641
XBOX vagy Playstation2?
  • cue
    #247
    "XBOX ami ugye kicsit komolyabb gep mint a PS2 megiscsak egy Pentium 3"

    Innentől fogva minden szavad szentirás... ekkora marhaságot bazz!


    "Szoval nem kell elvakulni a konzoloktol, es ahogy mulnak a napok egyre jobban lemaradnak a PC-tol."

    Ha figyelnéd, akkor észrevennéd, hogy ez ciklikus dolog - most a pc-nek kell előre törnie, aztán megint jönnek a nextgen.konzolok, aztán megint pc...stb.
    (csak csenben jegyzem meg, hogy mindez csak technikai előre törés, a játékipar egyértelműen a konzolok fele húz)
  • FREAK
    #246
    az újságban, nem a topikban :D
  • Zozo76
    #245
    nem olvastam lejjebb csak idegesit hogy sokan nem latjak a fatol az erdot. Vagy az asztaltol a TV-t.
  • FREAK
    #244
    azt asszem pont én írtam :DD
  • Zozo76
    #243
    Pedig a minap nekem is megfordult a fejemben hogy esetleg veszek egy PS2-t, de amikor elolvastam az 576 Konzolt (ebbol is latszik hogy nem vagyok elvakult PC-s), es olvasom hogy lehet ugyan a gephez billentyuzetet + egeret kotni DE csak akkor lehet hasznalni ha a jatek TAMOGATJA is...
    FPS gamepad-dal... nane... :)
  • FREAK
    #242
    jól beszélsz, testvér
  • Zozo76
    #241
    Nem lebutitjak a PC-s verziot, hanem eleve xbox/ps2-rol irjak at, ami PC-n azt eredmenyezi hogy (PC-s szemmel nezve) alacsony felbontasu texturakat bamulhatsz. Azt is vegyetek szamitasba hogy mig PC-n 1024x768 esetleg 1600x1200 a meno addig konzolon TV (rohog a vaktoltenyem) jo ha viszi valahogy a 640x480-as felbontast... :)
    En nem vagyok konzol ellenes, szerintem is kellemes lehet munka utan beulni a fotelbe, es kenyelmesen jatszogatni a TV-n, de azert ha komoly FPS, vagy szimulatorral jatszom, azert szeretek nagy felbontasban jatszani es nem 640x480-ban... Az XBOX ami ugye kicsit komolyabb gep mint a PS2 megiscsak egy Pentium 3, jo oke, jobban ki lehet hasznalni (mert celhardver) mint a PC-t, de azert nem Pentium 4 / AMD Athlon XP.
    Szoval nem kell elvakulni a konzoloktol, es ahogy mulnak a napok egyre jobban lemaradnak a PC-tol.
  • cue
    #240
    "akkor nezd meg pl a NFS6-ot mindketton... :)"

    Az azért van, mert direkt lebutították a csúnya programozó bácsik! :D
  • Laza
    #239
    :DDDDDDDDDDDDD

    bazz, ezek a PCsek sohasem valtoznak... :)

    mondjuk ugy, hogy azok amik PCn es PS2n is vannak (phuhhh, abbol eleg keves van:) aligha hasznaljak ki a PS2ot...
    persze te mar biztosan lattad PCn az ICOt, az MGS2ot, a GT3at, az FFXet, stbstb. :)

    akkor nezd meg pl a NFS6-ot mindketton... :)
  • D0C
    #238
    ...vagy a méggagyibb Vice Cityvel...
  • Capone
    #236
    Te csak unatkozzál én addig is nyomulok valami gagyi ps2 játékkal. pl:CMR3
  • aabyssx
    #234
    ...és nem csak ide. :|
  • Xboxman
    #233
    PC forever!
  • magus
    #226
    ejnyebejnye ki szorakozik az unreg nickemmel. ez nem en voltam. ennyire az unregek ellen vagytok?
  • Laza
    #224
    de akkor ilyet is kerek.. :)

    sz@r = egy kupac szar kukaccal a kozepeben.. :DDDD
  • cue
    #223
    Annyit adok érte!
  • Laza
    #222
    egymagaban.. :)
  • Laza
    #221
    PC egymagaban?!

    nalam sz@rt se er.. :D
  • Laza
    #220
    en mar megjelenese ota...
  • Capone
    #219
    Van billentyüzet ps2-re +egér.Bármelyik pc-s bill egér kormány vagy joystic müködik usb porton,ha az adott progi támogatja.Pl mükszik a Logitech kormányom amit annó pc-re vettem.
  • greco
    #218
    Milyen chip van az Xboxodban?
  • Capone
    #216
    Egyébként én már berágtam és vettem egy ps2.Már javába nyomatom a Vice city
  • Laza
    #214
    ott kezdodik, hogy a Vice Cityt nem PC-re terveztek...
    oruljenek a PCsek, hogy egyaltalan jatszhatnak majd vele...
  • cue
    #213
    "Persze nem irják meg normálisan hagy szopjál,szedegest a patch-et mert arra várnak mikor rágsz már be végre és veszel egy rohadt konzolt..."

    Mert előtte ez nem így volt, a patch-et a PS2vel egyidőben találták fel, ugye... :)

    Talán inkább az eladott példányszámokat kellene megtekintened, hogy rágyere a "konzolra előbb" okára!
  • Capone
    #212
    Mondjuk ,hogy fél évvel korábban játszhassál azzal amire már marhául vártál pc-re.PL: Vice City.Mostanában ez lett a trend.Megcsinálják konzolra és miután meg szedték magukat a konzolosokbol odadobják a pc-s tábornak mint valami koncot.Persze nem irják meg normálisan hagy szopjál,szedegest a patch-et mert arra várnak mikor rágsz már be végre és veszel egy rohadt konzolt mert nekik abban van a lóvé.
  • MATRIX
    #211
    Miert eri meg ps2-t venni?
  • Laza
    #209
    akkor ugy latszik neked sem volt meg Xed.. :D
    (nekem volt, el is adtam a geccbe:)
  • FREAK
    #208
    ha CSAK a szaggatás érdekel, vegyél PS2-t, azon nem szaggat semmi

    Boxon pedig VAN AMI RICEG, de ennyi, a többi kamu.
  • greco
    #207
    Vazz..akkor most szaggatnak v.nem az Xboxon a játékok?Mert ha igen akkor nem veszem meg.(pont ezért akarok konzolt venni,mert már unom,hogy rengeteg játék szaggat a pc-n)
  • Manta
    #205
    Bazzeg, én nem a hozzászólás faszságán röhögtem, hanem hogy milyen átlátszó, gagyi, szánalmas ps2fan-trükk.
  • barret
    #204
    berakod a frigoba,oszt fursz egy jukat az ajtora. ezen kivezeted a joyt a frigora felteszed a tévét.ezzel az extrém hütéssel kb 50 megahertzzel lesz erősebb a doboz.de várd meg amig kihül a proci.csak utána inditsd be a gépet.
  • Viking
    #203
    A kalapács üti mindkettőt (szép apró darabokra), én arra teszem le voksom.
  • Darton
    #202
    egyik sem...PC powa
  • versio
    #201
    fogsz egy pákát kiforrasztod a 700-as celeront a ramot meg a gpu-t és beleforrasztasz mindegyik helyére egy ujabb pc ganyajt
    vagy egyszerübb ha megfogod az egészed oz belevágod a kukába és veszel egy ps2-t


  • Manta
    #200
    :))
  • Laza
    #198
    tenyleg?! es ezt egyedul szamoltad ki?! :D
  • Laza
    #197
    amint lathatod annak szantam.. :D
  • greco
    #196
    De még jobb lenne ha olyat tudnátok írni,ahol csak a biost frissítik!
  • greco
    #195
    Miskolc környékéről tudtok vkit aki Xboxot chippel?(és nem túl drágán)
  • FREAK
    #194
    LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    ezt viccnek vettem :DDDDDDDDDD