-be, a tartalékokat meg ugye nem neveztem. Éppen, hogy csak ki tudtam állni a meccsre (pont 11 játékosom maradt, és imádkoztam, hogy ne sérüljön le 1 se). Az ellenfél a Parma volt, mondjuk látszott a keretén, hogy hasonló gondokkal küzd. 4-0-ra nyertem, de ez akkor is durva volt.
  • skristof
    #1410
    honnan lehet letölteni a magyar bajnokság add-onját?
    magyarítás is van már??
  • kisficege
    #1409
    11 meccs óta veretlen vagyok.Nektek mi a rekordotok.?
  • kisficege
    #1408
    Interrel 2005/06-ban járok.1 bajnoki cím,2 bajnokok ligája,2inter.... kupa.ÉS MOST KURVA JÓ VAGYOK.JUVENTUS-INTER:2-3
  • Jabba
    #1407
    NEW RECORD : Ferencváros 9-0 win at home to Pécs is a new record win !
    NEW RECORD : Ferencváros 9-0 win against Pécs in the Hungarian Division I is a new record high scoring game !
    NEW RECORD : The 6 goals scored by Attila Tököli for Ferencváros at home to Pécs is a new record !
  • Takezó
    #1406
    hmmm. feljutottam a Premiershipbe, kapásból kaptam 9 és fél milkát
  • Buddy
    #1405
    első szezonban 400000 volt, a másodikban 1300000, most kezdem a harmadikat
  • kisficege
    #1404
    Ma nem managerezhetek,mert itt vagyok a mamánál,meg a pöcs unokatesómnál.
  • kisficege
    #1403
    Ma nem managerezhetek,mert itt vagyok a mamánál,meg a pöcs unokatesómnál.
  • Takezó
    #1402
    csah, bakker most vertem ki az Arsenalt FA Cupba 6:2-re... www.cmfaq.com ott van 1 training meg 1 tactic ngyon bejön...
  • Takezó
    #1401
    kösz, bazz én div1-be vagyok és lófasz a transfer pénz... igaz, tartozik a klub havi 120-al... (nem én kértem, hanem még odaérkezésem előtt felvették)
  • Buddy
    #1400
    na mi történt?
  • Buddy
    #1399
    1. nem vagzok oda pestért
    2. jelenleg kb. 1300000 a keret
    3. még nem néztem meg, de pótlom
  • Jabba
    #1398
    ÚÚÚÚÚÚ de beszoptam :((((
  • Takezó
    #1397
    Buddy: jah... hát nem jól tippelek :D és miért "sajnos"? mennyiért igazolhatsz amúgy? és megnézted már, mennyi idő egy szezon? kösz előre is, csá
  • Buddy
    #1396
    Tököli után a 2. szezonban Jovic 35 gólig jutott......érdekes, hogy piros lapot két szezon alatt sem kaptam