641
XBOX vagy Playstation2?
  • Moyko
    #600
    Playstation 2
  • Prince of Máté
    #599
    jaj ez igaz hogy tükröződik a sima TV és idegesítő
  • dinomano
    #598
    sztem mindenkepp erdemes hasznalnod 1 jobb tv-t; még PS1-nel is szamit, h. min nezed... Egy sarkitott, sikkepernyös, min 51centis ajanlott...arban nem is huzos; kb. 20-30ért lehet kapni normalisat... Sikkepernyö a lényeg; én pl. utalom a sajat fejemet bamulni szellemképként; game közben! :-P
  • cocobanana
    #597
    Oly mind1 milyen tévén játszasz... De ha ennyire laza vagy akkor vegyél egy LCD Tévét....
  • Prince of Máté
    #596
    Amugy milyen tv-t ajánlotok a ps2höz? hány CM-t?Nekem 51 Cm-es
  • Prince of Máté
    #595
    csak olyan szar h PS2őn nagyon szar a kép...
  • dinomano
    #594
    nem mérvado a felbont., ha tv-n jatszol, keni a pixeleket... :-P
  • IGAZIWILLIAMS
    #593
    852X576 pal
    640X480 NTSC

    **nagyvonalakban** :D
  • Prince of Máté
    #592
    az X-box-on milyen a felbontás?
  • Max 36
    #591
    Őszintén bevallom,én is warezolok főleg,de itt most nem is ez volt a téma,vagy igen? A Sensible Soccerért pl. én is leszippantottam torrentről.De azért vannak olyan játékok,amiket kegyeletsértés nem eredetiben megszerezni.
  • maruzst25
    #590
    A Ps1es és a Snes-es játékokat eredetiben vettem meg annó. PS2re egyet sem és nem is fogok. Valóban jó érzés eredetivel játszani. Főleg amikor egy évben 5 játékkal játszhatsz amikor a mostani piacnak és a tömeggyártásnak hála évente kb 20 rohadt jó játék jelenik meg. És főleg amikor látod hogy a szomszéd milliomos csemetének az apuci havonta vesz 20db játékot. Mindenki warezoljon nyugodtan. A japán emberek sohasem fognak,mert náluk ez hagyomány és a saját cégeiket tartják el. Tehát a konzolipar sohasem fog behalni. Főleg nem a csori magyarok miatt. Addig pedig amíg a japánok úgy kezelnek minket ahogy kezelnek addig egy eredeti játékot sem fogok megvenni. Minden játék Pal-os európai verziója kb 1 évvel később jelenik meg itt mint máshol. A dragon quest8-ra 2 évet vártunk. Szép. Kapják be. Még jó hogy van torrent így lehúzhatom az USA verziót. Ha puskával kényszerítenek akkor sem fogok eredeti gémeket venni.Miért is vennék amikor nem játszok már dvd-ről csak vinyóról.
  • Dajin
    #589
    nem várják el hogy megvegyék, amugy van még jo sok bolt, aki akarja megveszi, aki nem az nem, de ha meg nemlenne bolt akkor mindenki azért rimánkodna, és ráfognák hogy azér warezolnak mert nincs bolt:P
    és ahogy látom te nagyon büszke vagy arra hogy warezolsz, gondolom életedbe nem toltál egy játékkal se, más érzés ám ugy jáccani valamivel hogy sokat dolgoztál érte/vagy sokat vártál rá, és véééégre.
  • maruzst25
    #588
    Max 36 te a KONZOLKIRÁLYT,a PS2 ISTENÉT próbálod tanítani!:))) A PS2-esemben 200gigás winyó csücsül,rajta 60db játékkal,HDloader 07.E legújabb verziója,winyóhűtővel megbuherálva+network adapter+15 megpatchelt másolt játék online csatákra kihegyezve,ID cserével:):):)))))))A warez pedig nagy királyság. Tiszta röhej az 576Konzol. Olyan 14 éves gyerkőcöktől várják el hogy vegyék meg a játékokat 16ezerért akiknek a szüleik együtt keresnek 80ezret havonta. Idióták. Nem nekünk magyaroknak kellene gizdáskodni az 50ezres átlagkeresetünkel. HA egy európai vagy amerikai sem venne egyetlen eredeti játékot sem,a japán vásárlótömeg akkor is simán eltartaná a japán fejlesztőket. A sonyt pedig nem kell mert nem a konzolosdi a fő profilja. A KONZOLPÁPA szavait hallottátok. Legyek áldva!
  • Dajin
    #587
    maruzst megint hülyeséget mondtál mer ha mindenki warezolna nem lennének játékok, mivel mint tudjuk az elején minden konzolt veszteséggel gyártanak(ps2,x360)
    és csak ezen van bevétel, és néhány jatákot csak emgtisztel az ember annyival hogy eredetiben szerzi be
  • Max 36
    #586
    Az Xboxnak a vinyóról játszás,tudod.
  • Max 36
    #585
    Ha már feszegeted a wareztémát,ó urunk,akkor csendben megsúgom,ha az általad agyonfikázott "xkoxba" beleteszek 1 nagyobb vinyót,ftp-n kersztül simán rápalkolhatok jó pár backupot,és így még a meghajtó is tovább él.Ami a mosógépeknek a Calgon,az az X
  • Max 36
    #584
    Ha már feszegeted a wareztémát,ó urunk,akkor csendben megsúgom,ha az általad agyonfikázott "xkoxba" beleteszek 1 nagyobb vinyót,ftp-n kersztül simán rápalkolhatok jó pár backupot,és így még a meghajtó is tovább él.Ami a mosógépeknek a Calgon,az az X
  • maruzst25
    #583
    Mindenki saját maga dönt a saját életéről....De én szóltam gyermekem! Tartsd magad távol az ikszkoksztól és az eredeti 17rongyos játékoktól :))))
  • Ersiman
    #582
    Inkább nem tenném, remélem megérted miért! :)
  • maruzst25
    #581
    Én vagyok az ALFA és az OMEGA!A konzolpápa! De hívhattok warezkirálynak is!Amit mondok azt vegyétek szentírásnak és fogadjátok meg halandó barátaim!
  • Dajin
    #580
    há maruzst sokszor irt már hasonlo/nagyobb hülyeségeket, de ne hibáztassuk, valoszinüleg ö nem látja amit igy mi kivülről, de akkoris osotba ember, föleg hogy ilyen alapján képes leirni embereket, föleg bazz ez csak konzol, játék, nemtom minek vérkomolyan venni...
  • Ersiman
    #579
    Bocsi, Te aztán nagyon vághatod a témát ha látatlanba lehülyézel, leselejtezel embereket (éljen a szép új konzolosvilág képviselője)csak azért mert más szempontok alapján válsztanak konzolt mint te. Azért légyszi kezd már sorolni az igazán jó rpg-ket (NEM jrpg-ket!!! és NEM rpg-néven eladott hack'n'slash-eket) PS2-re! Az első tíz elég ami az eszedbe jut, így hirtelen. Hozzáteszem van PS2-m és szerintem is nagyon jó játékok vannak rá, de attól még nem ez az egyetlen használható játékplatform. A stílusodat meg hagy ne kelljen minősítenem :((( néha elolvashatnád amit írsz.
  • Cukros
    #578
    hali
    tudvalaki olyan oldalt amely fel van sorolva a konzol hardver cuccaipl cpu memoria stb nekem xbox.xbox360.ps2régi.ps2új.ps3
    elöreis köszi
  • Max 36
    #577
    sorry,ismertette meg:-)
  • Max 36
    #576
    Hogy a DC selejt lett volna?Azért ez erős túlzás,mert ez a konzol ismertete meg igazán velünk,konzoltulajokkal a netes játék élményét[Quake III,UT Tournament,mond valamit]? AShenmue I-II mellett volt rajta egy remek RE rész is,azért az Xb-s PGR elődjének tekinthető MSR sem volt olyan kutya,és biza, a PS2 nyitányánál sem koppant minden egyes game után az állkapcsunk a padlón a döbbenettől grafix terén.A DC a sok hamar kijátszható árkád-átirat miatt bukott meg,és azért,mert pl. az EA Sports nem támogatta a Segát,lévén szoftver terén konkurenciát jelentett rá a 2K...-sorozat.Szerintem vagyunk itt jópáran fórumozók,akik rendelkeznek PS2-vel,és Xb-szal is,sőt,sokaknak valamely N konzol is ott virít az állványon.
  • Max 36
    #575
    Pedig ha a játékválasztékot nézem,akkor nálam is a PS2 áll közelebb a szívemhez.
  • Max 36
    #574
    HOgy bukás lett volna,azért az túlzás,és remek kis játékok voltak/vannak rá
  • maruzst25
    #573
    Én csak tényeket sorolok. És hogy az x-boxra vannak jó gémek????Ez a kérdés relatív. Minden Konzolra van egy pár jó gém.A selejt Dreamcastra is volt 2 db Shenmue és a Sega Cd-re is volt egy Sonic cd. Akkor már ezek jó konzolok??Ugyan már.A hangsúly a mennyiségen van. Annyival több jobb játék van ps2őn,hogy aki ikszkokszot vesz amikor Ps2 őt is vehetne az ne haragudjon de selejt személy. Most hogy már a mocsok Bill Gec elcsábítja az istencsászár japán fejlesztőket(a mestereket akik,olyanok a konzolvilágban mint fociban az angolok) az ikszkoksz360-hoz így lesznek rá jó progik csak kár hogy ezt én már nem fogom kiélvezni,mert hányok az ilyen "van pénzem,de nincs hozzáértésem,ezért megveszem a jobban hozzáértőket" dolgoktól. Rókázok az ilyenektől.De sajna már a Sony-nál sem a régiek az emberkék. Marad számomra egy-két ősiparos fejlesztőcsapat terméke akik még alkotnak.(Yuri Hori és Kojima).
  • Dajin
    #572
    maruzst váze, énis sony-s vagyok, de nem x gyűlölő mint te, azért ennyire lelkesen ne utáld arra is vannak jo gémek...
  • dinomano
    #571
    benyomott gomba(elsö analog kiskar) az R3... :-P Meruzst, hardverre össze lehet hasonlitani a 2 gépet; tény h. az X ujabb, és emiatt jobb a grafikaja, jobb a graf. chip, több a memo..De én is PS2 mellett allok ki, a sok japó gém miatt (konzol RPG-k, nyammm!)...amugy FPS jobb pc-n; a konzol ügyessegi, autos, maszkalos, rpg gémekben jobb (jRPG)...
  • maruzst25
    #570
    Miért nem zárja be valaki ezt a topicot. Nem méltó a sony-hoz. Hogyan lehet összehasonlítani egy 100milliós eladással bíró sikerkonzolt egy megbukott(ezt még a microfos is elismerte árnyaltan) ikszkokszal összehasonlítani???????????Nevetséges!
  • Prince of Máté
    #569
    Nekem PS2-őm van! Csak az az egy baj van vele hogy 640x480-as felbontást tud nyújtani!És ezáltal "kicsit"recések a képek...Ha valaki X-Boxot vesz mert szreti az FPS-t(ez az én véleményem:)nem értem mert én játszottam a DooM 3al iksz bokszon és amire becéloztam a szörnyet adigra levette a fél életemSzóval ha FPS akkor én a PC mellett maradok(ezcsak az én véleményem)
  • Pixi
    #568
    Számora mindeggy a játékok gombkiosztása, ugyanis mikor játszom egyáltalán nem arra figyelek hogy melyik gombot nyomom meg! AZ ÉLMÉNY a lényeg!
  • Beni521
    #567
    Nekem X-BOX-om van. Megvagyok vele elégedve. A PS2-nél NEKEM azért előnyösebb mert nincs rajta olyan sok gomb. Egyszer egy ElectroWorld áruházban először találkoztam a GTA San Andreas-sal. Akkor még azt se tudtam h létezik. De ez most mind1. Lényeg h nem emléxem mikor kiírja h "...press R3" (vagy vmi ilyesmi) találtam R1-et és R2-t. De R3-at nem. Könnyű annak aki régóta PS2-zik. Az biztos tudja melyik az. Mellesleg az X-BOX-ba is bele kellett jönnöm. De PS2-be nehezebb lenne (legalábbis NEKEM)
  • Cukros
    #566
    hát ja szép fogalmazás és én is a ps2 nél maradok
  • dinomano
    #565
    ez egy tökeletes összefoglalas volt!
    Teljesen osztom a velemenyed miden téren; és én is PS2-re szavazok inkabb...
  • modernslave
    #564
    mind a két konzol kiválló szerintem az xbox erősebb hardverrel, grafikával rendelkezik (ebben nincs semmi fura hisz később is jelent meg) a ps2-n meg több az exclusive játék ( tehát ami PC-N sincs) ami semmi máson nincs viszont ezek nagy része "japán tipusú" (j-rpg j-kaszabolós stb stb) és azt sem szereti mindenki... szóval nem nagyon kéne hasonlítgatni őket...izlés klérdése aki konzolozni akar de bírja a jobb pc-s gaméket is az xbox-ot vegyen mert kaphat egy kiváló minőséget nem marad le a legütősebb pc-s gamékról sem. Aki meg imádja a 100 órás japán rpg-ket meg mindenféle lányosarcú pasival 2szer akkor kardal akarja csépelni az ellent de azért a nagy nevekről sem akar mind lemaradni de ez utóbbi kevésbé érdekli és nem zavarja ha ehgy kicsitt minden szürkébb az vegyen ps2-t. (én az utóbbit vettem ls elégedett avygok)
  • maka2
    #563
    Igazat mondd Pixi!!!
  • Pixi
    #562
    Az lenne a legjobb ha egy konzol lenne a világon és akkor aztán nem lenne vita hogy melyik a jobb!:D Az is egyértelmű hogy mindenki a saját konzoljára szavaz mert ki akar álni mellette! Szerezzenek be mindkettőből egyet aztán majd akkor el lehet dönteni hogy melyik a jobb! Itt szidja a sok vak az Xbox grafikályát hogy Pc-és... közben meg az ő Ps2-es grafikályuk meg egy nagy...! Na mindeggy. Azt én bis vallom hogy van egykét Ps2-es játék ami tényleg hihetetlenül jó meg élvezetes mind grafika mind játékélmény szempontjábó, de attól még el kell ismerni hogy Xbox.ra is vannak nempiti játékok!
  • Pixi
    #561
    Ja megha megpróbálnák kiadni a Ninja Gaident vagy a Forza Motorsportot vagy a Halo2-őt Ps2-re akkor szétrobbana mint egy darab fos mert nem bírná azt a teljesítményt! Ugyanakkor a Ps2-es játékok még szebbek lennének Xbox-on! Hogy melyik a legjobb az egyértelmű (Xbox)!Ez a háború a kiadók között zajlik!