641
XBOX vagy Playstation2?
  • Keresztapa81
    #641
    xbox játékok a legolcsóbban!!! 400FT/ DVD. Mindegyik új,karcmentes lemezen van,papírtokban.Ezek konzoleladásból maradtak meg.Listát e-mailben tudok küldeni / kb 70 játék /. Mail: [email protected] Tel: 0620-482-3861

    Elnézést a hírdetésért,de sajnálnám csak a polcba betenni őket...ha kell valakinek játék akkor írjon. ÜDV.
  • jaszy
    #640
    Szerintem töbmint 25% !
  • adam first
    #639
    Te egy igazi selejt vagy. Soha, nem merészeld magad konzolosnak nevezni. Csak egy selejt maradsz. Ha valódi forradalmat akartok, akkor SEGA vagy régi NINTENDO konzolok. Manapság meg inkább handheld jobban jártok, mit ezekkel, a nagygépes szarokkal, amikre évente van kb. 5 db értelmes játék. Warezoltok, nem csodálom, tegyétek is. De még egyszer olyan gépek nem lesznek, amiket anno a SEGA, NINTENDO, ATARI készített. Az forradalom volt és újdonság, manapság ezek a gépek a játékkínálatukkal nagyon messze vannak a minőségitől.
  • lacy86
    #638
    Na halljátok most olvastam egy 2 perce az egyik fórumon (egy srác írta aki már több éves tapasztalata van konzolokban) hogy az xbox-okat 25%-os arányla viszik vissza! :(:(:(:( de akkor kapcsolódok az előzőhöz amit írtam és olvastam:
    az Xbox-ból többet adtak el mint a Ps-ekből!

    Akkor most milegyen! Nem szeretnék nagyot csalódni! :(:(:(

    További szép napot!!

    Üdv,
  • lacy86
    #637
    Hali mindenki!

    Nemrég olvastam hogy az Xbox-ból többet adtak el mint a Ps-ekből!
    Konkrétan én Xbox-ot veszek mert ez szerintem mebízható és hamár ezt írják akkor tutti!

    Nállunk Debrecenbe (Corába) 100.000Ft a PS3 és a Xbox360 core! Persze külön-külön! :)

    További szép napot!!

    Üdv,
  • Okami Amaterasu
    #636
    SZTEM PS3 DE ha a véleményem érdekel vkit jelenleg egy gamecubom van a ps-m meg az xem már aladtam ps3-mam meg holnap lesz..ez azért jelent vkit na mibe h ilyen véleménnyel csak én vok..(AMUGY MIND1IK JÓ GÉP TI MEG GYÍKOK VAGYTOK H EZEN TÉMÁZTOK AHELYETT H JÁTSZANÁTOK)
  • zola2000
    #635
    Minek, azt egyszerűen ingyen bárki ki tudja flashelni saját maga ingyen. Az x360témában van linkelve leírás.
  • playstationchip
    #634
    Üdv! Xbox360asok átalakítása Szeged!!!(viszi a backup lemezeket, live védelem)Akit érdekel erre a emailra írjon: [email protected]
  • arty
    #633
    max a fekete és fehér gomb van hülyén elrendezve :) de azt a 360as verzioban már javitották ;) ráadásul a köv generáciosak között már az Xé rezeg jobban :P :D

    (amugy sztem játékfüggő mennyire rezeg, de tény h minden utánygártyott X joy jobban rezgett mint a gyári. a méret viszont izlés kérdése, haverom a gyári kontrollert választja mindig, mert az nagy :) )
  • sarabi
    #632
    Sziasztok!



    www.konzolpiac.hu



    Használt gépek és kiegészitők hihetetlen árakon.

  • dinomano
    #631
    Kényelmes az X kontroller szerintem; nekem nem volt vele bajom, igaz h. maga a gép is nagy... Az X jobb grafot tud, az tény; de hat késöbbi gép is... Nekem az X-box jatekkinalataval és élettartalmaval volt/van gondom; ezert is döntöttem PS2 mellett... X-re a 360 miatt ki sem jön már game...(és kb.4-5éves gép)
  • zola2000
    #630
    Ah a legjobb irányítója a gamecubenak van. Nagyon kézreáll, kényelmes. Meg xre alig vannak japán játékok, a nyugatiaksa meg rá sem bírok nézni.
  • Code92
    #629
    nekem ps2-m van haveromnak x-boxa de sztem jobb az x, monnyuk a kontroller az télleg alig rezeg de v.hogy jobban kézreáll, monnyuk már tök8 mett már úgyse szoktam ps2-zni max ha átjön sok haver és jókat bermolunk egy régi gammában.
  • Prince of Máté
    #628
    meg az X-box irányítója formátlan és böhömnagy, alig rezeg, és eléggé hülyén vannak elrendezve rajta a gombok
  • Prince of Máté
    #627
    Ugye milyen hihetetlen ez a Kongy?
  • Prince of Máté
    #626
    sztem is
  • arty
    #625
    sztem az xbox kontrollere jobb, nem sokban különböznek ugyan, de a "ravasz" helyén analog gombok vannak, ps2-n pedig digit ... kb ennyi :)

    nemrég vettem egy xboxot, bepotolando pár korábbi, pcn meg nem jelent játékot, ezek általában ps2-re is megvannak, de xboxon szebb azért és a gép maga is olcsóbb volt ...

    teljesen hidegen hagy, h most is jönnek játékok a ps2-re, maiakkal ugyis max pcn játszogatok :)
  • Szaszura
    #624
    PS2 inkább simaliba!!!
  • Cukros
    #623
    hmmm van bennne vanilia
  • ps2slim
    #622
    A PLAYSTATION A LEGJOBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sztechnika
    #621
    Xbox vagy PS2?
    Hmmm Egyik sem:D inkább vmi újgenerációs gépet vennék.
    Persze aki sehogy sem tud összegyűjteni pénzt nextgenre akkor sztem XBOXot vegyen,mert sokkal jobb grafikaja van,mint a PS2-nek(vitathatatlan).
    De a PS2 talán abból jobb lehet,hogy jobb a joy és több játék van rá.

    Ez a személyes véleményem nem akarok senkit sem megbántani
  • ps2slim
    #620
    A PLAYSTATION " A LEGJOBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zola2000
    #619
    Zelda metroid és mario meg soha sem lesz pcre.
  • zola2000
    #618
    Ja pl a resident evil 4 most jelent meg pcre, gyengébb a port mint a ps2es, én meg gamecubeosok meg már két éve tolják, az eredeti változatot.
  • cenobite
    #617
    LOL vagy már... Ja is iszonyat hozzáértő!
  • dinomano
    #616
    " 1 év múlva ugy is lehrt majd kapni Xbox játékokat számítógépre."...ezt nem teljesen értem... Emulatorra gondoltal, ami még sehol sem tart? Vagy esetleg atportolasokra? Pl. a HALO2 már 3 éve megjelent, és még mindig várni kell a PC-s verziora...

    "Azon felül a gépen sokkal részletesebbek a játékok.."...Hmmm...itt mire gondolsz pontosan? Abban van valami, hogy a nagyon memoriaigényes game-ek, Oblivion stb. nincsenek (még butitott verzioban sem)sima X-re vagy PS2-re(mondjuk Xre van Morrowind)... De pl. a multiplatformgame-ek saccperkb. ugyanolyanok PC-n; mig a csak PS2 ill. X-box exkluziv-gameeknel sem erezni azt, hogy "kevesbe reszletesek" a game-ek...
  • dinomano
    #615
    Ez egy nagyon hozzaertö velemeny volt, köszönjük szepen! :-D
  • Kongy
    #614
    Bocs,ha valakit megsértettem,ez az én egyéni véleményem...
  • Kongy
    #613
    Leginkább 1ik se mert mindkettő egy lebutított számítógép...ha már veszel egy ilyet vennél uinkább számítógépet 1 év múlva ugy is lehrt majd kapni Xbox játékokat számítógépre...Azon felül a gépen sokkal részletesebbek a játékok...
  • Patar
    #612
  • zola2000
    #611
    N64!
  • Zenty
    #610
    wii :D!
  • cicai
    #609
    Sztem a PS2. Mert még jellennek meg rá játékok:D ÉS jobbaz irányítása.
    És az XBox-nak a grafikája nem jobb és nem rosszabb a PS2-nél.
  • Prince of Máté
    #608
    CoD3nak meg borzalmas a fizikája
  • dinomano
    #607
    Most már a GoW2 a legrondabb game PS2-re...esetleg Test Drive Unlimited... Eh, ezek mind oylan rondak; hogyha nem lenne PS2, csak ezek miatt vennék... :-P
  • amdrula
    #606
    >FIRST NAME: vezetékneved
    >LAST NAME: keresztneved

    xD
  • Papesz
    #604
    Így van. Nem is igazán tudtam még eldönteni, hogy a Gran Turismo 4, a God Of War, vagy a Black a legrondább játék.
  • kukialjas
    #603
    Sziasztok nemtuttok nekem ocsóóó xbox dvd távírányítót?
    irjatok emilt: [email protected]
  • MrDOS
    #602
    Szerintem XBOX. PS2-n szar a grafika.
  • dinomano
    #601
    meg a buranezestöl kivan a f**om; sokkal jobb a sikképernyö.