641
XBOX vagy Playstation2?
  • ember
    #193
    jah, századannyi poligonból...
  • Laza
    #192
    184-esre ment..
  • Laza
    #191
    "nem kozolra tervezték azt a nyílt teret....."

    mar N64-en nagyobb nyilt terek voltak a Zeldaban.. :D
  • FREAK
    #190
    :)))))))))
  • CHEAPBOY
    #189
    Elokerulne nem mondom.. az igazsag az hogy minden konzolra rengeteg luzerul megirt gamma van...:(


    En csak a kerdesre valaszoltam amit irt a srac, valosat irtam de az igazat hogy ez minden gepre elegge igaz elfedtem...:DDD
  • CHEAPBOY
    #188
    Elokerulne nem mondom.. az igazsag az hogy minden konzolra rengeteg luzerul megirt gamma van...:(


    En csak a kerdesre valaszoltam amit irt a srac, valosat irtam de az igazat hogy ez minden gepre elegge igaz elfedtem...:DDD
  • FREAK
    #187
    ezt nem tagadom, nem láttam sok gémet

    de ilyen alapon a PS2 témát is hagyjuk, nehogy előkerüljön néhány botrányosan csúnya, homályos darab :D
  • CHEAPBOY
    #186
    "ez így nem igaz, én csak a Morrowindet láttam ricegni"

    hat akkor nem artana ha tobb boxos gamet neznel meg


  • CHEAPBOY
    #185
    Hat szaggat egy jopar...

    Enclave pl egesz szep kis diasor tud lenni.
  • FREAK
    #184
    "szaggatnak a játékok?"

    ez így nem igaz, én csak a Morrowindet láttam ricegni, de az meg érthető, nem kozolra tervezték azt a nyílt teret.....

    egyértelműen stabilabb frame rate-et produkál a PS2, de nincs gond a Ládával sem :D
  • greco
    #183
    Kössz az infót!
    Valszeg Xbox-ot veszek.Tényleg szaggatnak a játékok?
  • FREAK
    #182
    az xbox-szal nincs gond, max a fejlesztőkkel, akik most az elején gyorsan sokat termelnek, és nem dolgozzák ki rendesen a játékokat
  • FREAK
    #181
    én mai napig nem értem az XBOX fikázókat

    igaz, hogy pár játék szaggat, de nem vészesen, és a képminőség, illetve az effektek többsége simán lekörözik a jó öreg PS2 tudását

    persze van, amiben mai napig a PS2 az ász
  • FREAK
    #180
    félig hülyeséget kérdeztél

    számítógéppel nem tudod összekötni, viszont van benne kábelmodem (elvileg, most hirtelen nem rémlik, hogy láttam volna :), amin keresztül neten multizhatsz
  • greco
    #179
    Én is gondolkozom,hogy Xbox-ot vagy PS2-t vegyek.Sajnos laikus vagyok ebben a témában ezért kérdezem,hogy az Xbox-ot össze lehet-e kötni a számítógéppel és lehetéges-e hálóban játszani?
    (bocs ha nagy hülyeséget kérdeztem)
  • BlaBlus
    #176
    A mosogep es a pc osszehasonlitasaba meg inkabb nem mennek bele... Mert azert a pc es a konzol enyhen szolva kozelebb all felhasznalasukban egymashoz mint a mosogep mint a pc! A konzolt jatek software -ek futtatasara lehet hasznalni a pc -t meg jatek es egyebb software -ek futtatasara... A mosogepet viszont nem! A hasonlatot persze ertem, de mint az XBoX mutatja mar nem a cel hardware -rol szol a console piac...
    A kerdes persze az, hogy akkor mirol? :)
  • BlaBlus
    #175
    Hat az XBoX erre az elmeletre alaposan racafol, nem?
  • Gábor
    #174
    Ps1-nek 4-5 év kellett a normális emulálásához, N64hez úgyszintén kellett ennyi idő, és azok már tényleg elavultak. Kezdj el visszaszámolni....
  • BlaBlus
    #171
    Az XBoX helyett itt pc -t akartam irni, sorry!
    "Nem mondhatnam hogy tobb jatek jon ki a konzolokra mint az XBox -ra... "
  • BlaBlus
    #170
    Lehet hogy lama vagyok hozza (biztos :))... De mind az XBoX mind a PS2 mar elavult hardware -el van felszerelve egy ujonnan a boltbol kohozott top gephez kepest (pc). Vagyis hardware -ben egyertelmuen nem lehetnek versenyben. Akkor viszont azt nem ertem, hogy a gfx -re miert mondja vki hogy jobb? A felbontasa, az effektek, meg a sebessege sem lehet olyan jo mint pl egy egy Radeon 9700 -as nem?? Akkor itt csak a game ellatasrol lehet szo, nem? Vagyis hogy esetleg vmelyik konzolra tobb game -et, vagy jobb minosegueket adnak ki mint pc -re... Nos en jatszom PC -ne es benztem mind a pc mind az xbox es ps2 megjelenesekre... Nem mondhatnam hogy tobb jatek jon ki a konzolokra mint az XBox -ra... Marad tehat hogy jobbak, nos szerintem ez ugyan csak szubjektiv hogy melyik game a jobb a tobbinel, valamint raadasul csak az tudja megmondani akinek top pc -je van odahaza es mellette fekszik egy ps2 megy egy xbox...
    Elnezest a laikus okoskodasomert, csak kivancsi vagyok :) (remelem nem tul sok sablonos, meg elnagyolt valaszt kapok... ha kapok :)))
  • Adi
    #169
    Mhh a gta vice city mikor jön ki pcre?? és ugynaza a gép igény kell mint a gta3 ra??
  • Adi
    #168
    Rulz szócskam mit jelent??
  • Petyus_
    #166
    lol :)

    Na jó, legyen mégis PS2, most olyan kedvem lenne egy jót Vice Cityzni. :)
  • Petyus_
    #164
    DE! Nyányányányá! :)
  • Petyus_
    #162
    Metal Gear Solid meg FFX is király game az biztos, Project Gotham Racing az egyértelműen aláz mindent :), Morrowind Ghost Recon van PCre.

    Na mindegy, nekem Splinter Cell és Halo2 kell oszt kész, XBox rulz! :)
  • Petyus_
    #159
    Nem: két isten game EXKLUZÍV folytatása (ami még jobb, mint az eredeti :)).
  • Petyus_
    #157
    Szerintem a két konzol között csak a játékfelhozatal dönthet. Legalábbis ha én konzolt akarnék venni, nálam a Vice City vs. Halo2 összevetés döntene. Ennyi.
  • Adi
    #155
    Csak az a kérdés melyiknek jobb a grafikája???? Mert ugyebár azt mondják, hogy az Xbox egy számitogép egy dobozba?? Meg azt mondják a PS2 még nem mutata meg mire képes! (Hogy ebből mi igaz??) Na mondjuk én ps2 párti vagyok!!!!! Ja meg egy héten mondjuk 20(ez csak egy példa) ps2 játék jönki ebből 5-8 nagyon jó. Az xboxra 10 és ebből 3-4 jó!! A többi mind 10 perces látványos gatyi sz*r!! PS2 sajna nincs már kéne ujra :)!!
  • magus
    #153
    telleg? mondja ma parat. vagy elragcsalom a fuled:)
  • Lacc
    #148
    Ja már majdnem minden warez oldalon vannak.
  • Xboxman
    #147
    Hát elég lama vagy öcséh ha nem tod(kapásból 5hely jut eszembe ahol vagy 40game van)
  • Mike at home
    #146
    wow, vegre egy topic, ahol a konzolosok olik egymast
  • Lacc
    #144
    Nincs konzolom és belátható időn belül nem is nagyon lesz, de ha vennék konzolt akkor nem vagyok akkora zsidó, hogy 5000 forint döntse el melyiket vegyem. És mind X-Boxra mind PS2-re rengeteg helyről lehet letölteni játékokat iso-ba szóval szvsz nem olyan nagy érv az, hogy minden sarkon tudok másoltatni ps2-re.
  • CHEAPBOY
    #141
    mellesleg ugy tudom azt lehet irni amit csak akar az ember.
  • CHEAPBOY
    #140
    Erdekes hogy zsarolsz most itt vagy mi?:)
    Mas Operatoroknak ez nem szurta a szemet, sot meg vettek is tolem dolgokat, nem hiszem hogy ezzel barkinek arthatnek,d e nyugodtan torold, nem esik ossze a vilag.
    Ugyis aki szamitott mar latta.
  • CHEAPBOY
    #139
    erdekes megy ez mar vagy fel eve es csak most szolsz???
    meglepo.... miert is zavar?
  • Deadman
    #138
    Tudom, megvan az is. De azt lusta voltam kiirni, meg cserélgetni az AR2-t.
  • Deadman
    #136
    NA éjjel megvettem :) a Prisoner of Wart (Xbox!), feltöltöttem a dobozba, nem tűnik rossznak.
    http://xbox.ign.com/articles/357/357395p1.html
  • Borg
    #135
    Légyszives fejezd be a reklámozást, ha még egy új reklámodat meglátom valahol, akkor visszamenőleg eltűnik jópár üzeneted!
    Ez a fórum nem erre való!
  • CHEAPBOY
    #134
    en lattam mukodni ez a lenyeg... nektek meg agyo:)))